Dzięki świetnej lokalizacji mieszkańcy nie muszą wybierać między ciszą a komfortowym dostępem do miejsc cogodzinnej użyteczności. Położenie osiedla spełni marzenia wszystkich tych, którzy chcą blisko obcować z naturą, jednocześnie nie będąc daleko od aglomeracji miejskiej.

Gdańsk Jasień ul. Bażantowa (boczna od Jasieńskiej)


Już nie musisz rezygnować z przestrzeni na rzecz wygodnego życia w mieście.

Wróbla Staw to osiedle położone w Gdańsku Jasieniu przy ul. Bażantowej (boczna od Jasieńskiej) nieopodal jeziora Wróbla Staw, od którego inwestycja zaczerpnęła swoją nazwę. Od centrum Gdańska dzieli go zaledwie 5,5 km. Osiedle jest doskonale skomunikowane z innymi dzielnicami miasta oraz usytuowane w zacisznej otulinie lasu. Dzięki świetnej lokalizacji mieszkańcy nie muszą wybierać między ciszą a komfortowym dostępem do miejsc codziennej użyteczności. Położenie osiedla spełni marzenia wszystkich tych, którzy chcą blisko obcować z naturą, jednocześnie nie będąc daleko od aglomeracji miejskiej.

Osiedle Wróbla Staw składa się z 14-tu trzy i cztero-kondygnacyjnych budynków. Budowa osiedla podzielona jest na 3 etapy. W październiku 2014 r. rozpoczęła się budowa ostatniego etapu.


Planowana linia Kolei Metropolitalnej ułatwi komunikację mieszkańcom Wróbla Staw, którzy korzystając z przystanku tramwaju szynowego p.t. Myśliwska będą mogli w 10 min. dojechać do lotniska Rębiechowo lub do centrum Gdańska Wrzeszcza.

Informacje dla kupujących

Dział Sprzedaży na terenie Wróbla Staw Mieszkania,
czynny: czwartek i piątek w godzinach 8-16.

Kontakt:
Pani Magdalena Ryśnik tel. kom. 785 580 013,

Uwaga! Wejście na teren budowy możliwy jest WYŁĄCZNIE w krytym obuwiu. Dzieci do lat 7 z racji na bezpieczeństwo nie zostaną wpuszczone na teren budowy.

Informacje dla właścicieli

KONTAKT

SEKRETARIAT
58 34 00 370

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381

Proszę o ofertę w formie:
Wizyty na budowieBiuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej na stronie polityka prywatności.