Bliskość miasta i przyrody. Cisza, spokój i doskonała, rozbudowana komunikacja. Własny ogród i wszystko, co niezbędne do wygodnego życia odległe zaledwie o kilka kroków. Miejsca idealne istnieją. Jednym z nich jest osiedle Wróbla Staw.

Wróbla Staw domy Inpro SA

Miejsca idealne istnieją. Jednym z nich jest osiedla Wróbla Staw.

Bliskość miasta i przyrody. Cisza, spokój i doskonała, rozbudowana komunikacja. Własny ogród i wszystko, co niezbędne do wygodnego życia odległe zaledwie o kilka kroków. Miejsca idealne istnieją. Jednym z nich jest osiedle Wróbla Staw. Nowoczesne, zanurzone w zieleni osiedle Wróbla Staw to wymarzone miejsce do zamieszkania dla każdej rodziny. Położone blisko centrum Gdańska (5,5 km), świetnie skomunikowana z innymi dzielnicami, jest jednocześnie usytuowane w zacisznej otulinie lasu, tuż przy malowniczym stawie. Dzięki takiej lokalizacji mieszkańcy Wróbla Staw nie muszą wybierać między ciszą a komfortowym dostępem do miejsc codziennej użyteczności.

Na terenie osiedla powstają łącznie 84 domy – bliźniaczej i szeregowe, o różnych powierzchniach w zależności od potrzeb przyszłych mieszkańców. Budynku są dwu lub trzykondygnacyjne, każdy z nich posiada garaż oraz ogródek W cenie budynków szeregowych jest również poddasze.

Osiedle będzie ogrodzone i chronione. Osiedle budowane będzie w 4 etapach. W ramach osiedla zostaną wybudowane tereny zielone, mała architektura, plac zabaw, parkingi naziemne boisko wielofunkcyjne. Domy z 5 LETNIĄ GWARANCJĄ i KOLEKTORAMI SŁONECZNYMI do podgrzania ciepłej wody W STANDARDZIE.


W aktualnej ofercie posiadamy
11 domów

Wyszukiwarka domów

Ceny już od 815.000 zł brutto


Planowana linia Kolei Metropolitalnej ułatwi komunikację mieszkańcom Wróbla Staw, którzy korzystając z przystanku tramwaju szynowego p.t. Myśliwska będą mogli w 10 min. dojechać do lotniska Rębiechowo lub do centrum Gdańska Wrzeszcza.

Informacje dla właścicieli

Wszelkich wyjaśnień dotyczących aranżacji zakupionego przez Państwa domu udzieli Pani arch. Małgorzata Cegielska tel. 58 340 03 82, tel. kom. 504 212 776

KONTAKT

SEKRETARIAT
58 34 00 370

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381

Proszę o ofertę w formie:




Wizyty na budowie



Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej na stronie polityka prywatności.