Duże zainteresowanie inwestycją City Park

Inpro SA, wiodący deweloper na rynku trójmiejskim, sprzedał prawie 90% mieszkań w ramach inwestycji City Park. W aktualnej ofercie zostało 63 lokale z dwóch ostatnich budynków, których oddanie planowane jest na początku II połowy przyszłego roku.

„Lokalizacja, przepiękne widoki z mieszkań, wiele udogodnień i nowoczesnych rozwiązań dla mieszkańców, dobrze zagospodarowane lokale usługowe i teren osiedla, to niewątpliwie zalety tej inwestycji, dzięki którym notujemy tak dobrą i szybką sprzedaż. Inpro w swoich projektach zawsze stara się uwzględnić wymagania współczesnego klienta.” – mówi Rafał Zdebski, dyrektor handlowy Inpro SA.

City Park to inwestycja położona w dogodnej lokalizacji z doskonałą komunikacją i bliskością centrów handlowych. Zespół sześciu jedenastokondygnacyjnych budynków w Gdańsku Zaspie, przy Al. Jana Pawła II, otoczony jest terenami zielonymi, w sąsiedztwie parku im. Jana Pawła II oraz parku Reagana. To unikatowa cecha trójmiejskich osiedli, zwłaszcza w centrum miasta. Dodatkowo do morza jest tylko 2,5 km.

Osiedle zaprojektowane z należytą starannością o zachowanie nowoczesnej architektury, a przy tym elegancji i dobrego stylu. Z mieszkań rozciągają się przepiękne widoki, które można podziwiać z balkonów i tarasów. Lokale na parterze mają przynależne ogródki. W każdym z budynków osiedla City Park znajduje się przestronny hol, na parterze pokój pocztowy oraz wózkarnia, na dwóch najniższych kondygnacjach znajdują się hale garażowe z piwnicami. Dostępne są też ogólnodostępne miejsca postojowe, z których mogą korzystać mieszkańcy oraz ich goście. Teren osiedla jest częściowo ogrodzony. W ramach inwestycji zaprojektowane zostały dwa boiska wielofunkcyjne, centrum rekreacyjne, tereny zielone, mała architektura, plac zabaw oraz parkingi naziemne. Na parterze budynków D, E i F znajdują się lokale usługowe.

W aktualnej ofercie zostało łącznie 63 mieszkania ostatnich budynków inwestycji E i F. Ich zakończenie budowy planowane jest odpowiednio na koniec czerwca i września 2015 r. Powierzchnia mieszkań wynosi od 44,9 mkw. do 98,9 mkw. Ich cena rozpoczyna się od 5.650 zł netto za mkw. Do 31 października obowiązuje PROMOCJA JESIENNA, w ramach której przy zakupie nowego mieszkania w inwestycji City Park, kupujący dostaje piwnicę gratis i miejsce postojowe w hali garażowe za 15.000 zł netto.

KONTAKT

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00
Kontakt z biurem sprzedaży dewelopera INPRO S.A.

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 340 03 81

Proszę o ofertę w formie:Wizyty na budowie


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Dzialka inwestycyna na sprzedaz, Mikolajki

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji w dokumencie Polityka prywatności INPRO S.A..