Czy istnieją miejsc doskonałe? Takie, w których świetna lokalizacja, znakomita komunikacja i poczucie przebywania w sercu wielkiego miasta łączy się z przestrzenią i możliwością wypoczynku wśród przyrody?

Czwarty Żagiel Inpro SA

Energia, nowoczesność i przyroda.

Czy istnieją miejsca doskonałe? Takie, w których świetna lokalizacja, znakomita komunikacja i poczucie przebywania w sercu wielkiego miasta łączą się z przestrzenią i możliwością wypoczynku wśród przyrody? Właśnie takim miejscem jest Czwarty Żagiel, który dołącza do zespołu budynków mieszkalnych Trzy Żagle, zlokalizowanych na gdańskiej dzielnicy Przymorze.Czwarty Żagiel położony jest zaledwie 1500 metrów od plaży, w pobliżu największego z gdańskich parków - im. Ronalda Reagana. 

W aktualnej ofercie posiadamy
1 mieszkanie

Wyszukiwarka mieszkań

Ceny już od 5.300 netto/m2W istniejących już budynkach, zrealizowanych w ramach inwestycji Trzy Żagle, znajdują się punkty usługowo-handlowe, w tym przedszkole. Tuż obok są także szkoła, przychodnia, sklepy oraz przystanek autobusowy, pozwalający m.in. na szybki dojazd do stacji SKM. Dostanie się do jednego z popularnych centrów handlowych zajmuje tylko chwilę.

Czwarty Żagiel to nowoczesna inwestycja, w której swoje miejsce znajdą ludzie pełni energii, dynamiczni i ceniący sobie życie w centrum miasta.


Wysokiej jakości elementy wykończeniowe - zmieniamy materiał wybranyna wykończenie balkonu, loggi, tarasu z desek kompozytowych na specjalny gres o strukturze drewna o szarej kolorystyce przeznaczony do układania na zewnątrz.

Wysokiej jakości elementy wykończeniowe

Zachęcamy do kupna drugiego miejsca w hali garażowej na Czwartym Żaglu
w cenie 15 000zł brutto.

Kup drugie miejsce w halii garażowej w cenie 15000 brutto Czwarty Żagiel Inpro SA

Aby umówić się na wizytę na budowie w celu obejrzenia niesprzedanych mieszkań prosimy o kontakt z działem sprzedaży 58 34 00 381,

Uwaga! Wejście na teren budowy możliwy jest WYŁĄCZNIE w krytym obuwiu.
Dzieci do lat 7 z racji na bezpieczeństwo nie zostaną wpuszczone na teren budowy.

Wszelkich wyjaśnień dotyczących aranżacji zakupionego przez Państwa lokalu udzieli Pani arch. Iwona Formela
tel. 58 34 00 395, tel. kom. 609 501 308

Iwona
Formela
609 501 308

KONTAKT

SEKRETARIAT
58 34 00 370

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381

Proszę o ofertę w formie:
Wizyty na budowieBiuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej na stronie polityka prywatności.