Bardzo duże zainteresowanie inwestycją Czwarty Żagiel

Spółka Inpro sprzedała już 90% mieszkań w ramach inwestycji Czwarty Żagiel na Gdańskim Przymorzu. Projekt przyciągnął klientów doskonałą lokalizacją, standardem wykonania, nowoczesnością budynku i bardzo dobrą ceną. W sprzedaży pozostało już tylko 14 mieszkań.

Czwarty Żagiel to nowoczesny budynek zlokalizowany na Gdańskim Przymorzu przy ul. Olsztyńskiej, blisko Parku Reagana i w odległości 1,5 km od morza. Do centrum Sopotu i Gdańskiej Starówki jest zaledwie 5 km. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę oraz zagospodarowane terany zielone, idealne na spacery z dziećmi, dla rowerzystów, rolkarzy i biegaczy. Tuż obok osiedla znajduje się szkoła, przychodnia, sklepy, centra handlowe oraz przystanek autobusowy, pozwalający m.in. na szybki dojazd do stacji SKM. Niewątpliwym udogodnieniem dla rodziców jest żłobek i przedszkole, które znajduje się na terenie sąsiadującego osiedla Trzy Żagle i przeznaczone jest w pierwszej kolejności dla najmłodszych mieszkańców inwestycji Inpro.

Mieszkania wyposażone są w przestronne i nasłonecznione tarasy, które zapewnią przepiękny widok na Zatokę Gdańską oraz wzgórza morenowe Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Dla bezpieczeństwa mieszkańców deweloper zadbał o całodobowy monitoring, a dla wygody zaprojektowano dwie hale garażowe i indywidualne piwnice w podziemnych kondygnacjach. Na terenie inwestycji powstały również naziemne miejsca parkingowe, z których będą mogli korzystać mieszkańcy i ich goście.

W ramach inwestycji Czwarty Żagiel w sprzedaży pozostało już tylko 14 trzypokojowych mieszkań, które gotowe są do odbioru. Ich powierzchnia wynosi od 67,90 mkw. do 71,30 mkw. Ceny mieszkań rozpoczynają się od 5.300 zł netto za mkw. Deweloper rozpoczął przekazywanie lokali w pierwszej połowie grudnia 2014 roku. Jest to najszybciej wybudowana inwestycja w 28-letniej historii Inpro. Inwestycję ukończono w ciągu 19 miesięcy.

KONTAKT

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00
Kontakt z biurem sprzedaży dewelopera INPRO S.A.

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 340 03 81

Proszę o ofertę w formie:Wizyty na budowie


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Dzialka inwestycyna na sprzedaz, Mikolajki

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji w dokumencie Polityka prywatności INPRO S.A..