Osiedle Chmielna Park, położone na malowniczej Wyspie Spichrzów, to nowoczesna architektura, bliskość wody oraz liczne udogodnienia jakie niesie ze sobą życie w śródmieściu.

Chmielna Park Inpro SA

Nowoczesność na malowniczej Wyspie Spichrzów

Osiedle Chmielna Park to nowoczesna architektura, bliskość wody oraz liczne udogodnienia, jakie niesie za sobą życie w śródmieściu. Fantastyczne sąsiedztwo zabytkowej starówki sprawia, że osiedle jest prestiżowym miejscem dla tych którzy stawiają na komfort i jakość życia. Lubią być blisko nurtu wydarzeń, a jednocześnie cenią spokój. W skład osiedla wchodzą trzy budynki tworzące pierzeję, która imponująco prezentuje się od strony ulicy Chmielnej. W środku kompleksu przewidziano górującą nad osiedlem 9-kondygnacyjną wieżę z apartamentami i lokalami biurowymi. Na parterach budynków znajdują się lokale handlowo-usługowe. Osiedle nie będzie ogrodzone, pomieszczenie dla ochrony całego osiedla znajduje się w budynku A, w ramach inwestycji zostanie wykonany monitoring terenu osiedla.

W aktualnej ofercie posiadamy
70 mieszkań i 14 lokali usługowych oraz 13 biur

Wyszukiwarka mieszkań

Ceny już od 5.900 netto/m2


Nabywając apartament w inwestycji Chmielna Park położony na Wyspie Spichrzów w Gdańsku, możecie go Państwo wynająć za pośrednictwem firm specjalizujących się w zarządzaniu luksusowymi nieruchomościami i maksymalizować zyski. Państwa inwestycja zapracuje na siebie. 


Chmielna Park Program Kup i zarabiaj

Aby umówić się na wizytę na budowie w celu obejrzenia niesprzedanych mieszkań prosimy o kontakt z działem sprzedaży 58 34 00 381,

Uwaga! Wejście na teren budowy możliwy jest WYŁĄCZNIE w krytym obuwiu.
Dzieci do lat 7 z racji na bezpieczeństwo nie zostaną wpuszczone na teren budowy.

Wszelkich wyjaśnień dotyczących aranżacji zakupionego przez Państwa apartamentu z budynku A i B udzieli Pani arch. Iwona Formela tel. 58 34 00 395, tel. kom. 609 501 308.

KONTAKT

SEKRETARIAT
58 34 00 370

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381

Proszę o ofertę w formie:
Wizyty na budowieBiuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej na stronie polityka prywatności.