Gdynia Mały Kack, ul. Strzelców

Azymut to nowe osiedle o niskiej zabudowie położone w Gdyni, w dzielnicy Mały Kack przy ul. Wielkopolskiej z przepięknym widokiem na pobliskie lasy oraz Zatokę Gdańską. Osiedle zlokalizowane jest w odległości 3,5 km do orłowskiego mola, nieopodal trójmiejskiej obwodnicy. Linia Kolei Metropolitalnej ułatwi komunikację mieszkańcom, którzy korzystając z przystanku Karwiny, będą mogli szybko i wygodnie dojechać m.in. do centrum Gdyni, lotniska Rębiechowo i Gdańska Wrzeszcza. W pobliżu osiedla znajdują się dwa popularne centra handlowe: Riviera i Klif.

Osiedle Azymut składać się będzie z 7 budynków trzy-, cztero- i pięciokondygnacyjnych wyposażonych w windy. Oryginalność inwestycji podkreślą efektowne ściany oporowe z kamienia, tzw. gabiony. Nowoczesną architekturę budynków uzupełnią nasłonecznione balkony oraz tarasy. Teren będzie częściowo ogrodzony i dozorowany z pomieszczenia ochrony. Pod budynkami zlokalizowane będą hale garażowe oraz piwnice. Na terenie osiedla przewidziano wózkarnię, rowerownię oraz ogólnodostępne miejsca postojowe. Mieszkania na parterze będą posiadały ogródki, a plac zabaw wzbogacony zostanie o zewnętrzne urządzenia do ćwiczeń.

Szanowni Państwo, jest nam miło poinformować, iż firma INPRO S.A. uzyskała ostateczne pozwolenie na budowę inwestycji Azymut.

Zakończenie budowy -  30 czerwca 2019 r.
Powierzchnia mieszkań od 34,6 m2 do 96,1 m2.


 

W aktualnej ofercie posiadamy
95 mieszkań

Wyszukiwarka mieszkań

Ceny już od 7.000 zł netto/m2

Tak będzie wyglądał Węzeł Karwiny

W ramach węzła integracyjnego na Karwinach powstaną parkingi, 3,5 km buspasów, pętla autobusowo-trolejbusowa i około 4,3 km nowych dróg rowerowych. Przetarg na realizację projektu powinien zostać ogłoszony w tym roku, dzięki wsparciu unijnemu nie ma obaw o finansowanie inwestycji.

Planowany węzeł integracyjny na Karwinach

Linia Kolei Metropolitalnej ułatwi komunikację mieszkańcom, którzy korzystając z przystanku Karwiny będą mogli wygodnie dojechać m.in. do centrum Gdyni ale też do lotniska Rębiechowo lub do centrum Gdańska Wrzeszcza.


W celu zapoznania się z ofertą prosimy o kontakt z działem sprzedaży +48 58 34 00 381, lub bezpośrednio w dziale sprzedaży ul. Opata Jacka Rybińskiego 8 Gdańsk – Oliwa.

Uwaga! Wejście na teren budowy nie jest możliwe ze względu na początkowy stan budowy.


Uwaga! Wejście na teren budowy nie jest mozliwe ze względu na początkowy stan budowy.

KONTAKT

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00
Kontakt z biurem sprzedaży dewelopera INPRO S.A.

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 340 03 81

Proszę o ofertę w formie:Wizyty na budowie


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Dzialka inwestycyna na sprzedaz, Mikolajki

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji w dokumencie Polityka prywatności INPRO S.A..