Dzięki świetnej lokalizacji mieszkańcy nie muszą wybierać między ciszą a komfortowym dostępem do miejsc cogodzinnej użyteczności. Położenie osiedla spełni marzenia wszystkich tych, którzy chcą blisko obcować z naturą, jednocześnie nie będąc daleko od aglomeracji miejskiej.

Wróbla Staw mieszkania Inpro SA

Już nie musisz rezygnować z przestrzeni na rzecz wygodnego życia w mieście.

Wróbla Staw to osiedle położone w Gdańsku Jasieniu przy ul. Bażantowej (boczna od Jasieńskiej) nieopodal jeziora Wróbla Staw, od którego inwestycja zaczerpnęła swoją nazwę. Od centrum Gdańska dzieli go zaledwie 5,5 km. Osiedle jest doskonale skomunikowane z innymi dzielnicami miasta oraz usytuowane w zacisznej otulinie lasu. Dzięki świetnej lokalizacji mieszkańcy nie muszą wybierać między ciszą a komfortowym dostępem do miejsc codziennej użyteczności. Położenie osiedla spełni marzenia wszystkich tych, którzy chcą blisko obcować z naturą, jednocześnie nie będąc daleko od aglomeracji miejskiej.

Osiedle Wróbla Staw składa się z 14-tu trzy i cztero-kondygnacyjnych budynków.
BUDOWA OSIEDLA ZOSTAŁA JUŻ ZAKOŃCZONA
.


W aktualnej ofercie posiadamy
1 mieszkanie

Wyszukiwarka mieszkań

Ceny już od 4.700 zł netto/m2


Informujemy, że od 1 września 2015 r. mieszkańcy osiedli Wróbla Staw Mieszkania i Wróbla Staw Domy mogą korzystać z Pomorskiej Kolei Metropolitalnej. Linia ta ułatwia komunikację mieszkańcom całego osiedla, którzy korzystając z przystanku PKM „Gdańsk Jasień” mogą w 10 min. dojechać do lotniska Rębiechowo lub do centrum Gdańska Wrzeszcza.

Zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmu z uruchomienia kolei.

 

W celu zapoznania się z ofertą prosimy o kontakt z działem sprzedaży 58 34 00 381,

Gdańsk Jasień
ul. Bażantowa


Aranżacje

Wszystkie budynki na osiedlu Wróbla Staw Mieszkania w ramach obecnego założenia inwestycyjnego zostały wybudowane. Nie ma możliwości wprowadzenia zmian aranżacyjnych.


KONTAKT

SEKRETARIAT
58 34 00 370

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381

Proszę o ofertę w formie:
Wizyty na budowieBiuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej na stronie polityka prywatności.