Osiedle powstaje przy ul. Stężyckiej w Gdańsku, zlokalizowane będzie 1,7 km od wjazdu na trójmiejską obwodnicę i 1,9 km od centrum handlowego Fashion House. Mieszkania kwalifikują się do programu MdM, a ich ceny rozpoczynają się już od 4.000 zł netto za mkw.

OPTIMA, Gdańsk Jasień
Mieszkania w optymalnych cenach!

Osiedle OPTIMA powstaje przy ul. Stężyckiej w Gdańsku Jasieniu, w odległości 1,9 km od centrum handlowego Fashion House oraz 1,7 km od wjazdu na trójmiejską obwodnicę, która umożliwi przyszłym mieszkańcom dotarcie do centrum Gdańska w ciągu 15 minut. W pobliżu znajdują się ścieżki rowerowe oraz jezioro Jasień z terenami rekreacyjnymi.

Od 2018 r. INPRO zapewni mieszkańcom kursowanie autobusu do osiedla.

Składać się będzie z cztero- i pięciokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych, z przestronnymi i oszklonymi balkonami oraz ogródkami przynależnymi do mieszkań na parterze.  W ramach osiedla powstaną tereny zielone z małą architekturą, oczko wodne, duży plac zabaw, parkingi naziemne i stojaki rowerowe. W dalszych etapach planowana jest budowa boiska wielofunkcyjnego, siłowni zewnętrznej i części usługowej. Inwestycja będzie monitorowana i częściowo ogrodzona. Wokół osiedla (wzdłuż ulicy Stężyckiej i Cokolnej) zostanie zainstalowane oświetlenie drogi.

Wszystkie mieszkania zaprojektowano z myślą o wygodzie przyszłych lokatorów. Sposób rozmieszczenia poszczególnych pomieszczeń powoduje, że ustawne mieszkania będą słoneczne i dadzą możliwość maksymalnego wykorzystania przestrzeni i odpowiedniego dostosowania do potrzeb każdej rodziny. Dla komfortu mieszkańców zaprojektowano halę garażową i komórki lokatorskie, a w każdej klatce znajdą się windy.

Mieszkania na osiedlu OPTIMA kwalifikują się do programu MdM. Prace budowlane rozpoczęły się w kwietniu 2016 r. Zakończenie realizacji pierwszego etapu planowane jest na koniec października 2017 r.W aktualnej ofercie posiadamy
29 mieszkań

Wyszukiwarka mieszkań

Ceny już od 4.100 zł netto/m2


Klienci, którzy nie zdążyli skorzystać z limitu MdM w tym roku (z wypłatą na styczeń 2018 r.) w dalszym ciągu mogą zakupić mieszkanie na osiedlu OPTIMA z kredytem MdM. Warunkiem jest zawarcie umowy deweloperskiej i wpłata 20% ceny, a pozostałe 80% będzie można zapłacić w styczniu/ lutym 2018 r. ubiegając się o kredyt MdM na początku przyszłego roku przez doradcę INPRO.

Wszystkie mieszkania na osiedlu OPTIMA kwalifikują się do programu MdM. Program MdM jest szansą dla ludzi młodych, którzy planują zakup pierwszego mieszkania na wyjątkowo preferencyjnych warunkach. Dopłatę mogą otrzymać małżeństwa, osoby samotnie wychowujące dzieci oraz single w wieku do 35 lat. W przypadku rodzin ograniczenie wieku dotyczy tylko jednego z małżonków. Limit wieku nie dotyczy małżeństw posiadających co najmniej trójkę dzieci.


Mieszkania Dla Młodych

W ramach tej inwestycji uruchomiliśmy również program wykończenie pod klucz, który jest idealną propozycją dla osób ceniących wygodę, jakość i czas oraz dla osób inwestujących w nieruchomości.


Wykończenie pod klucz

Szanowni Państwo,
Informujemy, że na terenie budowy osiedla OPTIMA działa biuro sprzedaży.

Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00 oraz w soboty w godzinach 10.00-14.00.
W celu zapoznania się z ofertą prosimy o kontakt z działem sprzedaży 515 232 002,

Zapraszamy także do biura sprzedaży w siedzibie INPRO S.A. Kontakt z działem sprzedaży +48 58 34 00 381,

Od czerwca 2017 w każdy ostatni piątek miesiąca w godz. 8-15 zapraszamy
do odwiedzenia budowy.

Uwaga! Wejście na teren budowy możliwy jest WYŁĄCZNIE w krytym obuwiu.
Dzieci do lat 7 oraz klienci ze zwierzętami, z uwagi na bezpieczeństwo nie zostaną wpuszczeni na teren budowy.

W celu umówienia się na wizytę na budowie  prosimy o kontakt z Panem Arielem Jabłońskim tel. 605 848 549,

Spotkania aranżacje prowadzone są przez Panią arch. Małgorzatę Cegielską - tel. 504 212 776,

Ariel
Jabłoński
605 848 549

Małgorzata
Cegielska
504 212 776

KONTAKT

SEKRETARIAT
58 34 00 370

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00
Kontakt z biurem sprzedaży dewelopera INPRO S.A.

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381

Proszę o ofertę w formie:
Wizyty na budowieBiuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Dzialka inwestycyna na sprzedaz, Mikolajki

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej na stronie polityka prywatności.