Chcemy, żeby inwestycje INPRO służyły okolicznym mieszkańcom,
dlatego realizujemy ogólnodostępne projekty,
które odpowiadają ich bieżącym potrzebom.

Czytaj więcej
Zakończenie budowy etapu I

Zakończenie budowy etapu I

W sprzedaży mieszkania z etapu II
Gotowe mieszkania na Etapie I

Gotowe mieszkania na Etapie I

Zobacz ofertę

Zakończenie budowy

Zakończenie budowy

Zobacz ostatnie mieszkania gotowe do odbioru
Nowość! W sprzedaży DOMY jednorodzinne

Nowość! W sprzedaży DOMY jednorodzinne

Zobacz ofertę domów
Nowość! W sprzedaży zadanie VI

Nowość! W sprzedaży zadanie VI

Zobacz ofertę mieszkań

Nowe apartamenty w Mikołajkach

Inwestycja planowana
Ostatnie domy gotowe do odbioru

Ostatnie domy gotowe do odbioru

Zobacz więcej
Zobacz całą ofertę

INPRO współtworzy miasto – chcemy, aby tworzone przez nas miejsca stanowiły wygodną i funkcjonalną przestrzeń dla wszystkich.

Współtworzymy miasto

INPRO S.A. jest wiodącym deweloperem na rynku pomorskim, a równocześnie gwarantem jakości i bezpieczeństwa.

Istniejemy od 1987 roku i w ciągu 34 lat działalności uzyskaliśmy pozycję jednej z najbardziej liczących się firm deweloperskich na Pomorzu. W dowód uznania za zrealizowane projekty zdobyliśmy wiele nagród i wyróżnień, m.in. Mieszkaniowa Marka Roku i Budowlana Firma Roku. Znaleźliśmy się także w rankingu TOP 100 największych pomorskich firm oraz w ścisłej czołówce rankingów sporządzonych przez Puls Biznesu, Manager Magazine oraz Forbes.

Nasza spółka zapewnia wysokiej jakości standard wykończenia budynków, a także z dużą starannością dostosowuje je do potrzeb przyszłych mieszkańców. Oferujemy rozwiązania zarówno dla rodzin, wprowadzając na osiedlach liczne udogodnienia w postaci m.in. placów zabaw, bawialni czy terenów rekreacyjnych, jak i dla osób, które pragną zażywać sportu i rekreacji, czemu służą siłownie plenerowe, sale fitness oraz boiska wielofunkcyjne.

Mieszkania i domy, które proponujemy, są synonimem stabilnej i trwałej marki. Z każdym rokiem staramy się sprostać nowym wyzwaniom stawianym przez zmieniający się rynek. Aktualnie znajdujemy się w czołówce trójmiejskich deweloperów, a wdrażana przez nas strategia rozwoju uwzględnia ekspansję na kolejne miasta. „Mieszkaj z nami” to nasze nowe hasło, które przyświeca tej zmianie kierunku naszych działań.

Celem INPRO jest zapewnienie wysokiej jakości mieszkań nie tylko w najlepszych trójmiejskich lokalizacjach, ale również w innych miejscach. Zasięgi naszych inwestycji sięgają obecnie takich miast jak Rumia, Pruszcz Gdański czy Mikołajki, a docelowo mają objąć również Elbląg, Olsztyn i inne. Mamy nadzieję, że nasze kolejne projekty zdobędą uznanie nowych klientów, którzy nam zaufają i zdecydują się „mieszkać z INPRO”.

Wideo prezentujące otoczenie osiedla RYTM w Gdańsku!

Wideo prezentujące otoczenie osiedla RYTM w Gdańsku!

Prezentujemy wideo przedstawiające najbliższą okolicę osiedla RYTM. Kompleks powstaje przy ulicy majora Mieczysława Słabego w dzielnicy Matarnia w Gdańsku. Projekt wyróżnia się nowoczesną, elegancką architekturą, bogatą infrastrukturą otoczenia oraz licznymi udogodnieniami. Planowany termin ukończenia inwestycji to 30.07.2023 r.

Osiedle Ostoja – budynek F z pozwoleniem na użytkowanie

Osiedle Ostoja – budynek F z pozwoleniem na użytkowanie

Informujemy, że właśnie otrzymaliśmy pozwolenie na użytkowanie budynku F w ramach I etapu inwestycji Ostoja. Aktualnie trwa proces przekazywania mieszkań zlokalizowanych w budynkach A-E, natomiast właściciele lokali położonych w budynku F będą mogli odebrać swoje klucze już w grudniu br.

Udział w panelu dyskusyjnym: Wspólny cel to przyjazne miasto

Udział w panelu dyskusyjnym: Wspólny cel to przyjazne miasto

25 listopada odbył się panel dyskusyjny „Budujemy miasto” otwierający pierwszą edycję Real Estate Trends - wydarzenia organizowanego przez Rzeczpospolitą w Gdyni.

Wśród ekspertów zabrał głos także nasz reprezentant – Robert Maraszek, Wiceprezes Zarządu INPRO S.A.

Najnowsze zdjęcia I etapu osiedla Ostoja w Rumi

Najnowsze zdjęcia I etapu osiedla Ostoja w Rumi

Przedstawiamy galerię najnowszych zdjęć prezentujących I etap osiedla Ostoja w Rumi. Nowoczesny kompleks otoczony jest dużą ilością zieleni m.in. krzewów oraz drzew wysokich, które tworzą przytulny klimat oraz gwarantują mieszkańcom więcej prywatności.

Po szczegóły zapraszamy na stronę: https://www.inpro.com.pl/ostoja/.

Zatrudnimy zleceniobiorcę do Działu Sprzedaży

Zatrudnimy zleceniobiorcę do Działu Sprzedaży

Poszukujemy zleceniobiorcy do Działu Sprzedaży (mile widziani studenci).

Do zakresu obowiązków należeć będą czynności pomocnicze w biurach sprzedaży INPRO S.A., na budowach oraz w siedzibie firmy. 

Po szczegóły zapraszamy na stronę: https://www.inpro.com.pl/kontakt/dzial-kadr.

Pozwolenie na użytkowanie I etapu osiedla Ostoja (budynki A-E)

Pozwolenie na użytkowanie I etapu osiedla Ostoja (budynki A-E)

Budowa I etapu osiedla Ostoja w Rumi dobiegła końca. Budynki A – E uzyskały pozwolenie na użytkowanie. Proces przekazywania kluczy do lokali ich nowym właścicielom rozpocznie się na początku grudnia.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą: https://www.inpro.com.pl/ostoja/.

Więcej aktualności

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


Na tej stronie internetowej używamy plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom efektywnego korzystania ze strony, a także narzędzi analitycznych, promocyjnych i reklamowych w celu reklamy, badania rynku oraz badania preferencji użytkowników.

Korzystając ze strony www.inpro.com.pl, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies oraz wymienionych narzędzi.

tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży