Centrum PrasowePonad 60% mieszkań sprzedanych na osiedlu Azymut

Osiedle Azymut to nowoczesna inwestycja, która powstaje w Gdyni w dzielnicy Mały Kack. Postępy na budowie przekładają się na wysoką sprzedaż mieszkań – już ponad 60% z nich znalazło nowych właścicieli. Planowany termin zakończenia projektu to czerwiec 2019 roku. 

I etap osiedla Debiut gotowy do zamieszkania

Pod koniec 2018 roku INPRO sfinalizowało budowę oraz otrzymało pozwolenie na użytkowanie I etapu osiedla Debiut w Pruszczu Gdańskim. W sprzedaży pierwszej fazy projektu pozostało 8 mieszkań o powierzchni od 40 mkw. do 74 mkw. Ceny zaczynają się od 4 600 zł brutto.

Trzy etapy osiedla Harmonia Oliwska sprzedane w 100%

Osiedle Harmonia Oliwska przy ulicy Opackiej w Gdańsku-Oliwie cieszy się dużym zainteresowaniem Klientów. Wszystkie mieszkania z I, II i III etapu zostały już sprzedane. Budowa II etapu inwestycji zakończyła się w IV kwartale 2018 r., a trzeci etap zostanie ukończony pod koniec września br. W aktualnej ofercie znajduje się blisko 150 mieszkań w czwartej i zarazem ostatniej fazie projektu.

Grupa INPRO sprzedała w 2018 roku ponad 800 mieszkań i domów

Grupa Kapitałowa INPRO, jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów, podsumowała wyniki sprzedaży za 2018 rok. Od stycznia do grudnia ubiegłego roku Grupa zrealizowała przedsprzedaż (rozumianą jako ilość podpisanych umów przedwstępnych netto) na poziomie 801 umów, co stanowi wzrost o 8,4% w porównaniu do roku poprzedniego. Łącznie Grupa przekazała 679 gotowych lokali, w porównaniu do 433 sztuk w roku 2017.

Grupa INPRO zwiększyła wynik netto o 45%

Po III kwartałach 2018 r. skonsolidowane przychody ze sprzedaży Grupy INPRO osiągnęły poziom 151,3 mln zł, co oznacza wzrost o 35% w porównaniu do analogicznego okresu roku poprzedniego. Grupa utrzymała wysoką rentowność osiągając marżę brutto ze sprzedaży na poziomie blisko 32%, a zysk netto wyniósł 18,5 mln zł czyli o 44,5% więcej niż rok wcześniej. Jednocześnie w ciągu dziewięciu miesięcy br. Grupa INPRO zanotowała wysoką sprzedaż mieszkań podpisując 638 umów przedwstępnych sprzedaży lokali netto, co stanowi wzrost o 31%.

Mieszkania na osiedlu Kwartał Uniwersytecki 3 sprzedają się jak ciepłe bułeczki

Już 75% mieszkań na osiedlu Kwartał Uniwersytecki 3 zostało sprzedanych. Inwestycja realizowana jest przez INPRO w Gdańsku Pomorzu. Mieszkania wprowadzono do sprzedaży w marcu bieżącego roku i w ofercie pozostało jedynie 19 spośród 72 lokali.

Nowe inwestycje mieszkaniowe INPRO

Deweloper INPRO S.A. zapowiada nowe inwestycje mieszkaniowe. Nowoczesne osiedla powstaną w Gdańsku, Gdyni, Rumi i Pruszczu Gdańskim. Będą otoczone terenami zielonymi i bogatą infrastrukturą usługowo-handlową. Sprzedaż lokali zaplanowano na 2019 rok.

INPRO kontynuuje wysoką sprzedaż mieszkań

Grupa Kapitałowa INPRO, jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów, podsumowała wyniki sprzedaży za trzy kwartały 2018 roku. W tym okresie Grupa zakontraktowała 638 mieszkań, co stanowi wzrost o 31% w porównaniu do analogicznego okresu roku poprzedniego.

IV etap osiedla Harmonia Oliwska w sprzedaży

INPRO rozpoczęło sprzedaż IV czyli ostatniego etapu prestiżowego osiedla Harmonia Oliwska w Gdańsku. Do oferty trafiły 174 mieszkania o powierzchni od 28 mkw. do 98 mkw. Planowany termin zakończenia budowy to 30 września 2020 roku. Osiedle cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród klientów. Wszystkie mieszkania w ramach I i II etapu zostały sprzedane, a w ramach III etapu pozostało 7 lokali.

Grupa INPRO poprawia wyniki i zwiększa sprzedaż

W I półroczu 2018 r. skonsolidowane przychody ze sprzedaży Grupy INPRO osiągnęły poziom 106,5 mln zł i tym samym wzrosły o 30,1% w porównaniu do analogicznego okresu roku poprzedniego. Grupa utrzymała wysoką rentowność osiągając marżę brutto ze sprzedaży na poziomie blisko 30%. Jednocześnie w I półroczu 2018 roku zanotowała wysoką sprzedaż mieszkań podpisując 445 umów, co stanowi wzrost o 68% w porównaniu do analogicznego okresu roku poprzedniego.

Kwarta – IV etap Harmonii Oliwskiej z ponadczasowymi wnętrzami

Nowoczesne osiedle Harmonia Oliwska w Gdańsku realizowane przez trójmiejskiego dewelopera INPRO jest już na półmetku. Z końcem września zakończą się prace budowalne związane z II etapem inwestycji – Rotty, a tymczasem inwestor pokazał najnowsze wizualizacje niezwykle eleganckich części wspólnych IV etapu osiedla – Kwarty. Projekty odznaczają się ponadczasowym i oryginalnym designem.

Kolejne domy w ramach osiedla Golf Park w sprzedaży

INPRO wprowadziło do oferty 4 nowe domy jednorodzinne w ramach osiedla Golf Park w Tuchomiu. W aktualnej ofercie pozostaje w sumie 17 domów jednorodzinnych i w zabudowie bliźniaczej. Planowany termin zakończenia budowy domów wprowadzonych do oferty to sierpień 2019 roku.

INPRO o ponad połowę zwiększyło sprzedaż mieszkań

Grupa Kapitałowa INPRO, jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów, podsumowała wyniki sprzedaży za pierwsze półrocze 2018 roku. W tym okresie Grupa zakontraktowała 445 mieszkań, co stanowi wzrost o 68% w porównaniu do analogicznego okresu roku poprzedniego. W drugim półroczu INPRO planuje wprowadzić do oferty ponad 550 mieszkań i domów.

Trwa sprzedaż mieszkań na osiedlu Azymut

Piękny widok na rozciągające się lasy i Zatokę Gdańską, bliskość wjazdu na trójmiejską obwodnicę oraz stacji Pomorskiej Kolei Metropolitarnej to tylko niektóre z atutów nowoczesnego osiedla Azymut w Gdyni. W ramach inwestycji realizowanej przez INPRO w ofercie pozostało jeszcze 143 mieszkania o zróżnicowanych metrażach.

INPRO wprowadziło do sprzedaży II etap osiedla Debiut

INPRO rozpoczęło sprzedaż II etapu nowoczesnego osiedla Debiut w Pruszczu Gdańskim. Inwestycja cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów, którzy chcą zamieszkać blisko dużej aglomeracji, a jednocześnie cenią spokój. Do oferty trafiło 89 mieszkań o powierzchni od 35 do 110 m2.

Kwartał Uniwersytecki 2 sprzedany!

INPRO sprzedało wszystkie mieszkania w ramach osiedla Kwartał Uniwersytecki 2. Inwestycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów i zostanie ukończona z końcem sierpnia 2018 roku. W sprzedaży pozostały 53 mieszkania w ramach Kwartału Uniwersyteckiego 3, który jest kontynuacją popularnego projektu.

Grupa INPRO z wyższymi przychodami po I kwartale 2018 r.

W I kwartale 2018 r. skonsolidowane przychody ze sprzedaży Grupy INPRO osiągnęły poziom 48,3 mln zł i tym samym wzrosły o 9% w porównaniu do analogicznego okresu roku poprzedniego. Grupa utrzymała wysoką rentowność osiągając marżę brutto ze sprzedaży na poziomie 33%. Jednocześnie w I kwartale 2019 roku zanotowała wysoką sprzedaż mieszkań podpisując 245 umów, co stanowi wzrost o 83% w porównaniu do analogicznego okresu roku poprzedniego.

Ostatnie mieszkania na OPTIMIE

Trwa sprzedaż mieszkań na rodzinnym osiedlu OPTIMA w Gdańsku realizowanym przez INPRO. W aktualnej ofercie pozostało już tylko 5 lokali o powierzchni ok 65 mkw. Deweloper wprowadził także ofertę specjalną – do każdego mieszkania klienci otrzymają piwnicę i miejsce postojowe naziemne gratis.

Tak będą wyglądać części wspólne w II etapie Harmonii Oliwskiej

INPRO realizuje zgodnie z harmonogramem nowoczesne osiedle Harmonia Oliwska w Gdańsku, w bliskim sąsiedztwie zabytkowego Parku Oliwskiego. Pierwszy etap inwestycji został już zakończony, aktualnie trwają prace związane z II i III etapem. Deweloper przedstawił najnowsze wizualizacje eleganckich części wspólnych II etapu osiedla – Rotty.

INPRO notuje wysokie wyniki sprzedaży w I kwartale 2018 roku

Grupa Kapitałowa INPRO, jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów notowanych na GPW w Warszawie, podsumowała wyniki sprzedaży za pierwszy kwartał 2018 roku. W okresie styczeń-marzec 2018 r. Grupa INPRO zrealizowała sprzedaż na poziomie 245 umów, co stanowi wzrost o 83 % w porównaniu do analogicznego okresu roku poprzedniego. W I kwartale 2018 roku Grupa przekazała łącznie 119 lokali, w porównaniu do 104 sztuk w roku ubiegłym.

Grupa INPRO z największym w swej historii poziomem przedsprzedaży

Grupa INPRO podsumowała wyniki finansowe za 2017 rok. Skonsolidowany zysk netto  wyniósł 30,3 mln przy osiągniętych przychodach ze sprzedaży w wysokości 202,9 mln zł. W minionym roku Grupa uzyskała najwyższy w swej historii poziom sprzedaży, podpisując łącznie 739 umów przedwstępnych netto.

Ruszyła sprzedaż Kwartału Uniwersyteckiego 3!

INPRO wprowadziło do sprzedaży nową inwestycję w Gdańsku Przymorzu. Kwartał Uniwersytecki 3 jest kontynuacją cieszących się ogromną popularnością projektów Kwartał Uniwersytecki oraz Kwartał Uniwersytecki 2. W ofercie pojawiły się 72 mieszkania o zróżnicowanej powierzchni.

Osiedle Azymut pnie się w górę

Trwają prace związane z budową jednej z najnowszych inwestycji INPRO w Gdyni – osiedla Azymut. Projekt realizowany jest zgodnie z harmonogramem, planowany termin zakończenia budowy to czerwiec 2019 roku. W aktualnej ofercie pozostało 175 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni.

Ostatnie mieszkania w Kwartale Uniwersyteckim 2

INPRO z olbrzymim sukcesem sprzedaje mieszkania na osiedlu Kwartał Uniwersytecki 2 w Gdańsku. W aktualnej ofercie pozostały już tylko dwa mieszkania trzypokojowe. Projekt jest uzupełnieniem ukończonego już osiedla Kwartał Uniwersytecki, inwestycja cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem.

Harmonia Oliwska po raz trzeci

INPRO rozpoczęło sprzedaż III etapu prestiżowego osiedla Harmonia Oliwska w Gdańsku. Do oferty trafiło 157 mieszkań o powierzchni od 38 mkw. do 116 mkw.  Planowany termin zakończenia budowy to 30 września 2019 roku. Osiedle cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród klientów.

Dobry rok dla Grupy INPRO

Grupa Kapitałowa INPRO, jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów notowany
na GPW w Warszawie, podsumowała wyniki sprzedaży na koniec 2017 roku.
Od stycznia do grudnia ubiegłego roku Grupa zrealizowała przedsprzedaż (rozumianą jako ilość podpisanych umów przedwstępnych netto) na poziomie 739 umów, co stanowi wzrost o 90% w porównaniu do roku ubiegłego. Łącznie przekazano 433 mieszkania i domy.

INPRO otrzymało pozwolenie na użytkowanie Harmonii Oliwskiej

INPRO otrzymało pozwolenie na użytkowanie I etapu prestiżowego osiedla Harmonia Oliwska w Gdańsku. Klienci mogą odbierać klucze do 151 mieszkań. W aktualnej ofercie w sprzedaży pozostało 31 mieszkań w ramach I etapu inwestycji oraz 24 w ramach II etapu, którego zakończenie zaplanowane jest na koniec września 2018 r. Rozpoczęcie sprzedaży kolejnego, III etapu Harmonii Oliwskiej planowane jest w styczniu 2018 r.

OPTIMA z pozwoleniem na użytkowanie

Zgodnie z harmonogramem INPRO zakończyło budowę trzech pierwszych budynków rodzinnego osiedla OPTIMA w Gdańsku Jasieniu. Inwestycja uzyskała już pozwolenie na użytkowanie, a klienci mogą odbierać klucze do 100 mieszkań. Osiedle cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, w aktualnej ofercie pozostało już tylko 8 mieszkań w ramach trzech ukończonych budynków oraz 18 w ramach trzech kolejnych, które również w tym roku zostaną ukończone. Wszystkie mieszkania kwalifikują się do programu MdM.

Grupa INPRO z większym zyskiem po trzech kwartałach

Grupa INPRO podsumowała wyniki po III kwartałach 2017 roku. Skonsolidowane przychody ze sprzedaży osiągnęły poziom 112 mln zł. Zysk brutto ze sprzedaży po trzech kwartałach br. wyniósł 39,5 mln zł (wzrost o 19 % r./r.), a zysk netto 12,8 mln zł (wzrost o 11 % r./r.). Grupa INPRO wprowadziła do sprzedaży w bieżącym roku już 687 nowych mieszkań i domów. Zwiększona oferta przekłada się na lepsze wyniki sprzedaży. Narastająco od stycznia do września br. Grupa podpisała 487 umów netto osiągając wzrost sprzedaży mieszkań i domów o ponad 71%.

Pruszcz Gdański coraz bardziej popularnym miejscem do zamieszkania

INPRO prowadzi sprzedaż nowoczesnych mieszkań w ramach osiedla Debiut w Pruszczu Gdańskim. Inwestycja cieszy się dużą popularnością wśród klientów, którzy cenią bliskość dużej aglomeracji, a jednocześnie pragną zamieszkać z dala od zgiełku miasta. W aktualnej ofercie pozostały jeszcze 92 mieszkania, do końca października można je kupić w niższej cenie.

Osiedle OPTIMA na finiszu

Przyszli mieszkańcy rodzinnego osiedla OPTIMA w Gdańsku Jasieniu wkrótce otrzymają klucze do swoich wymarzonych mieszkań. Zakończenie inwestycji zaplanowano na koniec października, obecnie trwają już prace wykończeniowe. W aktualnej ofercie pozostało 77 mieszkań, wszystkie kwalifikują się do rządowego programu MdM. Do końca października można także skorzystać z oferty specjalnej – do każdego mieszkania miejsce postojowe naziemne oferowane jest gratis. Deweloperem i generalnym wykonawcą inwestycji jest INPRO.

Bardzo dobre wyniki sprzedaży Grupy INPRO w III kwartale 2017 roku

Grupa Kapitałowa INPRO, jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów notowanych na GPW w Warszawie, podsumowała wyniki sprzedaży za trzeci kwartał 2017 roku. W okresie lipiec-wrzesień 2017 r. Grupa INPRO zrealizowała sprzedaż na poziomie 222 umów, co stanowi 155 % więcej niż w porównywalnym okresie roku poprzedniego. Narastająco od stycznia do września br. Grupa odnotowała wzrost sprzedaży mieszkań i domów o ponad 71%, podpisując 487 umów netto.

Wyjątkowe ceny mieszkań w INPRO

INPRO wprowadziło specjalną ofertę targową. Wszyscy klienci, którzy skorzystają z promocji będą mogli kupić nowoczesne mieszkania na osiedlach Debiut i Harmonia Oliwska w niższych cenach. Ponadto, do każdego mieszkania na rodzinnym osiedlu OPTIMA jedno miejsce postojowe naziemne oferowane jest w cenie lokalu. Łącznie ofertą promocyjną objęto aż 226 mieszkań o różnych metrażach i układzie. Część z nich kwalifikuje się do programu MdM. Oferta trwa do końca października. 

Nowe domy w sprzedaży na osiedlu Golf Park

INPRO wprowadziło do sprzedaży 12 domów w ramach osiedla Golf Park w Tuchomiu. Planowany termin ukończenia tej części inwestycji to koniec września 2018 roku. Osiedle cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Do tej pory sprzedano już wszystkie wprowadzone dotąd domy w ramach etapów A i B, w aktualnej ofercie znajduje się w sumie 19 domów.

Osiedle Azymut – nowa inwestycja INPRO w Gdyni

INPRO wprowadziło do sprzedaży mieszkania w ramach nowego osiedla Azymut w Gdyni. Nowoczesna inwestycja powstanie w dzielnicy Mały Kack, zaledwie 3,5 km od orłowskiego mola. Do oferty trafiły 193 mieszkania o powierzchni od 34,6 mkw. do 96,1 mkw

Grupa INPRO podsumowała wyniki finansowe za I półrocze 2017 roku

Grupa Kapitałowa INPRO, jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów notowanych na GPW w Warszawie, podsumowała wyniki za I półrocze 2017 roku. Skonsolidowane przychody ze sprzedaży osiągnęły poziom 81,9 mln zł. Zysk brutto ze sprzedaży za pierwsze sześć miesięcy br. wyniósł 29,1 mln zł (wzrost o 43 % r./r.), a zysk netto 10,5 mln zł (wzrost o 57 % r./r.). Grupa INPRO do końca 2017 roku planuje wprowadzić do oferty 358 kolejnych mieszkań i domów.

Mieszkania na Osiedlu Debiut dostępne w ramach programu MdM

Trwa sprzedaż mieszkań na osiedlu Debiut w Pruszczu Gdańskim. W aktualnej ofercie pozostały 102 lokale, część z nich kwalifikuje się do rządowego programu MdM. Inwestorem projektu jest INPRO, jeden z czołowych deweloperów w Trójmieście.

INPRO sprzedało wszystkie mieszkania na osiedlu Kwartał Uniwersytecki

Spółka INPRO sprzedała wszystkie mieszkania w ramach prestiżowej inwestycji Kwartał Uniwersytecki w Gdańsku Przymorzu. Całość osiedla obejmuje 175 mieszkań. Inwestycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem ze względu na wyjątkowo korzystną lokalizację i najwyższą jakość. Deweloper rozpoczął prace związane z nowym projektem – Kwartał Uniwersytecki 2.

INPRO debiutuje w Pruszczu Gdańskim

Spółka INPRO wprowadziła do sprzedaży pierwszą inwestycję mieszkaniową w Pruszczu Gdańskim. Osiedle Debiut powstanie przy ulicy Dybowskiego i będzie się wyróżniać na mapie miasta nowoczesnym designem i ponadstandardowymi udogodnieniami. W ramach pierwszego etapu do oferty trafiło 105 komfortowych mieszkań o zróżnicowanej powierzchni. Planowany termin zakończenia budowy I etapu inwestycji to 30 października 2018 roku.

II etap Harmonii Oliwskiej w sprzedaży

Ruszyła sprzedaż mieszkań II etapu prestiżowego osiedla Harmonia Oliwska w Gdańsku. Do oferty trafiły 84 mieszkania o powierzchni od 42 mkw. do 63 mkw. Inwestorem projektu jest INPRO, jeden z czołowych deweloperów w Trójmieście.

INPRO świętuje 30-lecie działalności

Inpro S.A. obchodzi jubileusz 30-lecia działalności. Spółka w ciągu trzech dekad uzyskała pozycję jednej z najbardziej uznanych i liczących się firm deweloperskich na rynku trójmiejskim. W trakcie 30-stu lat istnienia Inpro zrealizowało 60 dużych inwestycji budowlanych, oddając do użytku około 5,5 tysiąca lokali. Ich łączna powierzchnia to ponad 350 tysięcy metrów kwadratowych. Firma w niedługim czasie zasili rynek mieszkaniowy blisko dwoma tysiącami nowych lokali.

Grupa INPRO zwiększyła zysk netto w I kwartale 2017 roku o 137%

W I kwartale 2017 r. skonsolidowane przychody ze sprzedaży Grupy Inpro osiągnęły poziom 44,5 mln zł czyli o ponad 7% więcej niż w analogicznym okresie roku poprzedniego. Zysk brutto ze sprzedaży za pierwsze trzy miesiące br. wyniósł 14,7 mln zł (wzrost o 48% r./r.), a zysk netto 6,7 mln zł (wzrost o 137% r./r.). Grupa INPRO do końca 2017 roku planuje wprowadzić do oferty 718 kolejnych mieszkań i domów.

OPTIMA nadal dostępna w ramach programu MdM

INPRO z sukcesem sprzedaje kolejne mieszkania w ramach rodzinnego osiedla OPTIMA. Spółka przygotowała także specjalną ofertę dla wszystkich, którzy są zainteresowani kupnem mieszkania w Gdańsku Jasieniu, ale nie zdążyli skorzystać z limitu MdM w roku bieżącym.

Ostatnie mieszkania na osiedlu Chmielna Park

INPRO z sukcesem sprzedaje ostatnie mieszkania na prestiżowym osiedlu Chmielna Park w Gdańsku. Jednym z największych atutów inwestycji jest jej znakomita lokalizacja na Wyspie Spichrzów, która pozwala połączyć życie w śródmieściu z dostępem do spokoju i zielonego brzegu rzeki Mołtawy. W aktualnej ofercie pozostało już tylko 9 mieszkań, 2 lokale usługowe i 9 biur.

INPRO planuje nową inwestycję w Gdańsku

INPRO, jeden z wiodących deweloperów w Trójmieście, planuje w maju br. wprowadzić do sprzedaży nową inwestycję w Gdańsku Przymorzu. W ramach projektu Kwartał Uniwersytecki II powstanie nowoczesny dziewięciokondygnacyjny budynek, będący uzupełnieniem ukończonego już osiedla Kwartał Uniwersytecki.

Grupa INPRO zwiększyła zysk netto w 2016 roku o blisko 14%

Grupa INPRO, jeden z czołowych deweloperów w Trójmieście podsumowała wyniki finansowe za 2016 rok. Skonsolidowany zysk netto  wyniósł 29,3 mln zł przy osiągniętych przychodach ze sprzedaży w wysokości 204,6 mln zł. Wartość sprzedanych przez Grupę mieszkań wyniosła blisko 178 mln brutto. W 2017 roku Grupa zamierza wprowadzić do oferty 718 nowych mieszkań i domów.

Stan surowy otwarty osiedla Harmonia Oliwska

Budowa I etapu osiedla Harmonia Oliwska w Gdańsku osiągnęła stan surowy otwarty. Obecnie trwają prace związane z montażem stolarki okiennej, ścianek działowych w mieszkaniach oraz kładzenie tynków. Deweloperem i generalnym wykonawcą inwestycji jest INPRO. Zakończenie budowy pierwszego etapu osiedla planowane jest na październik 2017. Ponad 40% mieszkań zostało już sprzedanych.

Ponad 90% mieszkań sprzedanych na osiedlu Kwartał Uniwersytecki

INPRO sprzedało już ponad 90% mieszkań w ramach prestiżowego osiedla Kwartał Uniwersytecki w Gdańsku Przymorzu. Budowa inwestycji została już zakończona, a w ofercie pozostało 12 ostatnich mieszkań.

Wyjątkowe promocje w INPRO

Inpro wprowadziło specjalne oferty na wybrane mieszkania w dwóch inwestycjach w Gdańsku. W ramach prestiżowego osiedla Harmonia Oliwska część mieszkań można kupić w niższej cenie, a do wszystkich mieszkań na osiedlu OPTIMA miejsce postojowe naziemne i piwnica oferowane są w cenie lokalu. Oferta obejmuje łącznie 225 mieszkań i trwa do końca marca.

Wszystkie mieszkania na Osiedlu Wróbla Staw sprzedane

Spółka INPRO, jeden z czołowych deweloperów w Trójmieście, sprzedała wszystkie mieszkania w ramach komfortowego Osiedla Wróbla Staw w Gdańsku Jasieniu. Inwestycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród potencjalnych mieszkańców m.in. ze względu na doskonałą lokalizację w pobliżu jeziora Wróbla Staw oraz wysoką jakość wykonania oferowanych mieszkań.

INPRO poszerzyło ofertę w ramach osiedla OPTIMA

Spółka INPRO wprowadziła do sprzedaży trzy kolejne budynki w ramach osiedla OPTIMA w Gdańsku Jasieniu. Tym samym, oferta dewelopera została wzbogacona o kolejne 112 mieszkań. W ramach całego osiedla w aktualnej ofercie znajduje się 195 mieszkań. Zakończenie realizacji pierwszego etapu inwestycji planowane jest na koniec października 2017 roku.

Kolejne domy na osiedlu Golf Park wprowadzone do sprzedaży

W ramach Osiedla Golf Park w Tuchomiu, realizowanego przez Spółkę INPRO wprowadzono, do sprzedaży 11 domów z etapu C. Termin ich ukończenia zaplanowano na koniec listopada 2017 roku. W aktualnej ofercie znajduje się 17 domów, których powierzchnia użytkowa wynosi od 173 mkw. do 201 mkw. Ich cena razem z działką zaczyna się od 590.000 zł brutto.

Chmielna Park etap C z pozwoleniem na użytkowanie

Trójmiejski deweloper INPRO SA otrzymał pozwolenie na użytkowanie budynku C należącego do osiedla Chmielna Park na Wyspie Spichrzów. W ramach tej fazy inwestycji do klientów trafi 130 lokali. Całe osiedle składa się z trzech budynków obejmujących 306 lokali spośród których sprzedano już blisko 90%.

Nowe domy na Osiedlu Golf Park w Tuchomiu

Zakończyła się budowa kolejnych 12 domów w ramach Osiedla Golf Park w Tuchomiu, realizowanego przez Spółkę INPRO.  W aktualnej ofercie firmy znajduje się 6 domów w zabudowie bliźniaczej i 2 domy jednorodzinne. Wszystkie domy dostępne w sprzedaży są już wybudowane i czekają na nowych właścicieli.

Ponad 99% sprzedanych mieszkań na Osiedlu Wróbla Staw

Spółka INPRO, jeden z czołowych deweloperów w Trójmieście, sprzedała 319 spośród 320 oferowanych mieszkań w ramach Osiedla Wróbla Staw w Gdańsku Jasieniu. W sprzedaży dostępne jest już tylko jedno mieszkanie. Inwestycja cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród potencjalnych mieszkańców m.in. ze względu na doskonałą lokalizację i bardzo dobrze rozwiniętą komunikację z pozostałymi dzielnicami Gdańska.

Grupa INPRO podsumowała wyniki finansowe po trzech kwartałach 2016 roku

Grupa Kapitałowa INPRO, jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów notowanych na GPW w Warszawie, podsumowała wyniki po trzech kwartałach 2016 roku. Grupa zanotowała przychody na poziomie 118,9 mln zł. Zysk netto zrealizowany w pierwszych trzech kwartałach 2016 r. wyniósł 11,6 mln zł. W IV kwartale planowanej jest wprowadzanie do sprzedaży kolejnych 289 mieszkań.

INPRO zbuduje kolejne boisko dla swoich klientów

Spółka INPRO zrealizuje boisko wielofunkcyjne w ramach osiedla OPTIMA. Jest to już piąty obiekt rekreacyjny realizowany przez dewelopera. Profesjonalne boiska dostosowane do różnego rodzaju gier sportowych, mają już mieszkańcy Osiedla Jabłoniowa, City Park i Wróbla Staw Mieszkania, przewidziane jest również dla mieszkańców osiedla Wróbla Staw Domy. Mieszkania w inwestycjach z własnym boiskiem cieszą się ogromnym zainteresowaniem, zwłaszcza wśród rodzin z dziećmi.

INPRO sprzedało ponad 75 proc. Kwartału Uniwersyteckiego

Spółka INPRO sprzedała już ponad 75 proc. mieszkań w inwestycji Kwartał Uniwersytecki w Gdańsku Przymorzu. Lokalizacja osiedla to idealne miejsce dla osób lubiących miejski styl życia, ale jednocześnie poszukujących mieszkania w cichej okolicy. W korytarzach budynków zawisną obrazy przedstawiające 8 krojów topowych czcionek z kolekcji Muzeum MOMA. Deweloper zadbał również o dużo zieleni na terenie osiedla. Właściciele mieszkań odbiorą klucze jeszcze w tym roku.

Biura i lokale usługowe na Wyspie Spichrzów w Gdańsku w ofercie INPRO

W centrum Gdańska na Wyspie Spichrzów INPRO SA kończy realizację osiedla Chmielna Park. W wieży budynku B od 3 do 6 piętra oferowane są lokale biurowe, natomiast na parterach wszystkich budynków od ul. Chmielnej znajdują się lokale handlowo-usługowe. Jest to idealna propozycja dla firm poszukujących niebanalnego miejsca z doskonałą lokalizacją blisko Starówki. W ofercie pozostało jeszcze 5 lokali usługowych i 12 biur gotowych do odbioru.

Grupa INPRO podsumowała wyniki finansowe za I półrocze 2016 roku

Grupa Kapitałowa INPRO, jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów notowanych na GPW w Warszawie, podsumowała wyniki za I półrocze 2016 roku. Grupa zanotowała przychody na poziomie 80,8 mln utrzymując tym samym podobny poziom w porównaniu do 2015 r., natomiast wynik netto wyniósł 6,6 mln zł. Do końca br. Grupa INPRO planuje jeszcze wprowadzić do oferty ponad 300 nowych mieszkań.

MdM w ofercie osiedla OPTIMA w Gdańsku

INPRO realizuje nowe osiedle OPTIMA w Gdańsku Jasieniu, w ramach którego powstają mieszkania kwalifikujące się do rządowego programu „Mieszkanie dla Młodych”. Termin ukończenia I etapu liczącego 100 mieszkań przewidziany jest na październik 2017 roku. Na terenie osiedla zaplanowano tereny rekreacyjne oraz budynki z powierzchnią handlową.

INPRO realizuje zgodnie z planem I etap osiedla Harmonia Oliwska

Harmonia Oliwska w Gdańsku, jedna z najnowszych inwestycji Spółki INPRO, cieszy się zainteresowaniem, ze względu na nowoczesną architekturę budynków, przemyślane zagospodarowanie wspólnych przestrzeni, dobrze skomunikowaną lokalizację i bezpośrednie sąsiedztwo Parku Oliwskiego. Deweloper realizuje I etap inwestycji, którego zakończenie przewiduje na IV kwartał 2017 roku.

Osiedle Wróbla Staw z ostatnimi mieszkaniami

Spółka INPRO, jeden z wiodących trójmiejskich deweloperów, ma w swojej ofercie ostatnich 5 mieszkań w ramach Osiedla Wróbla Staw w Gdańsku Jasieniu. Inwestycja cieszy się dużym zainteresowaniem ze względu na doskonałą lokalizację, rozwiniętą komunikację z pozostałymi dzielnicami miasta i bogate zagospodarowanie wspólnych przestrzeni na terenie osiedla. W bezpośrednim sąsiedztwie natury można kupić dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 80-90 mkw. w atrakcyjnej cenie
w ramach letniej promocji.

Obrazy topowych czcionek z kolekcji Muzeum MOMA we wnętrzach Kwartału Uniwersyteckiego

Spółka INPRO wzbogaci wnętrza jednej ze swoich inwestycji, obrazami najbardziej topowych czcionek w historii typografii. W Kwartale Uniwersyteckim na ścianach części wspólnych pojawi się 8 krojów czcionek, poczynając od renesansu, aż po współczesność. Deweloper wyposaży korytarze inwestycji we fragmenty liter powstających na przestrzeni wieków, które doskonale podkreślają charakter prostej, funkcjonalnej i ponadczasowej inwestycji.

Gotowe domy na osiedlu Golf Park jeszcze w tym roku

Spółka INPRO planuje ukończyć jeszcze w tym roku 12 domów na osiedlu Golf Park w Tuchomiu. W ramach inwestycji deweloper oferuje domy jednorodzinne oraz bliźniacze z ogrodem i garażem na strzeżonym osiedlu, otoczonym ciszą i przyrodą. Osiedle położone jest nad jeziorem Tuchomskim 6,6 km od granic Gdyni.

INPRO sprzedało ponad 60 proc. mieszkań w Kwartale Uniwersyteckim

Spółka INPRO, jeden z wiodących trójmiejskich deweloperów, sprzedała ponad 60 proc. mieszkań na osiedlu Kwartał Uniwersytecki w Gdańsku Przymorzu. Część lokali w ramach inwestycji objęta jest letnią promocją. Dzięki atrakcyjnej lokalizacji w centrum miasta, w otoczeniu niskiej zabudowy oraz możliwości skorzystania z programu wykończenia pod klucz, Kwartał Uniwersytecki cieszy się dużym zainteresowaniem. Zakończenie budowy zaplanowano na koniec października 2016 roku.

Letnie promocje w ofercie INPRO

INPRO S.A., jeden z wiodących trójmiejskich deweloperów, przygotował specjalne ceny wybranych mieszkań w trzech inwestycjach w Gdańsku: Harmonia Oliwska, Kwartał Uniwersytecki i Wróbla Staw Mieszkania. Łącznie w ofercie promocyjnej znajduje się ok. 50 lokali o powierzchni od 41,86 mkw. do 88,94 mkw., z przestronnymi balkonami lub ogródkami. Mieszkania promocyjne na osiedlu Wróbla Staw są dwupoziomowe i gotowe do odbioru. Jeszcze w tym roku odbiorą również swoje mieszkania osoby, które zdecydują się na zakup nieruchomości w inwestycji Kwartał Uniwersytecki. Ceny promocyjne obowiązują do końca lipca br.

Inpro sprzedało wszystkie domy na Osiedlu Wróbla Staw

Inpro S.A., jeden z wiodących trójmiejskich deweloperów, sprzedał już wszystkie domy w ramach Osiedla Wróbla Staw w Gdańsku Jasieniu. Domy cieszyły się dużym powodzeniem ze względu na bliskość przyrody i bezpośredni dostęp do miejsc umożliwiających aktywny i rodzinny wypoczynek, a jednocześnie rozwiniętą komunikację z pozostałymi dzielnicami miasta. Koniec realizacji ostatnich domów przewidziany jest na 30 czerwca br.

90 proc. sprzedanych mieszkań na osiedlu Chmielna Park

INPRO SA, jeden z wiodących deweloperów na rynku trójmiejskim, sprzedało niemal
90 proc. mieszkań w inwestycji Chmielna Park na Wyspie Spichrzów w Gdańsku. Mieszkania cieszą się ogromnym zainteresowaniem ze względu na prestiżową lokalizację i możliwość skorzystania z oferty KUP I ZARABIAJ. Ostatni etap inwestycji ukończony będzie jeszcze w tym roku.

Grupa INPRO utrzymuje rosnącą sprzedaż

Grupa Kapitałowa INPRO w kwietniu br. zrealizowała przedsprzedaż (rozumianą jako ilość podpisanych umów przedwstępnych netto) na poziomie 34 umów, czyli o ponad 21% więcej niż w analogicznym okresie 2015 roku. W okresie od stycznia do kwietnia 2016 r. Grupa Inpro sprzedała 158 mieszkań czyli o ponad 25% więcej niż rok wcześniej.

Grupa INPRO podsumowała wyniki finansowe po I kwartale 2016 r.

Skonsolidowane przychody ze sprzedaży Grupy INPRO osiągnęły poziom 41,6 mln zł, czyli o 30% wyższy niż w I kwartale 2015 r. Zysk brutto ze sprzedaży za trzy pierwsze miesiące br. wyniósł 9,9 mln zł, a zysk netto 2,8 mln zł. Grupa INPRO do końca 2016 roku planuje wprowadzić do oferty ponad 450 kolejnych mieszkań i domów.

Mieszkania wykończone pod klucz w ofercie Inpro

Spółka Inpro, jeden z wiodących trójmiejskich deweloperów, wprowadza do swojej oferty opcję wykończenia pod klucz w trzech inwestycjach w Gdańsku: Chmielna Park na Wyspie Spichrzów, Kwartał Uniwersytecki na Przymorzu i Harmonia Oliwska w Oliwie. Rodzaje pakietów są zróżnicowane w taki sposób, aby maksymalnie dostosować je do indywidualnych potrzeb i budżetu każdego klienta, przy jednoczesnej gwarancji wysokiej jakości wykonania.

Ostatnie mieszkania na Osiedlu Wróbla Staw

Inpro S.A., jeden z wiodących trójmiejskich deweloperów, sprzedał już prawie wszystkie mieszkania i domy w ramach Osiedla Wróbla Staw w Gdańsku Jasieniu. W aktualnej ofercie, z 320 mieszkań i 84 domów, pozostało już tylko 11 lokali i 1 dom. Duże zainteresowanie inwestycją powoduje m.in. doskonała lokalizacja i rozwinięta komunikacja z pozostałymi dzielnicami miasta.

Rosnąca sprzedaż mieszkań Grupy Inpro w I kwartale

Grupa Kapitałowa Inpro podsumowała wyniki sprzedaży za I kwartał 2016 r. Zrealizowano przedsprzedaż (rozumianą jako ilość podpisanych umów przedwstępnych) na poziomie 124 umów netto, osiągając tym samym 26,5 proc. wzrost w stosunku do I kw. 2015 roku. Od stycznia br. Grupa narastająco wydała klientom 110 mieszkań i domów.

Kwartał Uniwersytecki sprzedany w połowie

Inpro S.A., jeden z wiodących trójmiejskich deweloperów, sprzedał już niemal 50 proc. mieszkań w inwestycji Kwartał Uniwersytecki w Gdańsku Przymorzu przy ul. Szczecińskiej. Nowe osiedle cieszy się dużym zainteresowaniem ze względu na bardzo atrakcyjną lokalizację w centrum miasta w otoczeniu niskiej zabudowy. Zakończenie budowy zaplanowano na koniec października 2016 roku.

Grupa Inpro podsumowała wyniki finansowe za rekordowy 2015 rok

Grupa Kapitałowa Inpro, jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów notowany na GPW w Warszawie, podsumowała wyniki za 2015 rok. Skonsolidowany zysk netto  wyniósł 25,8 mln zł przy osiągniętych przychodach ze sprzedaży w wysokości 211,0 mln zł. Wartość sprzedanych przez Grupę mieszkań wyniosła ok. 229 mln zł brutto. W 2016 roku Grupa Inpro zamierza wprowadzić do oferty blisko 750 nowych mieszkań i domów i utrzymać sprzedaż na wysokim poziomie.

Grupa Inpro podsumowała wyniki sprzedaży w lutym 2016 r.

Grupa Kapitałowa Inpro zrealizowała przedsprzedaż (rozumianą jako ilość podpisanych umów przedwstępnych netto) w lutym br. na poziomie 49 umów, czyli o ponad 4%  więcej, niż w lutym 2015 roku. Narastająco po dwóch miesiącach 2016 r. Grupa Inpro podpisała 72 umowy netto i wydała 94 mieszkania i domy (wzrost o blisko 52%).

Inpro sprzedaje lokale handlowe i biurowe w centrum Gdańska

Inpro SA w ramach inwestycji Chmielna Park oferuje lokale w prestiżowej lokalizacji na Wyspie Spichrzów. W ramach osiedla mieszkaniowego przy ul. Chmielnej i Toruńskiej w sprzedaży znajduje się 9 lokali usługowo-handlowych i 13 biur.

Harmonia Oliwska – nowa inwestycja Inpro przy Parku Oliwskim

Inpro S.A. rozpoczął sprzedaż mieszkań w ramach najnowszej inwestycji Harmonia Oliwska w Gdańsku. Kwartał nowoczesnych budynków o niskiej zabudowie, uzupełniony zieloną roślinnością, będzie idealnie wpisywał się w otoczenie przyrody zabytkowego Parku Oliwskiego, który sąsiaduje bezpośrednio z osiedlem. Aktualnie do sprzedaży wprowadzono 151 lokali z pierwszego etapu. Ceny mieszkań za mkw. wynoszą średnio od 8.000 zł do 8.500 zł brutto.

Grupa Inpro rozpoczyna rok od dużej liczby wydań

Grupa Kapitałowa Inpro podsumowała wyniki sprzedażowe za pierwszy miesiąc 2016 roku. W styczniu br. zrealizowała przedsprzedaż (rozumianą jako ilość podpisanych umów przedwstępnych netto) na poziomie 23 umów. W tym czasie wydała aż 70 lokali, czyli o 62% więcej niż rok wcześniej.

Inpro wprowadził do sprzedaży nowe domy na osiedlu Golf Park

Spółka Inpro wprowadziła do sprzedaży 6 nowych domów, w tym 4 wolnostojące w ramach etapu C inwestycji Golf Park. Termin zakończenia budowy zaplanowano na koniec listopada 2016 roku. Osiedle położone jest nad jeziorem Tuchomskim, w odległości 6,6 km od Gdyni. Deweloper oferuje domy jednorodzinne oraz bliźniacze z ogrodem i garażem na strzeżonym osiedlu, otoczonym ciszą i przyrodą.

Bardzo udany rok dla Grupy Inpro

Grupa Kapitałowa Inpro, jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów notowany na GPW w Warszawie, podsumowała wyniki sprzedaży na koniec 2015 roku. Od stycznia do grudnia ubiegłego roku Grupa zrealizowała przedsprzedaż (rozumianą jako ilość podpisanych umów przedwstępnych netto) na poziomie 545 umów oraz przekazała łącznie 556 mieszkań i domów.

Inpro zakończyło sprzedaż na osiedlu City Park

Spółka Inpro sprzedała wszystkie mieszkania w ramach ukończonej niedawno inwestycji City Park na gdańskiej Zaspie. Całość osiedla obejmuje sześć budynków z 516 mieszkaniami. Osiedle cieszyło się dużą popularnością ze względu na doskonałą lokalizację i atrakcyjne ceny. Większość lokali sprzedawała się jeszcze przed ukończeniem poszczególnych etapów inwestycji.

Grupa Inpro utrzymuje sprzedaż na bardzo dobrym poziomie

Grupa Kapitałowa Inpro w listopadzie 2015 r. zrealizowała przedsprzedaż na poziomie 54 umów (rozumianą jako ilość podpisanych umów przedwstępnych netto), czyli o 100% więcej, niż w listopadzie 2014 roku. Po jedenastu miesiącach br. Grupa podpisała 516 umów netto oraz wydała 463 lokale.

Inpro zakończyło kolejny etap Chmielna Park na Wyspie Spichrzów

Inpro SA, jeden z wiodących deweloperów na rynku trójmiejskim, ukończył realizację budynku B inwestycji Chmielna Park na Wyspie Spichrzów w Gdańsku. W gotowym budynku znajduje się 117 lokali, z czego w sprzedaży zostały tylko 2 mieszkania i 17 lokali przeznaczonych na usługi lub biura. Budynek B posiada górującą nad osiedlem wieżę, w której znajdują się również lokale przeznaczone na biura.

Grupa Inpro podsumowała wyniki sprzedaży po dziesięciu miesiącach 2015 roku

Grupa Kapitałowa Inpro zrealizowała w październiku 2015 r. przedsprzedaż (rozumianą jako ilość podpisanych umów przedwstępnych netto) na poziomie 57 umów. W ciągu dziesięciu miesięcy br. Grupa podpisała 462 umowy przedwstępne netto, czyli o ponad 28 proc. więcej niż rok wcześniej.

Grupa Inpro odnotowała blisko sześciokrotny wzrost zysku netto

Grupa Kapitałowa Inpro za pierwsze dziewięć miesięcy 2015 roku odnotowała wzrost przychodów ze sprzedaży o 43 proc. do poziomu 134,0 mln zł. Marża brutto wzrosła o 83 proc. do wartości 37,2 mln zł. Natomiast zysk netto wyniósł 16,4 mln zł wobec 2,8 mln zł w analogicznym okresie 2014 roku.

Inpro wydaje klucze do kolejnych mieszkań

Spółka Inpro kończy wydania mieszkań w ramach II etapu osiedla Wróbla Staw Mieszkania oraz w budynku F inwestycji City Park. Łącznie deweloper oddaje klucze do prawie 200 mieszkań. W listopadzie br. Inpro planuje rozpocząć wydania kolejnych ponad 200 lokali w ramach inwestycji Chmielna Park budynek B oraz Wróbla Staw Mieszkania etap I, który będzie ukończony przed planowanym terminem. W trzech pierwszych kwartałach Grupa Inpro przekazała 320 mieszkań i domów.

Dni otwarte INPRO

Inpro SA, jeden z wiodących trójmiejskich deweloperów, 17 i 18 października br. otwiera swoje trzy inwestycje dla osób, które kupiły już lub są zainteresowane kupnem mieszkania na osiedlach Chmielna Park i Wróbla Staw. Otwarty będzie również plac budowy inwestycji Wróbla Staw Domy.

Bardzo duży wzrost sprzedaży Grupy Inpro w III kwartale

Grupa Kapitałowa Inpro podsumowała wyniki sprzedaży za trzeci kwartał 2015 r. Zrealizowano przedsprzedaż (rozumianą jako ilość podpisanych umów przedwstępnych netto) na poziomie 168 umów osiągając tym samym o 57% wyższy wynik w porównaniu do trzeciego kwartału 2014 r. Narastająco od stycznia do września br. Grupa odnotowała wzrost o ponad 25%, podpisując 405 umów netto.

Duże zainteresowanie domami nad jeziorem Wróbla Staw w Gdańsku

Inpro S.A., jeden z wiodących trójmiejskich deweloperów, sprzedał już ponad 90% domów w ramach osiedla Wróbla Staw w Gdańsku Jasieniu. W kwietniu br. deweloper wprowadził do sprzedaży 18 domów z ostatniego etapu inwestycji. W aktualnej ofercie pozostało już tylko 6 budynków.

Specjalne ceny mieszkań w INPRO

INPRO wprowadziło specjalne ceny na wybrane mieszkania w trzech inwestycjach w Gdańsku: Wróbla Staw Mieszkania, Czwarty Żagiel i Kwartał Uniwersytecki. W specjalnej ofercie każdy klient znajdzie coś dla siebie: atrakcyjną lokalizację, przestronne balkony i tarasy, przynależne ogródki, hale garażowe, czy wielofunkcyjne boisko i siłownię. INPRO proponuje niższe ceny również dla osób poszukujących mieszkań w programie MdM.

Grupa INPRO osiągnęła rekordowe wyniki sprzedaży w sierpniu br.

Grupa INPRO w sierpniu br. zrealizowała przedsprzedaż (rozumianą jako ilość podpisanych umów przedwstępnych netto) na poziomie 67 umów. Jest to najlepszy wynik sprzedaży Grupy w 2015 roku. Narastająco po ośmiu miesiącach br. Grupa INPRO podpisała 349 umów przedwstępnych netto wobec 294 w analogicznym okresie roku ubiegłego (wzrost o blisko 19 proc.)

W I półroczu 2015 Grupa INPRO zwiększyła zysk ponad czterokrotnie

Grupa Kapitałowa INPRO, jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów notowanych na GPW w Warszawie, podsumowała wyniki za I półrocze 2015 roku. Przychody Grupy wzrosły r./r. o blisko 18% do poziomu 79,9 mln zł, a wynik netto wyniósł 7,8 mln zł czyli ponad czterokrotnie więcej niż w I półroczu 2014 roku.

Bardzo duże zainteresowanie inwestycją Czwarty Żagiel

Spółka Inpro sprzedała już 90% mieszkań w ramach inwestycji Czwarty Żagiel na Gdańskim Przymorzu. Projekt przyciągnął klientów doskonałą lokalizacją, standardem wykonania, nowoczesnością budynku i bardzo dobrą ceną. W sprzedaży pozostało już tylko 14 mieszkań.

Rosnąca sprzedaż mieszkań Grupy INPRO

Grupa INPRO podsumowała wyniki sprzedaży w lipcu br. Przedsprzedaż (rozumiana jako ilość podpisanych umów przedwstępnych netto) wzrosła o ponad 66,5 proc. r/r. Narastająco po siedmiu miesiącach br. Grupa INPRO wydała 216 mieszkań i domów wobec 163 w analogicznym okresie roku ubiegłego (wzrost o 32,5 proc.).

INPRO sprzedało już 50% lokali na osiedlu Chmielna Park

Inpro SA, jeden z wiodących deweloperów na rynku trójmiejskim, sprzedał już 50 proc. lokali w ramach inwestycji Chmielna Park realizowanej na Wyspie Spichrzów w Gdańsku. Prestiżowa lokalizacja przyciąga klientów indywidualnych i biznesowych, którzy korzystają z oferty KUP I ZARABIAJ.

Grupa INPRO odnotowała wzrost sprzedaży mieszkań w I połowie 2015 r.

Grupa Kapitałowa INPRO podsumowała wyniki sprzedaży za pierwszą połowę 2015 r. Zrealizowano przedsprzedaż (rozumianą jako ilość podpisanych umów przedwstępnych netto) na poziomie 237 umów, czyli o 10% więcej w porównaniu do analogicznego okresu roku poprzedniego. Narastająco od stycznia do czerwca br. Grupa wydała 198 mieszkań.

Ostatnie mieszkania na osiedlu City Park

Spółka Inpro sprzedała już prawie wszystkie mieszkania w ramach inwestycji City Park w Gdańsku. Całość osiedla obejmuje sześć budynków z 516 mieszkaniami. W aktualnej ofercie pozostało już tylko 8 lokali o powierzchniach od 49,80 mkw. do 98,90 mkw. Ich cena rozpoczyna się od 5.900 zł netto za mkw.

Bardzo dobre wyniki sprzedaży INPRO w maju 2015 r.

Grupa INPRO w maju br. zrealizowała przedsprzedaż (rozumianą jako ilość podpisanych umów przedwstępnych netto) na poziomie 56 umów, czyli o prawie 37 proc. więcej, niż w maju 2014 roku. Narastająco po pięciu miesiącach br. Grupa INPRO podpisała 182 umowy przedwstępne netto wobec 170 w analogicznym okresie roku ubiegłego (wzrost o 7 proc.).

Duże zainteresowanie osiedlami Inpro przy jeziorze Wróbla Staw

Inpro S.A., jeden z wiodących trójmiejskich deweloperów, realizuje już ostatnie etapy inwestycji Wróbla Staw Mieszkania i Wróbla Staw Domy w Gdańsku Jasieniu. W aktualnej ofercie pozostało 114 mieszkań i 15 domów. Kupujących przyciąga doskonała lokalizacja i rozwinięta komunikacja z pozostałymi dzielnicami, m.in. niewielka odległość od nowego przystanku PKM Jasień.

Inpro podsumowało wyniki finansowe po I kwartale 2015 r.

Skonsolidowane przychody ze sprzedaży Grupy Inpro osiągnęły poziom 32 mln zł. Zysk brutto ze sprzedaży za trzy pierwsze miesiące br. wyniósł 7,7 mln zł, a zysk netto 1,8 mln zł. Grupa INPRO do końca 2015 roku planuje wprowadzić do oferty blisko 300 kolejnych mieszkań i domów.

Kwartał Uniwersytecki już w sprzedaży

Inpro S.A., jeden z wiodących trójmiejskich deweloperów, wprowadził do sprzedaży 174 mieszkania w nowej inwestycji Kwartał Uniwersytecki w Gdańsku Przymorzu przy ul. Szczecińskiej. Nowe osiedle wyróżniać będzie lokalizacja, dzięki której przyszli mieszkańcy będą korzystali z zalet życia w centrum miasta, a jednocześnie z bliskiego otoczenia przyrody i niskiej zabudowy otoczenia.

Grupa Inpro podsumowała wyniki na koniec kwietnia 2015 roku

Grupa Kapitałowa Inpro w kwietniu br. zrealizowała przedsprzedaż (rozumianą jako ilość podpisanych umów przedwstępnych netto) na poziomie 28 umów. Jest to niemalże taki sam wynik jak w analogicznym okresie 2014 roku. W okresie od stycznia do kwietnia 2015 r. Grupa Inpro sprzedała 126 mieszkań.

Oferta KUP I ZARABIAJ w inwestycji Chmielna Park

Inpro SA, jeden z wiodących deweloperów na rynku trójmiejskim, wprowadził ofertę KUP I ZARABIAJ w ramach inwestycji Chmielna Park na Wyspie Spichrzów w Gdańsku. Osiedle apartamentów o podwyższonym standardzie jest w trakcie realizacji, a koniec jego budowy przewidziany jest na IV kwartał 2016 roku.

Ostatni etap inwestycji Wróbla Staw Domy już w sprzedaży

Inpro S.A., jeden z wiodących trójmiejskich deweloperów, wprowadził do sprzedaży 18 nowych domów w ramach etapu H osiedla Wróbla Staw Domy. To już ostatni etap tej inwestycji.

Stabilna sprzedaż mieszkań Grupy Inpro w I kwartale

Grupa Kapitałowa Inpro podsumowała wyniki sprzedaży za I kwartał 2015 r. Zrealizowano przedsprzedaż (rozumianą jako ilość podpisanych umów przedwstępnych) na poziomie 98 umów netto. Jest to podobny wynik do analogicznego okresu roku poprzedniego, kiedy to podpisano 99 umów netto.

Inpro wprowadza do sprzedaży nowe mieszkania w centrum Gdańska

Inpro SA, jeden z wiodących deweloperów na rynku trójmiejskim, od kwietnia br. wprowadza do sprzedaży 122 mieszkania i 8 lokali usługowych w ramach budynku C inwestycji Chmielna Park. Jest to już ostatni etap nowego osiedla na Wyspie Spichrzów

Grupa Inpro podsumowała wyniki finansowe za 2014 rok

Grupa Kapitałowa Inpro, jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów notowany na GPW w Warszawie, podsumowała wyniki za 2014 rok. Skonsolidowany zysk netto wyniósł 8,2 mln zł, przy osiągniętych przychodach ze sprzedaży w wysokości 147,7 mln zł. Wartość sprzedanych przez Grupę mieszkań wyniosła 177 mln zł brutto. W 2015 Grupa Inpro zamierza wprowadzić do oferty ponad 700 nowych mieszkań i domów oraz zwiększyć przychody o co najmniej 10%.

Inpro notuje bardzo dobre wyniki sprzedaży w lutym 2015 r.

Grupa Kapitałowa Inpro uzyskała bardzo dobre wyniki sprzedaży mieszkań.  W lutym br. zrealizowała przedsprzedaż (rozumianą jako ilość podpisanych umów przedwstępnych netto) na poziomie 47 umów, czyli o ponad 60 proc. więcej, niż w lutym 2014 roku. Narastająco po dwóch miesiącach br. Grupa Inpro podpisała 86 umów przedwstępnych netto wobec 68 w analogicznym okresie roku ubiegłego (wzrost o 26,5%).

Inpro z najlepszym stoiskiem i obsługą targową na Targach Mieszkań i Domów Amber Expo

Firma Inpro zajęła I miejsce w kategorii „Najlepsze stoisko i obsługa targowa” podczas Targów Mieszkań i Domów Amber Expo, które odbyły się w Gdańsku w dniach 21-22 lutego br. To już trzecia nagroda dla Inpro w ramach targów organizowanych przez nowyadres.pl.

Inpro zakłada sprzedaż na poziomie ok. 500 mieszkań i domów

Grupa Kapitałowa Inpro podsumowała wyniki sprzedażowe za pierwszy miesiąc 2015 roku. W styczniu br. zrealizowała przedsprzedaż (rozumianą jako ilość podpisanych umów przedwstępnych netto) na poziomie 39 umów, co daje taki sam wynik jak w styczniu 2014 roku.

Inpro rozpoczął rezerwację na kolejny etap inwestycji Wróbla Staw Domy

Grupa Kapitałowa Inpro, jeden z wiodących trójmiejskich deweloperów notowanych na GPW w Warszawie, rozpoczął rezerwację na etap H osiedla Wróbla Staw Domy. Do aktualnej oferty dołączono 18 budynków. Zakończenie budowy zaplanowano na koniec maja 2016 roku.

Przedterminowy wykup obligacji

Zarząd Inpro S.A. poinformował, iż skorzystał z prawa przedterminowego wykupu obligacji, które zostały wprowadzone do alternatywnego systemu obrotu na rynku Catalyst.

Ostatni etap osiedla Wróbla Staw Mieszkania wprowadzony do sprzedaży

Inpro S.A., jeden z wiodących trójmiejskich deweloperów, wprowadził do sprzedaży 118 mieszkań w ramach I etapu osiedla Wróbla Staw Mieszkania. Jest to już ostatni etap tej inwestycji, którego zakończenie budowy planowane jest na 30.12.2015 r.

Grupa Inpro sprzedała ponad 420 mieszkań i domów w 2014 roku

Grupa Kapitałowa Inpro, podsumowała wyniki dotyczące poziomu sprzedaży oraz przekazanych mieszkań w 2014 roku. Jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów notowanych na GPW w Warszawie, od stycznia do grudnia ubiegłego roku zrealizował przedsprzedaż (rozumianą jako ilość podpisanych umów przedwstępnych) na poziomie 421 umów netto oraz przekazał łącznie 335 mieszkań i domów.

Grupa Inpro utrzymuje sprzedaż na dobrym poziomie

Grupa Kapitałowa Inpro w listopadzie 2014 r. zrealizowała przedsprzedaż na poziomie 28 umów (rozumianą jako ilość podpisanych umów przedwstępnych netto). Po jedenastu miesiącach br. Grupa podpisała 387 umów netto oraz wydała 237 lokali.

Inpro zakończyło budowę inwestycji Czwarty Żagiel

Inpro, trójmiejski deweloper, zakończył realizację budynku miesiąc przed planowanym terminem. Jest to najszybciej wybudowana inwestycja w 25-letniej historii Inpro. Inwestycję ukończono w ciągu 19 miesięcy. Przekazywanie mieszkań rozpocznie się w pierwszej połowie grudnia 2014 r. Sprzedanych zostało już ponad 70% mieszkań.

Grupa Inpro podsumowała wyniki po trzech kwartałach 2014 roku

Grupa Kapitałowa Inpro odnotowała przychody ze sprzedaży za pierwsze dziewięć miesięcy 2014 roku na poziomie 93,7 mln zł. Zysk brutto ze sprzedaży spadł o 18 proc. do poziomu 20,3 mln zł. Zysk netto wyniósł blisko 2,8 mln zł.

Grupa Inpro podsumowała wyniki sprzedaży po dziesięciu miesiącach 2014 roku

Grupa Kapitałowa Inpro zrealizowała w październiku 2014 r. przedsprzedaż (rozumianą jako ilość podpisanych umów przedwstępnych netto) na poziomie 36 umów. W ciągu dziesięciu miesięcy br. Grupa podpisała 359 umów przedwstępnych netto czyli o ponad 13% więcej niż rok wcześniej.

III etap inwestycji Wróbla Staw Mieszkania zakończony dwa miesiące przed terminem

Spółka Inpro zakończyła z dwumiesięcznym wyprzedzeniem prace budowlane pierwszych czterech budynków inwestycji Wróbla Staw Mieszkania. Jeden z wiodących deweloperów na rynku trójmiejskim, sprzedał ponad 60 proc. mieszkań z III i II etapu osiedla w Gdańsku Jasieniu, a pod koniec br. planuje rozpocząć sprzedaż ostatniego już etapu inwestycji.

Nowe oblicze Politechniki Gdańskiej dzięki Inpro

Inpro SA dokonało kompleksowej renowacji wnętrza reprezentacyjnego holu Gmachu Głównego oraz biblioteki Politechniki Gdańskiej.

Wyniki sprzedaży Grupy Inpro w III kwartale 2014 r.

Grupa Kapitałowa Inpro podsumowała wyniki sprzedaży za trzeci kwartał 2014 r. Zrealizowano przedsprzedaż (rozumianą jako ilość podpisanych umów przedwstępnych netto) na poziomie 107 umów osiągając tym samym wynik analogicznego okresu roku poprzedniego. Narastająco od stycznia do września br. Grupa odnotowała 24% wzrost podpisując 323 umowy netto.

Duże zainteresowanie inwestycją City Park

Inpro SA, wiodący deweloper na rynku trójmiejskim, sprzedał prawie 90% mieszkań w ramach inwestycji City Park. W aktualnej ofercie zostało 63 lokale z dwóch ostatnich budynków, których oddanie planowane jest na początku II połowy przyszłego roku.

5% rabatu na mieszkania w Jesiennej Promocji Inpro

Inpro SA, jeden z wiodących trójmiejskich deweloperów, wprowadza do oferty specjalną jesienną promocję. Tańsze mieszkania, miejsce w hali garażowej lub dom z 5-letnią gwarancją i kolektorami słonecznymi w cenie, można kupić w dniach od 12 września do 31 października br. Promocja obejmuje m.in. 5% rabatu na wszystkie mieszkania w ramach inwestycji Wróbla Staw mieszkania.

Rekordowe wyniki sprzedaży Grupy Inpro w sierpniu br.

Grupa Inpro w sierpniu br. zrealizowała przedsprzedaż (rozumianą jako ilość podpisanych umów przedwstępnych netto) na poziomie 51 umów. Jest to najlepszy wynik sprzedaży Grupy w 2014 roku. Narastająco po ośmiu miesiącach br. Grupa Inpro podpisała 294 umowy przedwstępne netto wobec 223 w analogicznym okresie roku ubiegłego (wzrost o 32 proc.).

Wyniki finansowe Grupy INPRO za I półrocze 2014 zgodnie z oczekiwaniami

Grupa Kapitałowa INPRO, jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów notowanych na GPW w Warszawie, podsumowała wyniki za I półrocze 2014 roku. Grupa INPRO uzyskała 67,9 mln zł przychodów ze sprzedaży, natomiast zysk brutto ze sprzedaży wyniósł 13,4 mln zł. Rozkład czasowy przychodów Grupy Inpro w 2014 roku będzie odmienny od odnotowanego w 2013 roku, co potwierdzają wyniki finansowe I półrocza b.r

Inpro sprzedało 85 proc. lokali w budynku A osiedla Chmielna Park

85% mieszkań oraz lokali usługowych w ukończonym budynku A inwestycji Chmielna Park znalazło swoich właścicieli. W aktualnej ofercie znajduje się już tylko 6 mieszkań i 3 lokale usługowe. Obecnie w trakcie budowy jest kolejny budynek B, w którym dostępnych jest jeszcze 71 mieszkań oraz 18 lokali użytkowych. Ukończenie tego etapu planowane jest na koniec października 2015 r.

Grupa Inpro sprzedała już blisko 250 mieszkań

Grupa Kapitałowa Inpro podsumowała wyniki sprzedaży po siedmiu miesiącach 2014 r. Zrealizowano przedsprzedaż (rozumianą jako ilość podpisanych umów przedwstępnych netto) na poziomie 243 umów czyli o 35% więcej w porównaniu do analogicznego okresu roku poprzedniego. Narastająco od stycznia do lipca br. Grupa wydała 163 mieszkania.

Inpro sprzedało ponad 99% domów na Osiedlu Nowiec

Inpro SA, jeden z wiodących deweloperów na rynku trójmiejskim, sprzedał 214 domów na Osiedlu Nowiec. W aktualnej ofercie pozostał ostatni dom wolnostojący z przepięknym widokiem na las i morenowe wzgórza.

Inpro w Polskim Związku Firm Deweloperskich

Inpro SA zostało przyjęte do grona ponad 100 członków PZFD. Związek skupia blisko 40% wszystkich firm deweloperskich na polskim rynku nieruchomości.

Grupa Inpro odnotowała ponad 40% wzrost sprzedaży mieszkań w I połowie 2014 r.

Grupa Kapitałowa Inpro podsumowała wyniki sprzedaży za pierwszą połowę 2014 r. Zrealizowano przedsprzedaż (rozumianą jako ilość podpisanych umów przedwstępnych netto) na poziomie 216 umów czyli o ponad 40% więcej w porównaniu do analogicznego okresu roku poprzedniego. Narastająco od stycznia do czerwca br. Grupa wydała 158 mieszkań.

100% sprzedanych apartamentów w inwestycji Kwartał Kamienic

Spółka Inpro, jeden z największych trójmiejskich deweloperów, sprzedała wszystkie apartamenty w ramach luksusowej inwestycji Kwartał Kamienic w centrum Głównego Miasta Gdańsk. W sprzedaży pozostało już tylko 5 lokali użytkowych.

Inpro wypłaci dywidendę

W dniu 11 czerwca 2014 r. akcjonariusze Inpro zdecydowali o wypłacie dywidendy w wysokości 0,1 zł na akcję. Dywidendą zostały objęte wszystkie akcje Spółki. WZA ustaliło dzień 10 lipca 2014 roku jako dzień dywidendy, a jako dzień wypłaty 24 lipca 2014 roku

Bardzo dobre wyniki sprzedaży Inpro w maju 2014 r.

Grupa Inpro w maju br. zrealizowała przedsprzedaż (rozumianą jako ilość podpisanych umów przedwstępnych netto) na poziomie 41 umów, czyli o 46 proc. więcej, niż w maju 2013 roku. Narastająco po pięciu miesiącach br. Grupa Inpro podpisała 170 umów przedwstępnych netto wobec 125 w analogicznym okresie roku ubiegłego (wzrost o 36 proc.).

Budowa Czwartego Żagla osiągnęła stan surowy otwarty

Jedna z najnowszych inwestycji trójmiejskiego dewelopera Inpro SA, Czwarty Żagiel, osiągnęła stan surowy otwarty. Budowę rozpoczęto pod koniec marca 2013 roku, a zakończenie realizacji budynku przewidziano na koniec bieżącego roku. Blisko 50% mieszkań zostało już sprzedanych.

Kursy żeglarskie na Wielkich Jeziorach Mazurskich z Inpro

Trójmiejski deweloper Inpro SA, Hotel Mikołajki***** oraz Akademia Żeglarska 180s.pl napędzana przez BMW zapraszają do udziału w kursach żeglarskich na Mazurach.

Inpro podsumowało wyniki po I kwartale 2014 roku

Rozkład czasowy przychodów Grupy Inpro w 2014 roku będzie odmienny od odnotowanego w 2013 roku, co potwierdzają wyniki finansowe I kwartału b.r. Skonsolidowane przychody ze sprzedaży osiągnęły poziom 40,9 mln zł. Zysk brutto ze sprzedaży za trzy pierwsze miesiące br. wyniósł 7,6 mln zł, a wynik netto 1,5 mln zł.

Karta rabatowa w ofercie Inpro

Od 12 maja do 30 czerwca br. przy zakupie nieruchomości w ramach inwestycji Spółki Inpro, każdy z klientów otrzyma bonus w postaci karty rabatowej umożliwiającej stałe zniżki nawet do 50% w ponad 700 sklepach.

Grupa Inpro podsumowała wyniki na koniec kwietnia 2014 roku

Grupa Kapitałowa Inpro od stycznia do kwietnia br. zrealizowała przedsprzedaż (rozumianą jako ilość podpisanych umów przedwstępnych netto) na poziomie 129 umów. Jest to o 33% więcej niż w analogicznym okresie 2013 roku. Narastająco po czterech miesiącach 2014 r. Grupa Inpro wydała 127 mieszkań.

Ponad 80% sprzedanych mieszkań na osiedlu City Park

Trójmiejski deweloper Inpro znalazł nabywców na ponad 80% mieszkań w ramach inwestycji City Park w Gdańsku. Całość osiedla obejmie sześć budynków z 516 mieszkaniami, a PUM wyniesie 27.564 mkw. W aktualnej ofercie pozostało już tylko 93 lokale o powierzchniach od 33,6 mkw. do 112,4 mkw. Ich cena rozpoczyna się od 5.550 zł netto za mkw.

Wyniki sprzedaży mieszkań Grupy Inpro w I kwartale

Grupa Kapitałowa Inpro podsumowała wyniki sprzedaży za I kwartał 2014 r. Zrealizowano przedsprzedaż (rozumianą jako ilość podpisanych umów przedwstępnych) na poziomie 100 umów netto, czyli o blisko 60% więcej w porównaniu do analogicznego okresu roku poprzedniego. W marcu br. Grupa podpisała 32 umowy netto.

Inpro wprowadza do sprzedaży kolejny etap osiedla Wróbla Staw Mieszkania

Inpro SA, jeden z wiodących trójmiejskich deweloperów, na początku kwietnia wprowadził do sprzedaży 109 nowych mieszkań w ramach kolejnego etapu inwestycji Wróbla Staw Mieszkania. Rozpoczęcie budowy zaplanowano na kwiecień br., a jej ukończenie ma nastąpić w III kwartale 2015 roku.

Grupa Inpro zwiększyła przychody ze sprzedaży o 11% w 2013 roku

Grupa Kapitałowa Inpro, jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów notowany na GPW w Warszawie, podsumowała wyniki za 2013 rok. Skonsolidowany zysk netto wyniósł 15,1 mln zł, przy osiągniętych przychodach ze sprzedaży w wysokości 178,3 mln zł. Wartość sprzedanych przez Grupę mieszkań wzrosła r/r o 42% i wyniosła 182 mln zł brutto.

Bardzo dobre wyniki sprzedaży Inpro w lutym 2014 r.

Grupa Kapitałowa Inpro utrzymuje bardzo dobre wyniki sprzedaży mieszkań.
W lutym br. zrealizowała przedsprzedaż (rozumianą jako ilość podpisanych umów przedwstępnych netto) na poziomie 29 umów, czyli o ponad 60 proc. więcej, niż w lutym 2013 roku. Narastająco po dwóch miesiącach br. Grupa Inpro podpisała 68 umów przedwstępnych netto wobec 37 w analogicznym okresie roku ubiegłego (wzrost o 84%).

Wiosenne promocje w ofercie Inpro

Trójmiejski deweloper Inpro wprowadza wiosenną promocję. Specjalnymi cenami objętych zostanie aż 6 inwestycji. Promocja będzie trwała od 24 lutego do 31 marca br. Klienci, w zależności od inwestycji, będą mogli kupić tańsze mieszkania, domy, piwnice, hale garażowe, miejsce postojowe, skorzystać z wydłużenia gwarancji lub darmowego wyposażenia z kolektorów słonecznych.

Mieszkanie dla Młodych w ofercie Inpro

Inpro SA, jeden z wiodących trójmiejskich deweloperów, ma przygotowane około 250 lokali które będą spełniały limity programu „Mieszkanie dla Młodych”. Do programu kwalifikują się wszystkie lokale z inwestycji Wróbla Staw mieszkania. W aktualnej ofercie sprzedażowej pozostało jeszcze blisko 40 mieszkań.

Udany początek roku dla Grupy Inpro

Grupa Kapitałowa Inpro w styczniu br. zrealizowała przedsprzedaż (rozumianą jako ilość podpisanych umów przedwstępnych netto) na poziomie 39 umów. Jest to ponad dwukrotnie więcej niż w pierwszym miesiącu 2013 roku, kiedy Grupa podpisała 19 umów przedwstępnych netto

Niższe ceny lokali usługowych w luksusowej inwestycji Inpro

Inpro S.A., jeden z wiodących trójmiejskich deweloperów, posiada w ofercie sprzedażowej szeroki wachlarz lokali usługowych. Spółka wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców poszukujących lokum w atrakcyjnych cenach i w doskonałych lokalizacjach obniżyła ceny zakupu lokali użytkowych dostępnych w ramach inwestycji Kwartał Kamienic w Gdańsku.

Ostatnie apartamenty w Kwartale Kamienic

Spółka Inpro sprzedała już ponad 90 proc. luksusowych apartamentów inwestycji Kwartał Kamienic. To już ostatnia szansa na zostanie właścicielem jednego z apartamentów wykończonych pod klucz w samym sercu Gdańska.

Grupa Inpro podpisała w 2013 roku blisko 500 umów brutto

Grupa Kapitałowa Inpro, jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów notowanych na GPW w Warszawie, podsumowała wyniki dotyczące poziomu sprzedaży oraz przekazanych mieszkań w 2013 roku. Od stycznia do grudnia ubiegłego roku Grupa Inpro zrealizowała przedsprzedaż (rozumianą jako ilość podpisanych umów przedwstępnych) na poziomie 499 umów brutto oraz przekazała łącznie 468 mieszkań i domów.

Inpro SA w Rankingu Gazele Biznesu 2013

Spółka Inpro została nominowana do corocznego Rankingu Gazele Biznesu – rankingu najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw. Zestawienie sporządzane jest co roku przez dzienniki ekonomiczne należące do szwedzkiej grupy Bonnier Press Group.

Uroczyste otwarcie Wyspy

Wykwintna kolacja, pokazy laserowe i barmańskie czy koncert zespołu De Mono, to tylko niektóre z wydarzeń towarzyszących oficjalnemu otwarciu pięciogwiazdkowego Hotelu Mikołajki na Ptasiej Wyspie. 23 listopada w obecności celebrytów, władz lokalnych i dziennikarzy odbył się event nawiązujący do żeglarskiego charakteru obiektu, przeplatany jednocześnie z klasą i elegancją.

Listopad najlepszym miesiącem sprzedaży Grupy Inpro w 2013 r.

Grupa Kapitałowa Inpro w listopadzie 2013 r. zrealizowała przedsprzedaż na poziomie 63 umów (rozumianą jako ilość podpisanych umów przedwstępnych brutto). Po jedenastu miesiącach br. Grupa podpisała 448 umów brutto oraz wydała 419 lokali, czyli o ponad 50% więcej niż w roku poprzednim.

Inpro wprowadza do sprzedaży kolejny etap osiedla Chmielna Park

Spółka Inpro uruchomiła sprzedaż mieszkań należących do budynku B osiedla Chmielna Park. W nowo wprowadzonej ofercie znajduje się 90 mieszkań oraz 12 lokali usługowych. Na początku listopada rozpoczęto wydawanie kluczy właścicielom mieszkań w wybudowanym budynku A, w którym około 80% lokali zostało już sprzedanych.

Strona Inpro w nowej odsłonie

Trójmiejski deweloper notowany na GPW w Warszawie uruchomił nową wersję strony www. Serwis został opracowany w oparciu o najnowocześniejsze trendy i technologie tworzenia stron internetowych z uwzględnieniem zasad Responsive Web Design pozwalających na dostosowanie prezentacji serwisu do dowolnej wielkości ekranu. Nowa szata graficzna i przejrzysty układ treści pozwalają odwiedzającym stronę na łatwiejszy dostęp do informacji. Za projekt graficzny i wykonanie serwisu odpowiedzialna była firma Webcumulus.

Po trzech kwartałach Grupa Inpro uzyskała 8,6 mln zysku netto

Grupa Kapitałowa Inpro, jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów notowanych na GPW w Warszawie, podsumowała wyniki po trzech kwartałach 2013 roku. Skonsolidowane przychody ze sprzedaży wzrosły o 67% r/r do 110,4 mln zł. Zysk brutto ze sprzedaży wzrósł o 48% do poziomu 24,9 mln zł. Zysk netto wyniósł blisko 8,6 mln zł i był wyższy o 87% w stosunku do wyniku zrealizowanego w analogicznym okresie roku ubiegłego.

Bardzo udane wyniki sprzedaży Grupy Inpro

Grupa Kapitałowa Inpro zrealizowała w październiku 2013 r. przedsprzedaż (rozumianą jako ilość podpisanych umów przedwstępnych brutto) na poziomie 62 umów, czyli o 24 % więcej niż w analogicznym miesiącu roku poprzedniego. Był to najwyższy poziom podpisanych umów w skali miesiąca, biorąc pod uwagę zarówno rok bieżący, jak również ubiegły. W ciągu dziesięciu miesięcy br. Grupa podpisała 385 umów przedwstępnych brutto.

Pierwszy budynek osiedla Chmielna Park oddany do użytku

Inpro SA, jeden z wiodących trójmiejskich deweloperów notowany na GPW w Warszawie, otrzymał pozwolenie na użytkowanie budynku A inwestycji Chmielna Park. Rozpoczęto przekazywanie 44 sprzedanych mieszkań. W aktualnej ofercie pozostało 11 ostatnich mieszkań oraz 4 lokale usługowe w wybudowanym budynku.

Inpro wprowadza do sprzedaży kolejny etap inwestycji Wróbla Staw Domy

Grupa Kapitałowa Inpro, jeden z wiodących trójmiejskich deweloperów notowanych na GPW w Warszawie, wprowadziła do sprzedaży etap D osiedla Wróbla Staw Domy. Do aktualnej oferty dołączono 20 budynków.

Dni otwarte w Inpro

19 i 20 października Inpro SA zaprasza na Dni Otwarte organizowane na 3 osiedlach w Gdańsku. Jeden z wiodących trójmiejskich deweloperów zaprezentuje nowe budynki inwestycji Chmielna Park, City Park oraz Wróbla Staw Domy.

Wyniki sprzedaży mieszkań Grupy Inpro w III kwartale

Grupa Kapitałowa Inpro podsumowała wyniki sprzedaży za III kwartał 2013 r. Zrealizowano przedsprzedaż (rozumianą jako ilość podpisanych umów przedwstępnych brutto) na poziomie 131 umów czyli o 7% więcej w porównaniu do analogicznego okresu roku poprzedniego. Narastająco od stycznia do września br. Grupa podpisała 323 umowy przedwstępne brutto.

Hotel Mikołajki na Ptasiej Wyspie już otwarty

Położony na Ptasiej Wyspie, pięciogwiazdkowy Hotel Mikołajki został otwarty w połowie września tego roku. Ta prestiżowa inwestycja Grupy Kapitałowej INPRO S.A. wyróżnia się nie tylko niezwykłą lokalizacją, ale także standardem usług i niebanalną architekturą. To wszystko sprawia, że już od pierwszych dni obiekt ten cieszy się sporym zainteresowaniem.

Spółka Inpro przekazuje klucze do mieszkań budynku C osiedla City Park

Inpro SA, jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów notowany na GPW w Warszawie, otrzymał pozwolenie na użytkowanie budynku C należącego do osiedla City Park przy Al. Jana Pawła II w Gdańsku. Rozpoczęto przekazywanie 77 sprzedanych mieszkań. W aktualnej ofercie sprzedaży pozostało 6 ostatnich mieszkań w wybudowanym budynku.

Inpro wprowadza promocję dla inwestycji City Park

Spółka Inpro rozpoczęła sprzedaż mieszkań w dwóch ostatnich budynkach Osiedla City Park. Od 15 września br. miejsca postojowe w hali garażowej tej inwestycji zostały objęte promocją – jedno miejsce postojowe można kupić za 12.000 zł netto.

Okazje last minute z oferty Inpro

Inpro S.A., jedna z najbardziej liczących się firm deweloperskich działających na rynku trójmiejskim, posiada w swojej ofercie ostatnie mieszkania w zakończonych już inwestycjach z doskonałą lokalizacją. To już ostatnia okazja na zakup na Osiedlu Trzy Żagle i Osiedlu Jabłoniowa.

Specjalne oferty na Targach Mieszkań i Domów od Inpro

Podczas Targów Mieszkań i Domów w dniach 14 i 15 września br. W Gdańsku, będzie można skorzystać z ciekawych promocji przygotowanych przez Grupę Inpro. Okazyjną ofertą objęte są Osiedle Jabłoniowa, osiedle domów Wróbla Staw, City Park oraz najnowsza inwestycja Czwarty Żagiel. Jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów zaprezentuje swoją aktualną ofertę, w której obecnie jest ponad 400 mieszkań i domów.

Bardzo dobre wyniki sprzedaży Grupy Inpro za sierpień br.

Grupa Kapitałowa Inpro podsumowała wyniki sprzedaży za sierpień 2013 r. Zrealizowano przedsprzedaż na poziomie 45 umów (rozumianą jako ilość podpisanych umów przedwstępnych brutto). Tym samym Grupa lekko poprawiła bardzo dobry wynik sprzedaży z ubiegłego roku.

Inpro finalizuje realizację pierwszego etapu osiedla Chmielna Park

Giełdowa spółka Inpro, jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów, kończy realizację pierwszego etapu budowy osiedla Chmielna Park w Gdańsku. W aktualnej ofercie pozostało się 16 ostatnich mieszkań oraz 4 lokale handlowe należące do budynku A. Zakończenie realizacji pierwszego etapu zaplanowano na koniec września br.

Znaczna poprawa wyników finansowych Grupy Inpro po pierwszym półroczu 2013 roku

Grupa Kapitałowa Inpro, jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów notowanych na GPW w Warszawie, podsumowała wyniki za I półrocze 2013 roku. Skonsolidowane przychody ze sprzedaży wzrosły licząc rok do roku o 73% do 82,5 mln zł. Zysk brutto ze sprzedaży był wyższy o 51% i osiągnął poziom 18,6 mln zł. Natomiast zysk netto wyniósł 7,5 mln zł i wzrósł o 142% w stosunku do wyniku zrealizowanego w I półroczu 2012 roku.

Pomimo wakacji udane wyniki sprzedaży mieszkań w Grupie Inpro

Grupa Kapitałowa Inpro podsumowała wyniki sprzedaży osiągnięte w lipcu 2013 r. Zrealizowano przedsprzedaż, rozumianą jako ilość podpisanych umów przedwstępnych brutto, na poziomie 40 umów czyli o 14% więcej niż w analogicznym miesiącu roku poprzedniego. Narastająco od stycznia do lipca br. Grupa podpisała 232 umowy przedwstępne brutto.

Duże zainteresowanie osiedlami domów z oferty Inpro

Inpro SA, jeden z wiodących trójmiejskich deweloperów notowanych na GPW w Warszawie, posiada w swojej ofercie aktualnej osiedla domów rodzinnych o wyjątkowych i atrakcyjnych lokalizacjach oraz cenach. Ponad 60 proc. mieszkań z pierwszych etapów budowy osiedli Wróbla Staw Domy i Golf Park jest już sprzedana. W ofercie pozostało jeszcze 31 domów. Kolejne 76 budynków z obydwu projektów już wkrótce zostanie wprowadzonych do sprzedaży.

Inpro uzyskało pozwolenie na budowę nowej inwestycji

Osiedle Wróbla Staw Mieszkania etap II to kolejny projekt, na który giełdowa spółka Inpro SA uzyskała pozwolenie na budowę. W pierwszej fazie realizacji osiedla wybudowanych zostanie 118 lokali mieszkalnych.

Wyniki sprzedaży mieszkań Grupy Inpro w II kwartale

Grupa Kapitałowa Inpro podsumowała wyniki sprzedaży za II kwartał 2013 r. Zrealizowano przedsprzedaż (rozumianą jako ilość podpisanych umów przedwstępnych brutto) na poziomie 111 umów czyli o 19% więcej w porównaniu do analogicznego okresu roku poprzedniego. Narastająco od stycznia do czerwca br. Grupa podpisała 192 umowy przedwstępne brutto.

Inpro SA zakończyło inwestycję Osiedle Jabłoniowa

Inpro SA, jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów notowanych na GPW w Warszawie, w czerwcu br. otrzymał pozwolenie na użytkowanie dwóch ostatnich budynków z II etapu inwestycji Osiedle Jabłoniowa wybudowanej przy ulicy Morelowej w Gdańsku. Tym samym zakończono inwestycję zgodnie z planowanym terminem.

Medal Europejski dla Kwartału Kamienic

Kwartał Kamienic, kompleks luksusowych apartamentów zlokalizowanych na Głównym Mieście w Gdańsku, został wyróżniony tegorocznym Medalem Europejskim dla Wyrobów i Usług. Jest to kolejna nagroda dla tej inwestycji.

Stabilna sprzedaż mieszkań w Grupie Inpro

Grupa Kapitałowa Inpro podsumowała wyniki sprzedaży za maj 2013 r. Zrealizowano przedsprzedaż (rozumianą jako ilość podpisanych umów przedwstępnych brutto) na poziomie 34 umów czyli ponad dwukrotnie więcej niż w analogicznym miesiącu roku poprzedniego. Od stycznia do maja br. Grupa podpisała 155 umów przedwstępnych brutto.

Otwarcie pięciogwiazdkowego Hotelu Mikołajki już we wrześniu

Trwają prace wykończeniowe pięciogwiazdkowego Hotelu Mikołajki budowanego na Wyspie Ptasiej Jeziora Mikołajskiego. Pierwsi goście odwiedzą ten luksusowy kompleks apartamentowo-hotelowy już we wrześniu br. Do dyspozycji będzie 78 pokoi hotelowych oraz 24 apartamenty, w których będzie można ugościć do 280 osób. Restauracja hotelowa w połączeniu z salami konferencyjnymi utworzą salą bankietową o łącznej powierzchni 652 mkw. mieszczącą około 500 osób. Od 1 do 30 czerwca br. obowiązuje specjalna letnia promocja cenowa na zakup apartamentów.

Grupa INPRO odnotowała w I kwartale 2013 roku ponad 240% wzrost zysku netto

Grupa Kapitałowa INPRO, jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, podsumowała wyniki za I kwartał 2013 rok. Skonsolidowane przychody ze sprzedaży wzrosły licząc rok do roku o 104% do 53,8 mln zł. Zysk brutto powiększył się o 211% do 9,6 mln zł. Zysk netto narastająco po trzech pierwszych miesiącach br. osiągnął poziom 7,6 mln zł.

Grupa Inpro podpisała w kwietniu 40 umów

Grupa Kapitałowa Inpro podsumowała wyniki sprzedaży za kwiecień 2013 r. Zrealizowano przedsprzedaż (rozumianą jako ilość podpisanych umów przedwstępnych brutto) na poziomie 40 umów. Od stycznia do kwietnia br. Grupa podpisała 121 umów przedwstępnych brutto.

Inpro rozpoczął budowę Czwartego Żagla

Inpro SA, jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów notowany na GPW w Warszawie, rozpoczął budowę nowej inwestycji Czwarty Żagiel na Gdańskim Przymorzu. Autorem projektu jest Stalprojekt S.C., natomiast generalnym wykonawcą Inpro S.A. Budynek obejmuje 136 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 29,5 mkw. do 115,6 mkw. Jest to pierwsza inwestycja Spółki z rachunkiem powierniczym otwartym.

Grupa Inpro przekazała w I kwartale br. 156 mieszkań

Inpro SA, jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów notowany na GPW w Warszawie, podsumował ilość wydanych mieszkań oraz wyniki sprzedaży w I kwartale 2013 roku. Od stycznia do marca br. Grupa Kapitałowa Inpro przekazała nowym właścicielom rekordową ilość 156 lokali mieszkalnych. Jednocześnie zrealizowała przedsprzedaż (rozumianą jako ilość podpisanych umów przedwstępnych brutto) na poziomie 81 umów.

Inpro realizuje zgodnie z planem inwestycję City Park. Trwa przekazywanie mieszkań w budynku B

Inpro SA, jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów notowany na GPW w Warszawie, uzyskał zgodę na użytkowanie drugiego budynku (B) w ramach osiedla City Park w Gdańsku. Trwa przekazywanie kluczy nowym właścicielom mieszkań. Spośród 84 lokali zaprojektowanych w etapie B, 81% zostało już wydanych klientom, a w aktualnej ofercie sprzedaży pozostało 5 ostatnich mieszkań.

Grupa Inpro odnotowała w 2012 roku 23% wzrost przychodów ze sprzedaży

Grupa Kapitałowa Inpro, jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, podsumowała wyniki za 2012 rok. Grupa wypracowała skonsolidowany zysk netto na poziomie 18 mln zł, przy osiągniętych przychodach ze sprzedaży w wysokości 161 mln zł. Rentowność netto odnotowano na poziomie 11%.

Dobry początek roku dla Inpro. 9% wzrost sprzedaży Grupy w lutym br.

Grupa Kapitałowa Inpro podsumowała wyniki sprzedaży za luty 2013 r. Zrealizowano przedsprzedaż (rozumianą jako ilość podpisanych umów przedwstępnych brutto) na poziomie 25 umów. Tym samym odnotowano 9% wzrost sprzedaży r/r. Narastająco po dwóch miesiącach br. Grupa Inpro podpisała 48 umów przedwstępnych brutto wobec 45 w analogicznym okresie roku ubiegłego.

Inpro wprowadza wiosenne promocje

Inpro S.A. wprowadza dwumiesięczną, wiosenną ofertę targową dla trzech inwestycji. Akcja promocyjna rozpocznie się 1 marca i potrwa do 30 kwietnia br. W zależności od inwestycji, promocja obejmuje rabat cenowy, miejsce postojowe, piwnicę w cenie mieszkania, wydłużenie okresu gwarancji lub darmowe wyposażenie w postaci kolektorów słonecznych do podgrzewania wody.

Dobre wyniki sprzedaży Grupy Inpro za styczeń br.

Grupa Kapitałowa Inpro podsumowała wyniki sprzedaży za styczeń 2013 r. Zrealizowano przedsprzedaż (rozumianą jako ilość podpisanych umów przedwstępnych brutto) na poziomie 23 umów. Tym samym Grupa powtórzyła dobry wynik sprzedaży
z ubiegłego roku.

 

Kwartał Kamienic z prestiżową usługą Noble Concierge

Inpro SA, jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów, przygotował wraz z Noble Bank specjalny serwis concierge dla nabywców apartamentów w inwestycji Kwartał Kamienic. Inpro jest jedynym deweloperem w Trójmieście, który proponuje swoim klientom tę wyjątkową usługę.

Grupa Inpro przekazała w 2012 roku ponad 400 lokali mieszkalnych

Inpro SA, jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów notowany na GPW w Warszawie, podsumował wyniki dotyczące poziomu sprzedaży oraz przekazywanych mieszkań w 2012 roku. Od stycznia do grudnia ubiegłego roku Grupa Kapitałowa Inpro zrealizowała przedsprzedaż (rozumianą jako ilość podpisanych umów przedwstępnych brutto) na poziomie 411 umów. W analizowanych okresie Grupa Inpro przekazała łącznie nowym właścicielom 409 mieszkań.

Inpro przekazuje mieszkania w budynku A osiedla City Park

Inpro SA, jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów notowany na GPW w Warszawie, uzyskał zgodę na użytkowanie pierwszego budynku (A) w ramach osiedla City Park w Gdańsku. Obecnie trwają przekazania mieszkań w tym budynku. Spośród 83 lokali zaprojektowanych w tym etapie 65% zostało już wydanych klientom, a w aktualnej ofercie sprzedaży pozostało 5 ostatnich mieszkań.

Spółka Inpro wprowadziła do sprzedaży kolejny etap inwestycji Chmielna Park

Inpro SA, jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów notowany na GPW w Warszawie, wprowadza do sprzedaży 130 nowych mieszkań i lokali z budynku C inwestycji Chmielna Park. Osiedle powstaje na Wyspie Spichrzów w Gdańsku. Projekt został opracowany przez DOMUS Studio Projektowe S.C. Sieniawski & Sieniawski, natomiast generalnym wykonawcą jest Inpro S.A. Cała inwestycja obejmuje 314 lokali mieszkalnych. Ceny mieszkań z budynku C zaczynają się od 5.100 zł netto za m2.

Inpro otrzymało pozwolenie na użytkowanie II etapu Osiedla Jabłoniowa

Inpro SA, jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów notowany na GPW w Warszawie, otrzymał pozwolenie na użytkowanie trzech budynków z II etapu inwestycji Osiedle Jabłoniowa wybudowanej przy ulicy Morelowej w Gdańsku. Rozpoczęto przekazywanie 81 sprzedanych mieszkań. W aktualnej ofercie sprzedaży są 34 mieszkania, spośród 264 zaprojektowanych w całej inwestycji.

KOLEJNE DOMY NA OSIEDLU GOLF PARK W SPRZEDAŻY

Inpro SA poszerza ofertę domów jednorodzinnych oraz w zabudowie bliźniaczej, powstających w ramach inwestycji Golf Park. 12 nowych budynków z drugiego etapu B zostanie wybudowanych do końca przyszłego roku.

Grupa Inpro poprawia wyniki. 10% wzrost zysku brutto po 3 kwartale 2012 r.

Inpro SA, jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów notowany na GPW
w Warszawie, podsumował wyniki za 9 miesięcy 2012 roku. W tym okresie skonsolidowane przychody ze sprzedaży wzrosły licząc rok do roku o 22% do około 66,0 mln zł. Zysk brutto powiększył się o 10% do 6,0 mln zł. Narastająco po trzech kwartałach br. Grupa wypracowała 4,6 mln zł zysku netto.

INPRO DWUKROTNYM LAUREATEM PLEBISCYTU PRZYJAZNY WYSTAWCA NA TARGACH MIESZKANIOWYCH ERGO ARENA

Podczas jesiennej edycji Trójmiejskich Targów Mieszkaniowym ERGO ARENA w Gdańsku stoisko firmy Inpro zostało docenione przez zwiedzających za profesjonalizm, miłą obsługę i otwartość na klienta. Spółka otrzymała tytuł „Przyjazny Wystawca” w plebiscycie organizowanym przez organizatora targów, spółkę redNet Media. To już druga taka nagroda dla Inpro. Pierwszą firma otrzymała podczas wiosennej edycji targów.

Inpro otrzymało pozwolenie na użytkowanie inwestycji Kwartał Kamienic

Inpro SA, jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów notowany na GPW w Warszawie, otrzymał pozwolenie na użytkowanie prestiżowej inwestycji Kwartał Kamienic wybudowanej w samym sercu Głównego Miasta w Gdańsku. Rozpoczęto przekazywanie sprzedanych apartamentów wykończonych pod klucz. Projekt Kwartału Kamienic został opracowany przez architekta prof. Antoniego Taraszkiewicza z Pracowni Projektowej FORT.

Inpro przekazuje mieszkania na Osiedlu Jabłoniowa

Inpro SA, jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów notowany na GPW w Warszawie, przekazuje mieszkania na Osiedlu Jabłoniowa przy ulicy Morelowej w Gdańsku. Zostało oddanych 50% lokali mieszkalnych z I etapu (budynki A-E). W aktualnej ofercie sprzedaży jest 39 mieszkań, spośród 264 zaprojektowanych w całej inwestycji.

Inpro Partnerem spotkania Private Banking po godzinach

Inpro było Partnerem prestiżowego spotkania z cyklu Private Banking po godzinach organizowanego przez Noble Bank i Noble Concierge. Impreza odbyła się na początku października br. w Hotelu Monopol w Katowicach. Gościem głównym spotkania był Robert Gwiazdowski, Prezydent Centrum Adama Smitha, natomiast prowadzącym Kazimierz Krupa, redaktor naczelny miesięcznika Forbes. Inpro promowało podczas imprezy swoją prestiżową inwestycję Hotel*****Mikołajki.

Inpro zaprasza na Dni Otwarte trzech osiedli

Inpro SA, jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów notowany na GPW w Warszawie, zaprasza na Dni Otwarte swoich osiedli w Gdańsku: City Park, Osiedle Jabłoniowa oraz Wróbla Staw domy. Spotkania odbędą się 20 i 21 października br. (sobota i niedziela) w godzinach od 9.00 do 16.00.

Inpro wprowadza do oferty trzy nowe inwestycje

Inpro SA, jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów notowany na GPW w Warszawie, wprowadza do oferty 671 lokali mieszkalnych i usługowych z trzech najnowszych inwestycji. Sprzedaż pierwszych 136 mieszkań rozpocznie się jeszcze w IV kwartale br. Tym samym, łącznie w całej ofercie sprzedaży Inpro do końca br. będzie ponad blisko 360 lokali.

17% wzrost sprzedaży mieszkań w III kwartale 2012 roku _1

Grupa Kapitałowa INPRO podsumowała wyniki sprzedaży za III kwartał br. Zanotowano wysoki 17% wzrost w stosunku do analizowanego okresu roku ubiegłego, podpisując łącznie 122 przedwstępnych umów na sprzedaż mieszkań (brutto). Wartość sprzedaży brutto wzrosła o 6% r/r i wyniosła 39,47 mln zł (liczona na podstawie podpisanych umów przedwstępnych na sprzedaż brutto).

Hotel w Mikołajkach otrzymał pięć gwiazdek

Kompleks apartamentowo-hotelowy w Mikołajkach otrzymał promesę do kategorii ***** (5 gwiazdek). To najwyższa kategoria przyznawana obiektom hotelowym, określająca ich standard usług, lokalizację i wyposażenie. Zaszeregowanie inwestycji w Mikołajkach do 5 gwiazdek, wydał Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego na wniosek Hotel Mikołajki Sp. z o.o., spółki zarządzającej obiektem. Promesę przyznano na maksymalny 2-letni okres.

PROMOCYJNA JESIEŃ W INPRO

Inpro SA wprowadza specjalne, jesienne oferty dotyczące 240 lokali w sześciu inwestycjach. Akcja promocyjna rozpoczęła się 15 września i obowiązuje dla wszystkich umów sprzedaży podpisanych do 15 listopada br. W zależności od inwestycji, promocje obejmują rabat cenowy, miejsce postojowe i piwnicę w cenie mieszkania, wydłużenie okresu gwarancji lub darmowe wyposażenie w postaci kolektorów słonecznych do podgrzewania wody.

Odsłonięcie nowego Neptuna na dziedzińcu Kwartału Kamienic

7 września br. odbyła się uroczystość oficjalnego odsłonięcia nowej fontanny Neptuna na dziedzińcu Kwartału Kamienic, inwestycji Inpro SA wybudowanej pomiędzy ulicami Świętojańską, Szeroką i Tandety w Gdańsku. Autorem fontanny jest Tomasz Radziewicz, polski rzeźbiarz i rysownik. Uroczystości towarzyszyła prezentacja nowego kompleksu apartamentów Kwartał Kamienic zaprojektowanego przez prof. Antoniego Taraszkiewicza z Pracowni Projektowej FORT.

Grupa Inpro osiągnęła w I półroczu 2012 r. 3,1 mln zysku netto, wzrost o 1445 % r/r

Inpro SA, jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów notowany na GPW w Warszawie, podsumował wyniki za I półrocze 2012 roku. Grupa Kapitałowa wypracowała zysk brutto ze sprzedaży na poziomie 12,32 mln zł (wzrost o 81% r/r), przy osiągniętych przychodach ze sprzedaży w wysokości 47,80 mln zł (wzrost o 44% r/r). Zysk netto wyniósł 3,10 mln zł i wzrósł o 1445% w stosunku do wyniku zrealizowanego w I półroczu 2011 roku.

Kwartał Kamienic będzie ukończony już za dwa miesiące

Inpro finalizuje realizację inwestycji Kwartał Kamienic w Gdańsku. Obecny etap budowy to stan surowy zamknięty. Trwają prace wykończeniowe wnętrz. Kwartał Kamienic to unikalny projekt architektoniczny ze względu na prestiżową lokalizację w samym sercu Głównego Miasta w Gdańsku oraz architekturę dopasowaną do historycznej zabudowy miasta. Projekt został opracowany przez architekta prof. Antoniego Taraszkiewicza. Oddanie inwestycji planowane jest na koniec września br., natomiast 7 września odbędzie się uroczystość oficjalnego odsłonięcia fontanny Neptuna, zlokalizowanej na patio Kwartału Kamienic. Autorem fontanny jest Tomasz Radziewicz, polski rzeźbiarz i rysownik.

Informacja prasowa: 25.07.2012 r. Condohotel w Mikołajkach pnie się w górę

Trwają intensywne prace budowlane nad realizacją luksusowego kompleksu apartamentowo-hotelowego na Wyspie Ptasiej Jeziora Mikołajskiego. Osiągnięto stan surowy otwarty, wznosząc szóstą, ostatnią kondygnację kompleksu. Inwestycję rozpoczęto w maju 2011 r., zakończona zostanie w II kwartale 2013 r. Inwestorem jest spółka zależna Hotel Mikołajki Sp. z o.o., należąca do Grupy Kapitałowej Inpro, natomiast Generalnym Wykonawcą spółka Inpro S.A. Wartość całej inwestycji szacowana jest na ok. 58,37 mln zł.

INPRO W GRONIE NAJWIĘKSZYCH FIRM POMORZA

Inpro S.A., jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów, notowany na GPW, osiągnął wysoką pozycję w Rankingu TOP 100 Największych Firm Pomorza 2011 przeprowadzonego przez Polska Dziennik Bałtycki.

Kolejny etap osiedla City Park już w sprzedaży

Inpro S.A. wprowadziła do sprzedaży 84 nowe mieszkania i 2 lokale usługowe z budynku D osiedla City Park. Tym samym, w aktualnej ofercie sprzedaży Spółki dostępnych jest 283 lokali, w tym 133 w ramach inwestycji City Park.

Inpro świętuje 25-lecie

Inpro S.A. obchodzi jubileusz 25-lecia działalności. Spółka w ciągu ćwierćwiecza uzyskała pozycję jednej z najbardziej uznanych i liczących się firm deweloperskich na rynku trójmiejskim. Dziś hucznie obchodzi swoje święto i celebruje sukces. 26 maja br. w Teatrze Wybrzeże odbyła się uroczystość, którą uświetnił koncert Polskiej Filharmonii Kameralnej Sopot pod dyrekcją Moniki Stefaniak.

Grupa Inpro zanotowała w I kwartale 2012 roku znaczny wzrost zysku z działalności operacyjnej

Grupa Kapitałowa Inpro w I kwartale 2012 r. wypracowała skonsolidowany zysk z działalności operacyjnej EBIT na poziomie 2,99 mln zł, przy osiągniętych przychodach ze sprzedaży w wysokości 26,42 mln zł. Skonsolidowany zysk netto przypisany akcjonariuszom jednostki dominującej osiągnął poziom 2,1 mln zł wobec straty 336 tys. powstałej w analogicznym okresie roku ubiegłego.

RUSZYŁA BUDOWA INWESTYCJI CHMIELNA PARK

Inpro S.A., jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów, notowany na GPW, rozpoczął budowę najnowszej inwestycji. Osiedle Chmielna Park powstaje na Wyspie Spichrzów w Gdańsku. Projekt został opracowany przez DOMUS Studio Projektowe S.C. Sieniawski & Sieniawski, natomiast generalnym wykonawcą jest Inpro S.A. Cała inwestycja obejmie 314 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 35 m2 do 170 m2. Do dyspozycji kupujących pozostało 34, spośród pierwszych 55 lokali z etapu A.

INPRO ZAPRASZA DO PRZEDSZKOLA NA OSIEDLU TRZY ŻAGLE

Na osiedlu Trzy Żagle w Gdańsku, zrealizowanym przez Inpro S.A., uruchomiono przedszkole. Placówka od kwietnia br. funkcjonuje zgodnie z nowoczesnymi standardami, a zajęcia edukacyjne realizują podstawę programową MEN.

INPRO LAUREATEM PLEBISCYTU PRZYJAZNY WYSTAWCA NA TARGACH MIESZKANIOWYCH ERGO ARENA

Podczas wiosennej edycji Trójmiejskich Targów Mieszkaniowym ERGO ARENA w Gdańsku stoisko firmy Inpro zostało docenione przez zwiedzających za profesjonalizm i staranne zaaranżowanie przestrzeni wystawienniczej. Spółka otrzymała tytuł „Przyjazny Wystawca” w plebiscycie organizowanym przez organizatora targów, spółkę redNet Media.

Grupa Inpro uzyskała w 2011 roku blisko 18 mln zysku netto

Inpro S.A., jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, podsumował wyniki za 2011 rok. Grupa kapitałowa wypracowała skonsolidowany zysk netto na poziomie 17,7 mln zł, przy osiągniętych przychodach ze sprzedaży w wysokości 131,1 mln zł. Grupa Inpro zachowała również wysoką rentowność sprzedaży na poziomie 28%.

INPRO BUDOWLANĄ FIRMĄ ROKU 2011

Inpro S.A., jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów, notowany na GPW, otrzymał wyróżnienie BUDOWLANA FIRMA ROKU 2011 w kategorii DEWELOPER, przyznawane przez Redakcję i Radę Programową branżowego miesięcznika BUILDER. Prezes Zarządu Spółki Piotr Stefaniak, został doceniony przez Kapitułę Konkursu zdobywając SPECJALNE WYRÓŻNIENIE za skuteczne zarządzanie firmą i jej sukcesy rynkowe
w 2011 roku.

Grupa Inpro planuje sprzedać 510 lokali w 2012 roku

Inpro S.A., jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów, notowany na GPW, opublikował prognozy dotyczące oczekiwanych w 2012 roku przychodów ze sprzedaży oraz ilości podpisanych umów. Plan Grupy Inpro na 2012 rok zakłada osiągniecie 144 mln zł skonsolidowanych przychodów ze sprzedaży oraz poszerzenie aktualnej oferty o 466 nowych mieszkań i domów, w tym 400 będzie wprowadzonych przez Inpro S.A. Prognozowana na 2012 rok ilość podpisanych umów przedwstępnych na sprzedaż brutto wynosi 510, z czego przez spółkę Inpro S.A. (wraz z Hotelem Mikołajki Sp. z o.o.) zakładane jest podpisanie 450 umów.

Inpro sprzedało blisko 40% apartamentów w inwestycji Kwartał Kamienic

Inpro S.A., jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów, notowany na GPW, realizuje zgodnie z planem inwestycję Kwartał Kamienic. Prawie 40% apartamentów zostało sprzedanych, a w aktualnej ofercie jest 51, spośród wszystkich 83 apartamentów zaplanowanych w tym kompleksie. Kwartał Kamienic to unikalny projekt architektoniczny ze względu na prestiżową lokalizację w samym sercu Głównego Miasta w Gdańsku oraz architekturę dopasowaną do historycznej zabudowy miasta. Zakończenie budowy planowane jest na III kwartał br.

WIOSENNA OFERTA TARGOWA INPRO

Giełdowa spółka Inpro S.A., jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów, przygotowała wiosenną ofertę targową dla sześciu inwestycji. Promocja rozpoczyna się 15 lutego i dotyczy wszystkich umów sprzedaży podpisanych do 31 marca br. W zależności od inwestycji, oferta obejmuje rabat cenowy w przedziale między 5% a 7%, miejsce postojowe i piwnicę w cenie mieszkania, 5-letni okres gwarancji na wybrane domy, a także darmowe wyposażenie w postaci kolektorów słonecznych do podgrzewania wody.

Już blisko 30% apartamentów w condohotelu w Mikołajkach zostało sprzedanych

Inpro S.A., jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów, notowany na GPW, sukcesywnie realizuje inwestycję luksusowego kompleksu czterogwiazdkowego hotelu wraz z apartamentami na Wyspie Ptasiej w Mikołajkach. Prawie 30% apartamentów zostało sprzedanych, a w aktualnej ofercie pozostało 14 lokali. Hotel **** Mikołajki to unikalna inwestycja w skali kraju, ze względu na prestiżową lokalizację w samym sercu Mazur, wysoki standard wykonania oraz rozwiązania architektoniczne. Inwestycja rozpoczęto w maju 2011 r., a I etap inwestycji zostanie zakończony w II kwartale 2013 r.

Dom Zdrojowy w prezencie na Dzień Św. Walentego

INPRO S.A., jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów, notowany na GPW w Warszawie, świętuje razem ze swoimi Klientami Walentynki. Osoby, które podpiszą w lutym br. umowę na zakup mieszkania, domu lub lokalu handlowego, otrzymają wyjątkowy prezent w postaci vouchera do Hotelu **** SPA Dom Zdrojowy w Jastarni.

INPRO PARTNEREM IKEA FAMILY

INPRO S.A., jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów, notowany na GPW w Warszawie, rozpoczął współpracę partnerską z programem lojalnościowym IKEA FAMILY. Uczestnicy programu mają możliwość zakupu mieszkania z oferty INPRO z 3% rabatem.

Inpro przekazuje mieszkania w ostatnim etapie inwestycji Trzy Żagle

Inpro S.A., jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów, notowany na GPW, finalizuje inwestycję Trzy Żagle. Trwa przekazywanie lokali mieszkalnych z ostatniego etapu C tego osiedla zlokalizowanego na Gdańskim Przymorzu. Do końca 2011 roku zostało oddanych ponad 75% mieszkań. Do dyspozycji kupujących pozostało tylko 22, spośród 406 lokali i mieszkań zaplanowanych w całym kompleksie trzech budynków Trzy Żagle.

22% wzrost sprzedaży mieszkań w 2011 roku

Inpro S.A., jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów, notowany na GPW w Warszawie, podsumował wyniki sprzedaży za 2011 rok. Spółka zanotowała wysoki 22% wzrost w stosunku do roku ubiegłego, podpisując łącznie 405 przedwstępnych umów na sprzedaż mieszkań (brutto). Wartość sprzedaży brutto wzrosła o 16% w stosunku do roku 2010 i wyniosła 155 mln zł (liczona na podstawie podpisanych umów przedwstępnych na sprzedaż brutto). Na tym tle dobrze wypadł IV kwartał ze sprzedażą 107 mieszkań (brutto) o wartości 41 mln zł brutto. Tym samym Inpro przekroczyło o 4% plan na cały 2011 rok, który zakładał sprzedaż 390 mieszkań brutto.

NOWOCZESNY SYSTEM KONTROLI DOSTĘPU W INWESTYCJI KWARTAŁ KAMIENIC

Kwartał Kamienic, luksusowy kompleks apartamentów budowanych w Gdańsku przez giełdową Spółkę Inpro S.A., zostanie wyposażony w najnowocześniejszy system kontroli dostępu. Dzięki zaawansowanej technologicznie cyfrowej sieci wideofonowej z rozbudowanym monitoringiem składającym się z 64 kamer, przyszli mieszkańcy będą mieli zapewnioną wygodę oraz poczucie bezpieczeństwa.

Inpro rozwija system informatyczny

Firma informatyczna MapSolutions wdrożyła oprogramowanie Symfonia Handel Forte w Inpro S.A., jednej z najbardziej uznanych i liczących się firm deweloperskich działających na rynku trójmiejskim.

SPECJALNE ŚWIĄTECZNE PROMOCJE W INPRO

Giełdowa spółka Inpro S.A., jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów, wprowadziła specjalne, świąteczne promocje dla swoich czterech flagowych inwestycji. W zależności od osiedla, akcja promocyjna obejmuje rabat cenowy 5% na wszystkie mieszkania i lokale handlowe lub piwnicę w cenie mieszkania. Specjalna oferta Inpro S.A. obowiązuje dla wszystkich umów sprzedaży podpisanych od 21 listopada do 22 grudnia br.

Wyniki Inpro za III kwartał najlepsze w tym roku

Grupa Kapitałowa Inpro, jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów, notowany na GPW w Warszawie, podsumowała wyniki za III kwartał 2011 roku. Grupa wypracowała skonsolidowany zysk netto na poziomie 4,3 mln zł, przy osiągniętych przychodach ze sprzedaży w wysokości 20,8 mln zł. W porównaniu z analogicznym okresem roku ubiegłego, Grupa Inpro w III kwartale 2011 r. wypracowała 32% wzrost skonsolidowanego zysku z działalności operacyjnej EBIT.

I MIEJSCE DLA INPRO ZA PRESTIŻOWĄ INWESTYCJĘ KWARTAŁ KAMIENIC


Kwartał Kamienic, luksusowa inwestycja giełdowej spółki Inpro S.A., została doceniona przez Okręgowy Inspektorat Państwowej Inspekcji Pracy w Gdańsku. W konkursie „Buduj bezpiecznie” organizowanym przez tę instytucję, Inpro zajęło I miejsce za realizację swojego prestiżowego kompleksu. Wręczenie nagród odbyło się 4 listopada br. w Muzeum Historycznym Miasta Gdańska w Dworze Artusa w Gdańsku.

Inpro oddało do użytku ostatni etap osiedla NOWIEC

Giełdowa spółka Inpro S.A, jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów, oddała do użytku ostatni etap E inwestycji NOWIEC zlokalizowanej na wzgórzach morenowych w Gdańsku Matemblewo. Sprzedanych zostało 211 domów jednorodzinnych i bliźniaczych, spośród wszystkich 215 budynków zaplanowanych w całym projekcie. Do dyspozycji kupujących są już tylko 4 domy o powierzchniach od 118 m2 do 180,4 m2 w cenach brutto od 1,19 mln do 2,22 mln zł.

Osiedle Chmielna Park ma pozwolenie na budowę

Osiedle Chmielna Park, najnowsza inwestycja giełdowej spółki Inpro S.A., otrzymało pozwolenie na budowę. Na Wyspie Spichrzów, Starego Przedmieścia w Gdańsku, powstanie kompozycja trzech budynków (kwartałów). Według projektu, cała inwestycja obejmie 314 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 27 m2 do 165 m2. Do dyspozycji kupujących pozostało już 38 mieszkań spośród pierwszych 55 lokali z etapu A wprowadzonych do sprzedaży we wrześniu br. Ceny mieszkań kształtują się od 5.500 zł netto za m2.

24% wzrost sprzedaży mieszkań w pierwszych dziewięciu miesiącach br.

Inpro S.A., jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów, notowany na GPW w Warszawie, podpisał od stycznia do końca września 2011 r. łącznie 298 przedwstępnych umów na sprzedaż mieszkań (brutto), czyli o 24% więcej niż w analogicznym okresie roku ubiegłego. Wartość sprzedaży wzrosła o 15% do kwoty 113,5 mln zł brutto (liczona na podstawie podpisanych umów przedwstępnych na sprzedaż brutto). Tym samym Inpro zbliża się do planu na cały 2011 rok, który zakłada sprzedaż 390 mieszkań brutto o łącznej wartości 167,7 mln zł.

INPRO S.A. INWESTUJE 5 MLN W ROZBUDOWĘ DOMU ZDROJOWEGO W JASTARNI

Giełdowa spółka Inpro, jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów, rozbudowuje Dom Zdrojowy w Jastarni. 5 października br. Dom Zdrojowy Sp. z o.o., spółka zależna od Inpro S.A., otrzymała ostateczną decyzję wydaną przez Wojewodę Pomorskiego zatwierdzającą projekt budowlany i udzielającą pozwolenia na rozbudowę kompleksu hotelowo apartamentowego. Zgodnie z założeniami, prace budowlane będą realizowane w latach 2012-2013. Wartość inwestycji oszacowana jest na 5 mln zł.

Spółka Inpro wprowadziła do sprzedaży blisko 250 nowych lokali

Giełdowa spółka Inpro S.A., jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów, wprowadziła do sprzedaży 231 mieszkań oraz 10 domów z ramach czterech kolejnych inwestycji. Tym samym, w aktualnej ofercie sprzedaży Inpro S.A. posiada 534 lokali mieszkalnych. Zwiększenie oferty mieszkań i domów o ponad 40% pozwoli Spółce osiągnąć założony plan na cały 2011 rok, który zakłada sprzedaż 390 mieszkań brutto.

JESIENNE PROMOCJE W INPRO

Giełdowa spółka Inpro S.A., jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów, wprowadza specjalne, jesienne oferty dotyczące pięciu inwestycji. Akcja promocyjna rozpoczyna się 15 września i obowiązuje dla wszystkich umów sprzedaży podpisanych do 31 października br. W zależności od inwestycji, promocje obejmują rabat cenowy w przedziale między 5% a 7%, miejsce postojowe i piwnicę w cenie mieszkania, wydłużenie okresu gwarancji oraz darmowe wyposażenie w postaci kolektorów słonecznych do podgrzewania wody.

Wyniki I półrocza 2011 r.

Grupa Kapitałowa Inpro, jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów, notowany na GPW w Warszawie, podsumował wyniki za I półrocze 2011 roku. Spółka podpisała łącznie 219 umów przedwstępnych na sprzedaż (brutto), czyli o 31% więcej niż w I półroczu 2010 roku. Wartość sprzedaży wzrosła o prawie 21% (liczona na podstawie podpisanym umów przedwstępnych na sprzedaż brutto).

Inpro sprzedało już blisko 60% mieszkań z I etapu inwestycji Osiedle Jabłoniowa

Giełdowa spółka Inpro, jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów, osiąga sukces w sprzedaży mieszkań pierwszego etapu inwestycji Osiedle Jabłoniowa. Blisko 60% lokali mieszkalnych w pięciu budynkach A - E zostało sprzedanych. Do dyspozycji kupujących pozostało tylko 52 lokali, spośród wszystkich 120 mieszkań zaplanowanych w pierwszym etapie inwestycji. Prace budowlane rozpoczęły się jesienią 2010 roku, natomiast oddanie budynków A-E planowane jest na koniec III kwartału 2012 roku.

Już ponad 70% mieszkań w budynkach A i B inwestycji City Park zostało sprzedanych

Inpro, jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów, notowany na GPW, z sukcesem realizuje strategiczną inwestycję City Park. Ponad 70% mieszkań w budynkach A i B zostało sprzedanych. W aktualnej ofercie, dostępnych jest tylko 47 lokali mieszkalnych, spośród wszystkich 167 mieszkań w budynkach A i B. Prace budowlane inwestycji City Park rozpoczęły się w maju br. Zakończenie I etapu budowy planowane jest na IV kwartał 2012 roku. Na jesieni bieżącego roku zostaną wprowadzone do sprzedaży mieszkania z budynku C.

KOLEJNY ETAP REALIZACJI CONDOHOTELU NA WYSPIE PTASIEJ W MIKOŁAJKACH

Realizacja hotelu apartamentowego w Mikołajkach, luksusowej inwestycji giełdowej spółki Inpro S.A., wkroczyła w kolejny etap. Na zlecenie zależnej spółki Hotel Mikołajki Sp. z o.o., Inpro S.A. będzie pełnić rolę generalnego wykonawcy. Na Wyspie Ptasiej Jeziora Mikołajskiego wybuduje luksusowy kompleks czterogwiazdkowego hotelu apartamentowego z zapleczem konferencyjno-bankietowym położonym na pobliskim półwyspie. Zakończenie prac budowlanych planowane jest na koniec marca 2013 roku. Wartość zlecenia wynosi 43,26 mln zł.

INPRO SFINALIZOWAŁ PIERWSZY ETAP INWESTYCJI GOLF PARK

Inpro S.A., jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów, notowany na GPW, zakończył budowę pierwszego etapu inwestycji Golf Park. Ponad 52% domów jednorodzinnych i bliźniaczych w etapie A zostało sprzedanych, a do dyspozycji kupujących pozostało 11 domów, spośród 23 wybudowanych w pierwszym etapie. Spółka planuje oddanie do użytku tej części inwestycji jeszcze w 2011 r., w związku z tym prawdopodobne jest, iż przychody ze sprzedaży zostaną zaksięgowane w br.

Udana pierwsza połowa 2011 r. dla Inpro S.A. 32% wzrost sprzedaży mieszkań

Inpro S.A., jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów, notowany na GPW w Warszawie, podpisał w pierwszej połowie 2011 r. 219 przedwstępnych umów na sprzedaż mieszkań (brutto), czyli o 32% więcej niż w analogicznym okresie roku ubiegłego. Sprzedaż w pierwszym półroczu okazała się wyższa od prognozy, wg której Spółka planowała popisać 195 umów. Uzyskany wynik pozwala Inpro S.A. podtrzymać założony plan na cały 2011 rok, który zakłada sprzedaż 390 mieszkań brutto o łącznej wartości 167,7 mln zł.

Specjalna oferta Inpro. Zapłacisz pierwszą ratę za mieszkanie dopiero, gdy w nim zamieszkasz.

Inpro S.A., jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów, notowany na rynku głównym GPW w Warszawie, wspólnie z doradcą kredytowym PACZULL rusza z nową ofertą kredytową na swoje inwestycje. To specjalny system płatności, wyłącznie dla klientów Inpro SA, w którym kupujący rozpoczyna spłatę kredytu (odsetek i raty kapitałowej) za zakupioną nieruchomość dopiero po odbiorze MIESZKANIA. Bez konsekwencji zwiększenia marży i z prowizją nadal 0%. To duże udogodnienie dla tych, którzy kupując mieszkanie w trakcie budowy, musieli płacić raty kredytowe oraz jednocześnie ponosić koszty np. wynajmowanego mieszkania. Finansowanie do 95 % LTV ( czyli 5 % wkładu własnego).

INPRO S.A. - JEDEN Z NAJBARDZIEJ ROZPOZNAWALNYCH DEWELOPERÓW NA RYNKU TRÓJMIEJSKIM

Inpro S.A., jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów, notowany na GPW, zdobył 2. miejsce w kategorii najbardziej rozpoznawalnej firmy deweloperskiej na rynku trójmiejskim, w badaniu Mieszkaniowa Marka Roku 2011. Pomysłodawcą i organizatorem rankingu Mieszkaniowa Marka Roku 2011 jest Nowy Adres S.A. Realizacją badania zajął się instytut badawczy Millward Brown SMG/KRC, który przeprowadził ponad 1500 wywiadów z mieszkańcami 5 aglomeracji Polski: Warszawy, Krakowa, Poznania, Wrocławia oraz Trójmiasta. Ranking powstał w oparciu o wyniki badania znajomości spontanicznej.

RUSZYŁA SPRZEDAŻ LUKSUSOWEJ INWESTYCJI NA WYSPIE PTASIEJ W MIKOŁAJKACH

Inpro S.A., jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów, notowany na GPW, realizuje luksusowy kompleks czterogwiazdkowego condohotelu w samym sercu Mazur. To unikalna inwestycja w skali kraju, ze względu na prestiżową lokalizację, wysoki standard wykonania oraz rozwiązania architektoniczne. Budowa condohotelu z mariną jachtową rozpoczęła się w maju br., a zakończy w I kwartale 2013 r. To kolejna, tak ekskluzywna inwestycja Inpro w kurortach wakacyjnych. Pierwszą jest Dom Zdrojowy w Jastarni na Półwyspie Helskim wybudowany w 2005 roku.

PRESTIŻOWA INWESTYCJA W SAMYM SERCU GŁÓWNEGO MIASTA W GDAŃSKU

Inpro S.A., jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów, notowany na GPW, realizuje luksusowy kompleks apartamentów Kwartał Kamienic w samym sercu Głównego Miasta w Gdańsku. To unikalna inwestycja ze względu na prestiżową lokalizację, wysoki standard wykonania oraz architekturę dopasowaną do historycznej zabudowy Gdańska. Już ponad 25% spośród 90 luksusowych apartamentów zostało sprzedanych. Zakończenie budowy planowane jest na III kwartał 2012 r.

Inpro odnotowała w I kwartale 2011 r. 65% wzrost sprzedaży mieszkań

Inpro S.A., jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów, notowany na rynku głównym GPW, podpisał w I kwartale 2011 r. łącznie 102 umowy przedwstępne sprzedaży mieszkań (netto), czyli o 65% więcej niż w analogicznym okresie roku ubiegłego. Grupa w I kwartale 2011 r. wypracowała marżę brutto na poziomie 3,56 mln zł, zysk z działalności operacyjnej wynoszący 0,75 mln zł przy osiągniętych 18,3 mln zł przychodach ze sprzedaży.

Wyniki Inpro po czterech kwartałach 2010 roku

Grupa Kapitałowa Inpro S.A., jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, podsumowała wyniki po czterech kwartałach 2010 roku. Grupa wypracowała skonsolidowany zysk netto na poziomie 17,5 mln zł, przy osiągniętych przychodach ze sprzedaży w wysokości 125 mln zł. Mimo trudnego roku na rynku deweloperskim, Spółka utrzymała wysoką rentowność sprzedaży netto na poziomie 14%.

Debiut Inpro S.A. na GPW

W dniu 17 lutego 2011 roku Inpro S.A. zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Około 9:30 za Prawa Do Akcji (PDA) Inpro S.A. płacono 6,68 zł, wobec ceny emisyjnej 6,6 zł. Był to 4. debiut w roku 2011 na rynku głównym warszawskiej Giełdy oraz 398 spółka notowana na tym rynku.

Oferta publiczna Inpro S.A. zakończona sukcesem

W dniu 1 lutego 2011 roku dokonano przydziału akcji inwestorom, którzy złożyli zapisy na akcje Inpro S.A. w trakcie Oferty Publicznej. W Transzy Detalicznej inwestorzy indywidualni objęli 1.300.000 Akcji Serii B, a stopa redukcji w tej transzy wyniosła około 32,66%. W Transzy Dużych Inwestorów przydzielono 8.710.000 Akcji Serii B. Spółka Inpro S.A. planuje zadebiutować na rynku głównym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie jeszcze w lutym 2011 r.

Akcje Inpro S.A. po 6,60 zł

Inpro S.A. informuje, że 26 stycznia 2011 r. w oparciu o księgę popytu, została ustalona cena emisyjna Akcji Serii B, która wynosi 6,60 zł za 1 akcję. W związku z ustaloną ceną, wartość całej oferty publicznej Inpro S.A. wyniesie ponad 66 mln zł.

Początek zapisów na akcje Inpro S.A w Transzy Detalicznej i publikacja przedziału cenowego

Publiczna Oferta Akcji Inpro S.A., jednego z czołowych trójmiejskich deweloperów, rozpoczęła się w piątek 21 stycznia 2011 r. od budowy księgi popytu, która potrwa do 26 stycznia 2011 r. (do godz. 14.00). Również 21 stycznia rozpoczęły się zapisy na akcje oferowane w Transzy Detalicznej i zaplanowane są do 26 stycznia 2011 r. Natomiast przyjmowanie zapisów w Transzy Dużych Inwestorów odbędzie się w okresie od 27 stycznia do 31 stycznia 2011 r. Przedział cenowy, w ramach którego przyjmowane będą zapisy od inwestorów, ustalony został w granicach od 6,30 zł do 8,30 zł za jedną akcję.

Publikacja Prospektu Emisyjnego INPRO S.A.

29 grudnia br. Inpro S.A. opublikowała Prospekt Emisyjny, zatwierdzony 20 grudnia przez Komisję Nadzoru Finansowego. Publiczna oferta akcji zaplanowana jest na okres od 21 stycznia do 26 stycznia 2011 roku (zapisy w transzy detalicznej) oraz od 27 do 31 stycznia 2011 roku (zapisy w transzy inwestorów instytucjonalnych). Spółka planuje pozyskać z emisji ok. 100 mln zł. Debiut na rynku głównym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie przewidywany jest w lutym 2011 roku.

KNF zatwierdziła Prospekt Emisyjny INPRO S.A.

Komisja Nadzoru Finansowego zatwierdziła 21 grudnia 2010 roku Prospekt Emisyjny Inpro S.A., jednego z czołowych trójmiejskich deweloperów. Spółka planuje przeprowadzenie oferty publicznej i debiut na rynku głównym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie w I kwartale 2011 roku. 

LUKSUS NA WYSPIE W MIKOŁAJKACH

Inpro S.A. z Gdańska, wybuduje w samym sercu Mazur, luksusowy czterogwiazdkowy condohotel z 89 apartamentami i mariną jachtową. To unikalna inwestycja w skali kraju ze względu na starannie wyselekcjonowaną lokalizację oraz wysoki standard wykonania. Budowa hotelu apartamentowego rozpocznie się wiosną przyszłego roku, a zakończy w 2013. Condohotel w Mikołajkach to kolejna, tak ekskluzywna inwestycja trójmiejskiego dewelopera. Pierwszą jest Dom Zdrojowy w Jastarni na półwyspie helskim oddany do użytku w 2005 roku.

INPRO FINALIZUJE INWESTYCJĘ TRZY ŻAGLE

Inpro, jeden z czołowych deweloperów na rynku trójmiejskim, właśnie finalizuje budowę drugiego, z trzech planowanych budynków kompleksu Trzy Żagle. Ponad 80% całej inwestycji zostało już sprzedane, a do dyspozycji kupujących pozostało we wszystkich trzech budynkach (A, B i C) tylko 68 mieszkań. Deweloper odda do użytkowania budynek A już w grudniu 2010 roku, a ostatni budynek C - w grudniu 2011 roku.

 

Specjalna jesienna oferta targowa

Szanowni Państwo, spacjalna jesienna oferta TARGOWA została przedłużona do 30.11.2010 na domy Wróbla Staw.

TRZY PREMIERY TRÓJMIEJSKIEGO DEWELOPERA INPRO

Inpro, jeden z czołowych deweloperów na rynku trójmiejskim, rozpoczyna sprzedaż trzech nowych inwestycji City Park, Wróbla Staw Domy oraz Jabłoniowa. Firma wybuduje 914 mieszkań i domów o łącznej powierzchni ponad 62.000 mkw. Wartość trzech inwestycji według średnich cen sprzedaży wyniesie ponad 300 mln zł.

Ranking TOP 100 największych pomorskich firm

INPRO S.A. zajęła 49. miejsce w Rankingu TOP 100 największych pomorskich firm – wyniki za 2009 r. – przygotowanym przez Dziennik Bałtycki.

Najlepsza reklama 2009 roku

Reklama firmy INPRO S.A. „Inwestuj tylko w wiarygodną firmę” zdobyła tytuł Reklamy Roku przyznawany od 15 lat przez kapitułę konkursu Dziennika Bałtyckiego.

Domy Wróbla Staw - pozwolenie na budowę

Dnia 19 marca 2010 roku, osiedle domów Wróbla Staw otrzymało pozwolenie na budowę. 
W tym miesiącu planowane jest rozpoczęcie inwestycji.

Ruszyła sprzedaż domów inwestycji Golf Park

Dnia 19 marca 2010 roku, osiedle domów Wróbla Staw otrzymało pozwolenie na budowę. 
W tym miesiącu planowane jest rozpoczęcie inwestycji.
KONTAKT

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00
Kontakt z biurem sprzedaży dewelopera INPRO S.A.

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 340 03 81

Proszę o ofertę w formie:Wizyty na budowie


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Dzialka inwestycyna na sprzedaz, Mikolajki

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji w dokumencie Polityka prywatności INPRO S.A..