I etap osiedla Debiut gotowy do zamieszkania

Pod koniec 2018 roku INPRO sfinalizowało budowę oraz otrzymało pozwolenie na użytkowanie I etapu osiedla Debiut w Pruszczu Gdańskim. W sprzedaży pierwszej fazy projektu pozostało 8 mieszkań o powierzchni od 40 mkw. do 74 mkw. Ceny zaczynają się od 4 600 zł brutto.Inwestycja przy ulicy Dybowskiego znajduje się zaledwie 10 km od centrum Gdańska, do którego można dojechać w łatwy i szybki sposób dzięki bezpośredniemu i bezpłatnemu autobusowi. W mieście istnieje wiele rozrywek i atrakcji dla dzieci i dorosłych między innymi lodowisko, szkółki sportowe i dwa baseny. Latem można korzystać z placu zabaw, boiska wielofunkcyjnego i skate parku, które znajdują się w pobliżu inwestycji.

Osiedle Debiut to projekt o kameralnej, niskiej zabudowie. W ramach I etapu inwestycji powstały dwa czterokondygnacyjne budynki, w których w sumie zostanie oddanych 105 mieszkań. Prace nad tym projektem zakończyły się pod koniec października 2018 roku.

Na terenie osiedla znajduje się boisko wielofunkcyjne, duży plan zabaw, rowerownia, wózkownia, siłownia zewnętrzna i liczne tereny rekreacyjne. Z działką sąsiaduje zagospodarowany zbiornik wodny. Aby zwiększyć bezpieczeństwo mieszkańców inwestycja jest w całości monitorowana, a właściciele mają możliwość zainstalowania wideo domofonu w swoich lokalach. Mieszkania na osiedlu Debiut są wyposażone w słoneczne loggie i balkony, a do apartamentów na parterze przynależą duże ogródki o powierzchni nawet do 200 mkw. W budynkach starannie zaprojektowano korytarze i klatki schodowe oraz zaplanowano pomieszczenie na jednoślady i piwnice.

Kolejny etap osiedla Debiut jest już w sprzedaży, a planowany termin zakończenia budowy to październik 2019 roku. W aktualnej ofercie II etapu pozostało 57 mieszkań o zróżnicowanych metrażach.


 

KONTAKT

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00
Kontakt z biurem sprzedaży dewelopera INPRO S.A.

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 340 03 81

Proszę o ofertę w formie:Wizyty na budowie


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Dzialka inwestycyna na sprzedaz, Mikolajki

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji w dokumencie Polityka prywatności INPRO S.A..