Osiedle Chmielna Park, położone na malowniczej Wyspie Spichrzów, to nowoczesna architektura, bliskość wody oraz liczne udogodnienia jakie niesie ze sobą życie w śródmieściu.

Chmielna Park Inpro SA

Nowoczesność na malowniczej Wyspie Spichrzów

Osiedle Chmielna Park to nowoczesna architektura, bliskość wody oraz liczne udogodnienia, jakie niesie za sobą życie w śródmieściu. Fantastyczne sąsiedztwo zabytkowej starówki sprawia, że osiedle jest prestiżowym miejscem dla tych którzy stawiają na komfort i jakość życia. Lubią być blisko nurtu wydarzeń, a jednocześnie cenią spokój. W skład osiedla wchodzą trzy budynki tworzące pierzeję, która imponująco prezentuje się od strony ulicy Chmielnej. W środku kompleksu przewidziano górującą nad osiedlem 9-kondygnacyjną wieżę z apartamentami i lokalami biurowymi. Na parterach budynków znajdują się lokale handlowo-usługowe. Osiedle nie będzie ogrodzone, pomieszczenie dla ochrony całego osiedla znajduje się w budynku A, w ramach inwestycji zostanie wykonany monitoring terenu osiedla.

Budowa zakończona.

W aktualnej ofercie posiadamy
9 mieszkań i 3 lokale usługowe oraz 10 biur

Wyszukiwarka mieszkań

Ceny już od 6.000 zł netto/m2


Chmielna Park na drugim miejscu w plebiscycie Najciekawsza inwestycja mieszkaniowa 2015 roku według czytelników portalu Trojmiasto.pl. Nowe osiedle na Wyspie Spichrzów to nowoczesna architektura, bliskość wody oraz liczne udogodnienia, jakie niesie za sobą życie w śródmieściu. Fantastyczne sąsiedztwo zabytkowej starówki sprawia, że osiedle jest prestiżowym miejscem dla tych którzy stawiają na komfort i jakość życia. Lubią być blisko nurtu wydarzeń, a jednocześnie cenią spokój.

Chmielna Park na drugim miejscu w plebiscycie Najciekawsza inwestycja mieszkaniowa 2015 roku według czytelników portalu Trojmiasto.pl


Nabywając apartament w inwestycji Chmielna Park położony na Wyspie Spichrzów w Gdańsku, możecie go Państwo wynająć za pośrednictwem firm specjalizujących się w zarządzaniu luksusowymi nieruchomościami i maksymalizować zyski. Państwa inwestycja zapracuje na siebie. 


Chmielna Park Program Kup i zarabiaj

W ramach tej inwestycji uruchomiliśmy również program wykończenia pod klucz, który jest idealną propozycją dla osób ceniących wygodę, jakość i czas oraz dla osób inwestujących w nieruchomości.


Wykończenie pod klucz

W celu zapoznania się z ofertą prosimy o kontakt z działem sprzedaży 58 34 00 381,


Aby umówić się na wizytę na budowie prosimy o kontakt z Panem Arielem Jabłońskim
tel. 605 848 549,

Uwaga! Wejście na teren budowy możliwy jest WYŁĄCZNIE w krytym obuwiu.
Dzieci do lat 7 z racji na bezpieczeństwo nie zostaną wpuszczone na teren budowy.

Wszelkich wyjaśnień dotyczących aranżacji zakupionego przez Państwa apartamentu z budynku A, B i C udzieli Pani arch. Małgorzata Cegielska tel. kom. 504 212 776.


Ariel
Jabłoński
605 848 549

Małgorzata
Cegielska
504 212 776

KONTAKT

SEKRETARIAT
58 34 00 370

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381

Proszę o ofertę w formie:
Wizyty na budowieBiuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej na stronie polityka prywatności.