100% sprzedanych apartamentów w inwestycji Kwartał Kamienic

Spółka Inpro, jeden z największych trójmiejskich deweloperów, sprzedała wszystkie apartamenty w ramach luksusowej inwestycji Kwartał Kamienic w centrum Głównego Miasta Gdańsk. W sprzedaży pozostało już tylko 5 lokali użytkowych.

Kwartał Kamienic to kompleks apartamentów zaprojektowany przez prof. Antoniego Taraszkiewicza z Pracowni Projektowej FORT. Kompleks został wybudowany w samym sercu Głównego Miasta w Gdańsku, przy ulicach Szerokiej, Świętojańskiej i Tandety, naprzeciw kościoła św. Jana. Lokalizacja zapewnia również bliskość głównych połączeń komunikacyjnych.

Forma architektoniczna Kwartału Kamienic idealnie wkomponowuje się w otoczenie zabytkowych budynków. Poprzez swoją bryłę i wystrój elewacji, nawiązuje do stylu historycznej zabudowy miasta, a jednocześnie nie przestaje być nowoczesną w charakterze. Przypomnieniem wiekowej tradycji miejskiej są zachowane dwie ściany magistralne od strony ulicy Szerokiej wyeksponowane w lokalu usługowym, w którym aktualnie znajduje się restauracja. Kamienice formują zamknięty czworobok, który stanowi wewnętrzny dziedziniec z zieloną przestrzenią oraz fontanną Neptuna projektu polskiego rzeźbiarza i rysownika, Tomasza Radziewicza.

Dla bezpieczeństwa, obiekt wyposażony jest w biuro ochrony z zaawansowanym technologicznie 24-godzinnym monitoringiem. Do dyspozycji mieszkańców są również udogodnienia typu: sala fitness, sauna, siłownia oraz bilard z pokojem wypoczynkowym. Przy projektowaniu kompleksu Kwartału Kamienic zadbano również o dwupoziomowy parking podziemny oraz lokale usługowe, w których mieszczą się m.in. restauracje, kawiarnie, biuro podróży czy bank. Całość przypomina paryską zabudowę Le Halles, w której nowoczesność budynków nawiązuje do architektury starego Paryża.

Powierzchnia wykończonych pod klucz apartamentów wynosi od 30 do 99 mkw. Łączna, mieszkalna powierzchnia użytkowa to 5.814 mkw. Kwartał Kamienic posiada usługę concierge, którą spółka Inpro SA przygotowała wraz z Noble Bank dla wszystkich klientów, którzy dokonali zakupu nieruchomości w ramach tej inwestycji. Usługa ta łączy w sobie funkcje assistance, prestiżowego concierge hotelowego i ekskluzywnych usług doradczych w jednym pakiecie. Dla osób nabywających apartament w celach inwestycyjnych Spółka razem z firmą Dom & House przygotowała usługę „Kup i Zarabiaj”.

W ramach oferty inwestycji Kwartał Kamienic pozostało już tylko 5 lokali usługowych o powierzchniach od 58,7 mkw. do 243,9 mkw. Ich cena zaczyna się od 8.000 zł netto za mkw. Lokale są gotowe do odbioru.

KONTAKT

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00
Kontakt z biurem sprzedaży dewelopera INPRO S.A.

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 340 03 81

Proszę o ofertę w formie:Wizyty na budowie


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Dzialka inwestycyna na sprzedaz, Mikolajki

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji w dokumencie Polityka prywatności INPRO S.A..