Nowe mieszkania na sprzedaż Azymut Gdynia Mały Kack - INPRO S.A.


Szanowni Państwo,
jest nam bardzo miło poinformować, iż w dniu 18 lutego 2020 r. otrzymaliśmy decyzję Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Gdyni w zakresie udzielenia pozwolenia na użytkowanie osiedla Azymut.

Od 19 lutego 2020 r. jesteśmy gotowi do wydawania lokali nabywcom. W sprawie ustalenia terminu odbioru mieszkania prosimy o kontakt z Panią Pauliną Galińską pod nr tel. 669 102 392 lub za pośrednictwem  e-mail: paulina.galinska@inpro.com.pl

 

Azymut to nowe osiedle o niskiej zabudowie położone w Gdyni, w dzielnicy Mały Kack przy ul. Wielkopolskiej z przepięknym widokiem na pobliskie lasy oraz Zatokę Gdańską.

Osiedle zlokalizowane jest w odległości 3,5 km do orłowskiego mola, nieopodal trójmiejskiej obwodnicy. Linia Kolei Metropolitalnej ułatwia komunikację mieszkańcom, którzy korzystając z przystanku Karwiny, mogą szybko i wygodnie dojechać m.in. do centrum Gdyni, lotniska Rębiechowo i Gdańska Wrzeszcza. W pobliżu osiedla znajdują się dwa popularne centra handlowe: Riviera i Klif.

Osiedle Azymut składa się z 7 budynków trzy-, cztero- i pięciokondygnacyjnych wyposażonych w windy. Oryginalność inwestycji podkreślają efektowne ściany oporowe z kamienia, tzw. gabiony. Nowoczesną architekturę budynków uzupełniają nasłonecznione balkony oraz tarasy. Teren jest częściowo ogrodzony i dozorowany z pomieszczenia ochrony. Pod budynkami zlokalizowane są hale garażowe oraz piwnice. Na terenie osiedla zapewniono wózkarnię, rowerownię oraz ogólnodostępne miejsca postojowe. Mieszkania na parterze posiadają ogródki.

Widok na Gdynię i Zatokę Gdańską

Osiedle Azymut powstało w Gdyni w dzielnicy Mały Kack. Inwestycję wyróżnia piękny widok na rozciągające się lasy i Zatokę Gdańską. Zaledwie 3,5 km od osiedla znajduje się słynne orłowskie Molo, a w bliskiej odległości także wjazd na trójmiejską obwodnicę, która ułatwia dojazd do najważniejszych punktów w Trójmieście.

Świetne połączenia komunikacyjne

W najbliższej okolicy osiedla została otworzona nowa stacja Pomorskiej Kolei Metropolitarnej – Karwiny. Nowy przystanek ułatwia mieszkańcom dojazd m.in. do centrum Gdyni, lotniska Rębiechowo i Gdańska Wrzeszcza.

Zalety lokalizacji

Oryginalny design

W ramach osiedla Azymut powstało siedem budynków trzy-, cztero- i pięciokondygnacyjnych. Każdy z nich wyposażony jest w nowoczesne windy. Oryginalność inwestycji podkreślają efektowne ściany oporowe z kamienia, tzw. gabiony. Modernistyczną architekturę projektu uzupełniają także słoneczne balkony oraz duże tarasy.

Funkcjonalne mieszkania

Wszystkie mieszkania zostały tak zaprojektowane, aby można je było łatwo i funkcjonalnie urządzić. Właściciele lokali na parterze mogą cieszyć się własnym ogródkiem, a mieszkania na wyższych piętrach wzbogacone zostały o słoneczne balkony i tarasy.

Udogodnienia dla mieszkańców

Na terenie osiedla powstał także plac zabaw dla najmłodszych. Pod budynkami znajdują się hale garażowe oraz piwnice. Na terenie osiedla przewidziano też wózkarnię, rowerownię oraz ogólnodostępne miejsca postojowe.

Bezpieczeństwo

Aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkim mieszkańcom, osiedle jest częściowo ogrodzone i monitorowane. Dodatkowo, wykwalifikowana kadra ochraniarska dba, aby na terenie inwestycji panował porządek.

Odległość: Czas: x

Sprawdź trasę dojazdu
Planowany Węzeł Karwiny
PKM Karwiny 600 m od Azymut Gdynia

Tak będzie wyglądał węzeł Karwiny

W ramach węzła integracyjnego na Karwinach powstaną parkingi, 3,5 km buspasów, pętla autobusowo-trolejbusowa i około 4,3 km nowych dróg rowerowych. Przetarg na realizację projektu powinien zostać ogłoszony w tym roku, dzięki wsparciu unijnemu nie ma obaw o finansowanie inwestycji.

Czytaj więcej

Golf Park – dom o powierzchni 158 m2
Kwartał Uniwersytecki 2 – mieszkanie o powierzchni 33,9 m2
Harmonia Oliwska, etap I – mieszkanie o powierzchni 66,5 m2

Wykończenie pod klucz

W ramach tej inwestycji uruchomiliśmy również program wykończenie pod klucz, który jest idealną propozycją dla osób ceniących wygodę, jakość i czas oraz dla osób inwestujących w nieruchomości.

Oferta wykończenia pod klucz

Wykończenie pod klucz

Dla osób ceniących wygodę, jakość i czas

Bogata i zróżnicowana oferta, daje gwarancję wysokiej jakości wykonania wnętrz przy budżecie dostosowanym do indywidualnych potrzeb Klienta.

Dowiedz się więcej

Oferty kredytowe

Skorzystaj z doświadczenia i kompetencji ekspertów finansowych INPRO S.A.

Kredyt hipoteczny jest dziś podstawowym źródłem finansowania zakupu nieruchomości, a jego uzyskanie jest warunkiem realizacji własnych marzeń.

Dowiedz się więcej

Kontakt

Szanowni Państwo,

W celu zapoznania się z ofertą prosimy o kontakt z działem sprzedaży +48 58 34 00 381developing@inpro.com.pl, lub bezpośrednio w dziale sprzedaży ul. Opata Jacka Rybińskiego 8 Gdańsk – Oliwa

Zapytaj o ofertę

Zarządca

BIURO OBSŁUGI BUDYNKÓW BOB
ul. Lipowa 37C/5, 81-572 Gdynia
Tel. 58 629 50 30
Fax. 58 629 20 82
biuro@bob.org.pl, www.bob.org.pl

Administrator nieruchomości Katarzyna Berendt tel. 694 873 639 e-mail: katarzynaberendt@bob.org.pl

Dokumenty do pobrania:

Zobacz cennik mieszkań Zobacz plany osiedla

Możesz wybrać dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:


Na tej stronie internetowej używamy plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom efektywnego korzystania ze strony, a także narzędzi analitycznych, promocyjnych i reklamowych w celu reklamy, badania rynku oraz badania preferencji użytkowników.

Korzystając ze strony www.inpro.com.pl, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies oraz wymienionych narzędzi.

tel. 58 340 03 81 Napisz do działu sprzedaży