Dom Zdrojowy w prezencie na Dzień Św. Walentego

INPRO S.A., jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów, notowany na GPW w Warszawie, świętuje razem ze swoimi Klientami Walentynki. Osoby, które podpiszą w lutym br. umowę na zakup mieszkania, domu lub lokalu handlowego, otrzymają wyjątkowy prezent w postaci vouchera do Hotelu **** SPA Dom Zdrojowy w Jastarni.

Oferta Inpro skierowana jest do pierwszych 25 osób, które w terminie od 1 do 29 lutego br. podpiszą umowę na zakup mieszkania, domu lub lokalu mieszkalnego z oferty firmy i wpłacą 5% wartości umowy do 15 kwietnia br. Voucher do Hotelu **** SPA Dom Zdrojowy w Jastarni upoważnia min. do eleganckiej czterodaniowej kolacji w formie serwowanej dla dwóch osób w hotelowej restauracji oraz trzygodzinnego pobytu w centrum SPA z możliwością skorzystania z basenu, sauny, jacuzzi, łaźni parowej, tepidarium i słonecznej łąki. W ramach tego prezentu, klienci będą mogli również poznać zalety kąpieli perełkowej z hydromasażem. Voucher można wykorzystać w Hotelu **** SPA Dom Zdrojowy w Jastarni w wybranych dniach w lutym, marcu i kwietniu br.

Prezent w postaci vouchera do Domu Zdrojowego skierowany jest do tych klientów, którzy cenią sobie specjalne oferty i traktują je jako wartość dodaną do zakupu. Nasza propozycja na Dzień Św. Walentego może być inspiracją i impulsem dla osób mniej zdecydowanych, aby kupić własne mieszkanie właśnie w lutym i marzenia przekuć w rzeczywistość. W połączeniu z tym specjalnym dniem może okazać się to wyjątkową decyzją” – powiedział Rafał Zdebski, Dyrektor handlowy w INPRO S.A.

Hotel **** SPA Dom Zdrojowy w Jastarni to luksusowa inwestycja typu condohotel, wybudowana w standardzie czterogwiazdkowym i oddana do użytku w 2005 r. Unikalność i atrakcyjność tego kompleksu potwierdza starannie wyselekcjonowana lokalizacja. Dom Zdrojowy położony jest w nadmorskim pasie terenów zielonych, w najwyższym punkcie Jastarni 7-12 m n.p.m. i w bezpośrednim sąsiedztwie plaży Morza Bałtyckiego. Ten trzykondygnacyjny kompleks hotelowo-apartamentowy posiada 36 pokoi hotelowych oraz 71 komfortowych apartamentów, z których największe posiadają tarasy widokowe o powierzchniach nawet 120 m2. Goście hotelowi mają do dyspozycji funkcjonalny basen, SPA, gabinety odnowy biologicznej, elegancką restaurację z bezpośrednim przejściem na plażę oraz kawiarnię z widokiem na Zatokę Gdańską, morze Bałtyckie oraz otaczający las. Architektura Domu Zdrojowego nawiązuje do bryły statku. Budynek rozszerza się ku górze, dzięki czemu goście hotelowi mogą korzystać z atrakcyjniejszych pokoi hotelowych o większych powierzchniach, lepiej nasłonecznionych i z lepszym widokiem.


 

KONTAKT

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00
Kontakt z biurem sprzedaży dewelopera INPRO S.A.

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 340 03 81

Proszę o ofertę w formie:Wizyty na budowie


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Dzialka inwestycyna na sprzedaz, Mikolajki

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji w dokumencie Polityka prywatności INPRO S.A..