Kwartał Uniwersytecki 2 - Gdańsk Przymorze

Kwartał Uniwersytecki II to budynek położony w Gdańsku Przymorzu przy ul. Szczecińskiej obok wybudowanego przez Inpro Kwartału Uniwersyteckiego.

Kwartał Uniwersytecki 2 - Gdańsk Przymorze
Kwartał Uniwersytecki 2 - Gdańsk Przymorze
Kwartał Uniwersytecki 2 - Gdańsk Przymorze - Inpro SA
Na wykłady i do pracy zawsze punktualnie!

Kwartał Uniwersytecki 2 powstaje w Gdańsku Przymorzu przy ul. Szczecińskiej obok wybudowanego przez Inpro Kwartału Uniwersyteckiego. Inwestycja będzie się składała z jednego budynku dziewięciokondygnacyjnego z 2 windami. Kwartał Uniwersytecki 2 położony jest 7 min od stacji SKM Gdańsk Przymorze (750m), zaledwie 950m od najnowocześniejszego centrum biurowego ALCHEMIA, 950 m od Uniwersytetu Gdańskiego, 850m od restauracji Mc Donald’s, 1050 m do największego centrum biurowego Olivia Business Centre. W odległości 700m położone są popularne centra handlowe jak Auchan i ALFA.

Nowoczesną architekturę budynku uzupełnią nasłonecznione balkony oraz loggie. Teren wokół budynku będzie częściowo ogrodzony, monitorowany systemem kamer a na terenie zlokalizowane zostaną miejsca postojowe naziemne.

Na parterze budynku zaprojektowano: fitness, mediatekę, wózkarnię, oraz podcień rowerowy ogólnodostępny i podcień rowerowy z ograniczonym dostępem.

W ramach inwestycji powstanie w sumie 96 mieszkań o powierzchni od 31 mkw. do 59 mkw. Sprzedaż mieszkań i prace budowlane rozpoczęły się w maju. Planowany termin ukończenia budowy to 31 sierpnia 2018 roku. Projekt inwestycji został opracowany przez pracownię architektoniczną PROCONCEPT.


W aktualnej ofercie posiadamy
25 mieszkań

Wyszukiwarka mieszkań

Ceny już od 7.500 zł netto/m2


W ramach tej inwestycji uruchomiliśmy również program wykańczania pod klucz, który jest idealną propozycją dla osób ceniących wygodę, jakość i czas oraz dla osób inwestujących w nieruchomości.


Wykańczanie pod klucz

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami i promocjami nt. OSIEDLA KWARTAŁ UNIWERSYTECKI 2


KONTAKT

SEKRETARIAT
58 34 00 370

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381

Proszę o ofertę w formie:
Wizyty na budowieBiuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej na stronie polityka prywatności.