Osiedle Chmielna Park, położone na malowniczej Wyspie Spichrzów, to nowoczesna architektura, bliskość wody oraz liczne udogodnienia jakie niesie ze sobą życie w śródmieściu.

Gdańsk ul. Chmielna i Toruńska - Wyspa Spichrzów - Stare Przedmieście


Nowoczesność w otoczeniu przyrody.

Osiedle Chmielna Park, położone na malowniczej Wyspie Spichrzów, to nowoczesna architektura, bliskość wody oraz liczne udogodnienia, jakie niesie za sobą życie w śródmieściu. Fantastyczne sąsiedztwo zabytkowej starówki sprawia, ze osiedle jest prestiżowym miejscem dla tych którzy stawiają na komfort i jakość życia. Lubią być blisko nurtu wydarzeń, a jednocześnie cenią spokój. Szum drzew i widok promieni słonecznych odbijających się w tafli wody - któż tego nie lubi?

W skład osiedla wchodzą trzy budynki tworzące pierzeję, która imponująco prezentuje się od strony ulicy Chmielnej. W środku kompleksu przewidziano górującą nad osiedlem 9-kondygnacyjną wieżę. Na parterach budynków znajdują się lokale handlowo-usługowe, które posiadają wejścia zewnętrzne, bezpośrednio z poziomu chodnika. Wszystko zostało tu zaprojektowane w sposób precyzyjny i przemyślany - mając na uwadze walory estetyczne oraz komfort i wygodę mieszkańców.

Informacje dla właścicieli

Wszelkich wyjaśnień dotyczących aranżacji zakupionego przez Państwa apartamentu z budynku A i B udzieli Pani arch. Iwona Formela tel. 58 34 00 395, tel. kom. 609 501 308.

Szanowni Państwo, jest nam bardzo miło poinformować, iż od 28 marca 2014 r. rozpoczynamy podpisywanie aktów notarialnych przenoszących własność na inwestycji Chmielna Park - budynek A. Szczegółowe informacje do naszych Klientów zostały wysłane listem poleconym.
W razie dalszych pytań informacji udziela Pani Agnieszka Pacuk: tel. kom. 503 089 933, e-mail: .

W aktualnej ofercie posiadamy
6 mieszkań i 3 lokale usługowe

Wyszukiwarka mieszkań
KONTAKT

SEKRETARIAT
58 34 00 370

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381

Proszę o ofertę w formie:
Wizyty na budowieBiuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej na stronie polityka prywatności.