Debiut - Pruszcz Gdański - Inpro SA

Osiedle Debiut powstaje przy ul. Dybowskiego w Pruszczu Gdańskim, zaledwie 10 km od centrum Gdańska.

Debiut - Pruszcz Gdański - Inpro SA
Debiut - Pruszcz Gdański - Inpro SA
Debiut - Pruszcz Gdański - Inpro SA
Debiut - Pruszcz Gdański - Inpro SA
Debiut - Pruszcz Gdański - Inpro SA
Debiut - Pruszcz Gdański - Inpro SA
Debiut - Pruszcz Gdański - Inpro SA

Osiedle Debiut powstaje przy ul. Dybowskiego w Pruszczu Gdańskim, zaledwie 10 km od centrum Gdańska. W ramach pierwszego etapu inwestycji powstaną dwa czterokondygnacyjne nowoczesne budynki z windami.
Na terenie osiedla zaprojektowano boisko wielofunkcyjne, duży plac zabaw, siłownię zewnętrzną i liczne tereny rekreacyjne. W bliskiej odległości władze miasta planują wybudować zagospodarowany zbiornik wodny.

W ramach inwestycji zaplanowano także szerokie balkony i loggie, a do mieszkań na parterze będą przynależeć duże ogrody, liczące nawet 200 m2. W podziemiach budynku powstanie hala garażowa połączona bezpośrednio z mieszkaniami windą.
Osiedle będzie w całości monitorowane, a wszystkie mieszkania będą miały możliwość dodatkowego odpłatnego wyposażenia w video domofony.

Pruszcz Gdański jest niezwykle malowniczą miejscowością doskonale skomunikowaną z całym Trójmiastem. Na terenie miasta funkcjonują szkółki sportowe, baseny, lodowisko, kina, żłobki i przedszkola. W mieście rozwija się wiele prestiżowych firm.
W ramach pierwszego etapu inwestycji powstanie w sumie 105 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni.

Sprzedaż mieszkań i prace budowlane rozpoczęły się w czerwcu 2017 roku.
Planowany termin zakończenia budowy I etapu inwestycji to 30 października 2018 roku.


W aktualnej ofercie posiadamy
102 mieszkania

Wyszukiwarka mieszkań

Ceny już od 4.400 zł netto/m2


Dodatkowe 100 mln zł w ramach MdM dostępne od sierpnia 2017 r.

Kwota 100 mln zł na dodatkowe wsparcie dla osób poszukujących własnego „M” zostanie odblokowana z rezerw finansowych programu Mieszkanie dla Młodych. W wyniku nowelizacji ustawy do wykorzystania w 2017 roku będzie jeszcze 37,3 mln zł.


Klienci, którzy nie zdążyli skorzystać z limitu MdM w tym roku (z wypłatą na styczeń 2018 r.) w dalszym ciągu mogą zakupić mieszkanie na osiedlu Debiut z kredytem MdM. Warunkiem jest zawarcie umowy deweloperskiej i wpłata 20% ceny, a pozostałe 80% będzie można zapłacić w styczniu/ lutym 2018 r. ubiegając się o kredyt MdM na początku przyszłego roku przez doradcę INPRO.

Część mieszkań na osiedlu Debiut kwalifikują się do programu MdM. Program MdM jest szansą dla ludzi młodych, którzy planują zakup pierwszego mieszkania na wyjątkowo preferencyjnych warunkach. Dopłatę mogą otrzymać małżeństwa, osoby samotnie wychowujące dzieci oraz single w wieku do 35 lat. W przypadku rodzin ograniczenie wieku dotyczy tylko jednego z małżonków. Limit wieku nie dotyczy małżeństw posiadających co najmniej trójkę dzieci.


Mieszkania Dla Młodych

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami i promocjami nt. OSIEDLA DEBIUT


KONTAKT

SEKRETARIAT
58 34 00 370

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381

Proszę o ofertę w formie:
Wizyty na budowieBiuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej na stronie polityka prywatności.