Gdynia Mały Kack lokalizacja osiedla Azymut z ofertą nowych mieszkań na sprzedaż - INPRO S.A.
Inpro

Odległość: Czas: x

Sprawdź trasę dojazdu

Obwodnica Trójmiejska

Niewątpliwym atutem inwestycji jest jej doskonała lokalizacja. Jadąc w kierunku zachodnim ul. Chwaszczyńską, zaledwie w 4 minuty można dostać się na trójmiejską obwodnicę, która umożliwia dojazd do wszystkich najważniejszych punktów w Trójmieście. Wystarczy że obierzesz kurs na Azymut 2700 i unikając korków szybko przemieścisz się w kierunku Sopotu i Gdańska.

Centra Handlowe

W pobliżu osiedla znajdują się dwa popularne centra handlowe: Riviera i Klif.

Pomorska Kolej Metropolitarna

Dzięki sąsiedztwu nowej stacji Pomorskiej Kolei Metropolitarnej mieszkańcy z łatwością mogą korzystać z udogodnień trójmiejskiej komunikacji miejskiej. Z przystanku Karwiny, do którego dochodzi się w 5 minut pieszo, obierając kurs na Azymut 1600 można sprawnie i szybko dostać się na gdańskie lotnisko w Rębiechowie, do Gdańska Wrzeszcza lub Centrum Handlowego Matarnia. W przeciwnym kierunku PKM-ka zapewnia dojazd m.in. do Gdynia Arena.

Zobacz plan osiedla Sprawdź ofertę mieszkań

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


Na tej stronie internetowej używamy plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom efektywnego korzystania ze strony, a także narzędzi analitycznych, promocyjnych i reklamowych w celu reklamy, badania rynku oraz badania preferencji użytkowników.

Korzystając ze strony www.inpro.com.pl, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies oraz wymienionych narzędzi.

tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży