Zalety osiedla OPTIMA w Gdańsku Jasieniu – INPRO S.A.

LOKALIZACJA

Osiedle OPTIMA powstaje przy ul. Stężyckiej w Gdańsku Jasieniu. Mieszkańcy będą mogli dotrzeć w ciągu 15 minut do centrum Gdańska, dzięki oddalonego od osiedla o 1,7 km wjazdu na trójmiejską obwodnicę. W odległości 1,9 km od inwestycji znajduje się również centrum handlowe Fashion House. Deweloper zapewni także przyszłym mieszkańcom kursowanie autobusu do osiedla.

1,7 km od wjazdu na trójmiejską obwodnicę
 

 

OTOCZENIE

Okolica, w której powstaje osiedle OPTIMA, bogata jest w tereny rekreacyjne. Miłośnicy aktywnego wypoczynku znajdą ścieżki rowerowe i szlaki spacerowe w pobliżu jeziora Jasień.

Tereny rekreacyjne i ścieżki rowerowe Szlaki spacerowe w pobliżu jeziora Jasień
 

 

DUŻE OGRODY I PRZESTRONNE BALKONY

Do wszystkich mieszkań, powstających w ramach inwestycji OPTIMA, zaprojektowano przestronne i oszklone balkony. Właściciele mieszkań na parterze będą mogli cieszyć się wypoczynkiem we własnym ogrodzie. Duże ogródki zaprojektowane w ramach inwestycji osiągają nawet 150 mkw.

Duże ogrody i przestronne tarasy
 

 

ZIELONE OSIEDLE

W ramach osiedla zaprojektowano oczko wodne, dużą ilość terenów zielonych i małą architekturę. Przestrzeń pomiędzy budynkami będzie bogata w ławki, powstanie duży plac zabaw, boisko wielofunkcyjne i siłownia zewnętrzna.

Boisko wielofunkcyjne Zielone osiedle
 

 

UDOGODNIENIA

Dla komfortu mieszkańców w każdej klatce zaprojektowano komórki lokatorskie i windy. Powstanie hala garażowa, naziemne parkingi i stojaki rowerowe. Osiedle będzie monitorowane i częściowo ogrodzone. Na terenie inwestycji przewidziano również budynki z powierzchnią handlową, dzięki której mieszkańcy będą mieli szybki i bezpośredni dostęp do usług codziennego użytku.

Na terenie inwestycji OPTIMA przewidziano również budynki z powierzchnią handlową
 

 
KONTAKT

SEKRETARIAT
58 34 00 370

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00
Kontakt z biurem sprzedaży dewelopera INPRO S.A.

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381

Proszę o ofertę w formie:
Wizyty na budowieBiuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Dzialka inwestycyna na sprzedaz, Mikolajki

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej na stronie polityka prywatności.