Duże zainteresowanie domami nad jeziorem Wróbla Staw w Gdańsku

Inpro S.A., jeden z wiodących trójmiejskich deweloperów, sprzedał już ponad 90% domów w ramach osiedla Wróbla Staw w Gdańsku Jasieniu. W kwietniu br. deweloper wprowadził do sprzedaży 18 domów z ostatniego etapu inwestycji. W aktualnej ofercie pozostało już tylko 6 budynków.

Wróbla Staw Domy to idealne miejsce dla osób poszukujących ciszy i spokoju, a jednocześnie w doskonałej lokalizacji pozwalającej na szybki dojazd do aglomeracji miejskiej. Inwestycja, która składa się łącznie z 84 domów w zabudowie bliźniaczej i szeregowej, położona jest w malowniczej okolicy przy jeziorze Wróbla Staw w Gdańsku Jasieniu. Domy znajdują się zaledwie 5,5 km od centrum i są bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi dzielnicami miasta, dzięki dynamicznie rozwijającej się w tym rejonie sieci dróg. Mieszkańcy osiedla mogą w ciągu kilkunastu minut komfortowo dotrzeć do innych części Trójmiasta, dzięki nowemu przystankowi Pomorskiej Kolei Metropolitalnej, który mieści się w odległości 900 m. Bliskość Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego gwarantuje idealne miejsce do spacerów i rekreacji, gdzie panuje cisza i spokój. W sąsiedztwie znajdują się osiedla domów wielorodzinnych w niskiej zabudowie, realizowane również przez firmę Inpro.

Osiedle Wróbla Staw Domy ma swoją niepowtarzalną, przyjazną dla każdego atmosferę i charakter. Przy projektowaniu obiektów zadbano o ich maksymalną funkcjonalność oraz komfort i wygodę przyszłych mieszkańców. Inwestycja została pomyślana jako spójna całość, nowoczesne domy stanowczo wyróżniają się na tle innych kompleksów domów jednorodzinnych, a każdy z nich posiada garaż i ogródek oraz miejsce przeznaczone na przestronny taras. Budynki realizowane są z zachowaniem najwyższych standardów przy użyciu materiałów najlepszej jakości. W standardzie wyposażenia uwzględniona są kolektory słoneczne, a domy posiadają 5-letnią gwarancję. W ramach osiedla powstają tereny zielone, mała architektura, plac zabaw, parkingi naziemne oraz wielofunkcyjne boisko. Osiedle będzie ogrodzone, a spokój mieszkańcom zapewni całodobowa profesjonalna ochrona.

W aktualnej ofercie pozostało łącznie 6 domów o powierzchni użytkowej od 139,8 mkw. i powierzchni działek od 355 mkw., w tym po jednym domu w zabudowie bliźniaczej z gotowych już etapów C i D. Zakończenie budowy 3 domów w zabudowie bliźniaczej i 1 domu w zabudowuj szeregowej, powstających w ramach etapu H, planowane jest na 30.05.2016 r. Ceny domów z działką znajdujących się w sprzedaży zaczynają się od 890.000 zł brutto.
KONTAKT

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00
Kontakt z biurem sprzedaży dewelopera INPRO S.A.

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 340 03 81

Proszę o ofertę w formie:Wizyty na budowie


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Dzialka inwestycyna na sprzedaz, Mikolajki

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji w dokumencie Polityka prywatności INPRO S.A..