Czy istnieją miejsc doskonałe? Takie, w których świetna lokalizacja, znakomita komunikacja i poczucie przebywania w sercu wielkiego miasta łączy się z przestrzenią i możliwością wypoczynku wśród przyrody?

Gdańsk Przymorze, ul. Olsztyńska 1


Energia, nowoczesność i przyroda

Czy istnieją miejsca doskonałe? Takie, w których świetna lokalizacja, znakomita komunikacja i poczucie przebywania w sercu wielkiego miasta łączą się z przestrzenią i możliwością wypoczynku wśród przyrody? Właśnie takim miejscem jest Czwarty Żagiel, który dołącza do zespołu budynków mieszkalnych Trzy Żagle, zlokalizowanych na gdańskiej dzielnicy Przymorze.

Czwarty Żagiel położony jest zaledwie 1500 metrów od plaży, w pobliżu największego z gdańskich parków - im. Ronalda Reagana. W istniejących już budynkach, zrealizowanych w ramach inwestycji Trzy Żagle, znajdują się punkty usługowo-handlowe, w tym przedszkole (zobacz szczegółową ofertę przedszkola). Tuż obok są także szkoła, przychodnia, sklepy oraz przystanek autobusowy, pozwalający m.in. na szybki dojazd do stacji SKM. Dostanie się do jednego z popularnych centrów handlowych zajmuje tylko chwilę.

Czwarty Żagiel to nowoczesna inwestycja, w której swoje miejsce znajdą ludzie pełni energii, dynamiczni i ceniący sobie życie w centrum miasta.

Informacje dla właścicieli

Wszelkich wyjaśnień dotyczących aranżacji zakupionego przez Państwa apartamentu z budynku A udzieli Pani arch. Iwona Formela tel. 58 34 00 395, tel. kom. 609 501 308

W aktualnej ofercie posiadamy
19 mieszkań

Wyszukiwarka mieszkań
Wysokiej jakości elementy wykończeniowe

Zmiana materiału wybranego na wykończenie balkonu, loggi, tarasu z desek kompozytowych na specjalny gres o strukturze drewna o szarej kolorystyce przeznaczony do układania na zewnątrz.

Zachęcamy do kupna drugiego miejsca w hali garażowej na Czwartym Żaglu w cenie 15 000zł brutto

KONTAKT

SEKRETARIAT
58 34 00 370

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381

Proszę o ofertę w formie:
Wizyty na budowieBiuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej na stronie polityka prywatności.