I MIEJSCE DLA INPRO ZA PRESTIŻOWĄ INWESTYCJĘ KWARTAŁ KAMIENIC


Kwartał Kamienic, luksusowa inwestycja giełdowej spółki Inpro S.A., została doceniona przez Okręgowy Inspektorat Państwowej Inspekcji Pracy w Gdańsku. W konkursie „Buduj bezpiecznie” organizowanym przez tę instytucję, Inpro zajęło I miejsce za realizację swojego prestiżowego kompleksu. Wręczenie nagród odbyło się 4 listopada br. w Muzeum Historycznym Miasta Gdańska w Dworze Artusa w Gdańsku.

„I miejsce za realizację naszej prestiżowej inwestycji Kwartał Kamienic w samym sercu Głównego Miasta w Gdańsku, to istotny argument mówiący, iż w projektach kierujemy się szczególnymi wartościami, prowadząc roboty budowlane w sposób maksymalnie bezpieczny dla człowieka”. – podkreśla Piotr Stefaniak, Prezes Zarządu Inpro S.A.

Okręgowy Inspektorat Państwowej Inspekcji Pracy w Gdańsku nagradza osoby oraz firmy najlepiej dbające o bezpieczeństwo zatrudnionych. Celem prowadzonego konkursu „Buduj bezpiecznie” jest upowszechnianie higienicznych warunków pracy na placach budów, a także promowanie wykonawców robót budowlanych, zapewniających bezpieczne stanowiska pracy w procesie realizacji obiektów budowlanych. Działania prowadzone przez Inspektorat mają przyczynić się do wzrostu ogólnego poziomu bezpieczeństwa pracy w budownictwie w skali kraju.
Kwartał Kamienic to luksusowy kompleks apartamentów, budowanych w wysokim standardzie. W samym sercu Głównego Miasta w Gdańsku, naprzeciw kościoła św. Jana, zaledwie 200 m od historycznego Żurawia oraz 300 m od Bazyliki Mariackiej, powstają imponujące kamienice z 90 luksusowymi apartamentami o powierzchniach od 30 do 99 m². Forma architektoniczna kompleksu, poprzez swoją formę, charakter, a także bryłę i wystój elewacji wyraźnie nawiązuje do stylu historycznej zabudowy Gdańska. Kamienice uformują zamknięty czworobok - kwartał z wewnętrznym dziedzińcem usytuowanym w stropie parteru.

Kwartał Kamienic zostanie wykończony szlachetnymi materiałami charakterystycznymi dla zabudowy w Gdańsku, w tym cegłą licową, szkłem i blachą cynkowo-tytanową. Na części elewacji lokalu usługowego na parterze zostaną wyeksponowane fragmenty zabytkowych ścian odkrytych w trakcie prac archeologicznych. Luksusowy charakter inwestycji podkreślą tereny zielone, w tym wewnętrzne patio z fontanną, elementy małej architektury oraz całodobowy system monitorowania kompleksu. Do dyspozycji mieszkańców będą również udogodnienia typu: sala fitness, sauna, siłownia oraz bilard z pokojem wypoczynkowym. Przy projektowaniu kompleksu Kwartału Kamienic zadbano również o lokale usługowe, w których będą mieściły się m.in. restauracje, kawiarnie, biuro podróży czy bank. Wnętrza luksusowych apartamentów zostały zaprojektowane w stylu nowoczesnym, uwzględniając najnowsze światowe trendy.
Łączna, mieszkalna powierzchnia użytkowa Kwartału Kamienic będzie wynosiła 5.814 m2. Ceny kształtują się od 13.000 zł/m².


 

KONTAKT

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00
Kontakt z biurem sprzedaży dewelopera INPRO S.A.

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 340 03 81

Proszę o ofertę w formie:Wizyty na budowie


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Dzialka inwestycyna na sprzedaz, Mikolajki

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji w dokumencie Polityka prywatności INPRO S.A..