INPRO FINALIZUJE INWESTYCJĘ TRZY ŻAGLE

Inpro, jeden z czołowych deweloperów na rynku trójmiejskim, właśnie finalizuje budowę drugiego, z trzech planowanych budynków kompleksu Trzy Żagle. Ponad 80% całej inwestycji zostało już sprzedane, a do dyspozycji kupujących pozostało we wszystkich trzech budynkach (A, B i C) tylko 68 mieszkań. Deweloper odda do użytkowania budynek A już w grudniu 2010 roku, a ostatni budynek C - w grudniu 2011 roku.

 

Trzy Żagle to imponujący kompleks trzech 18-kondygnacyjnych budynków wielorodzinnych w starannie wyselekcjonowanej lokalizacji na Gdańskim Przymorzu, przy ulicy Olsztyńskiej, w odległości 1,5 km od piaszczystej plaży oraz zaledwie 5 km od centrum Sopotu i Gdańskiej Starówki. Inwestycja obejmuje 400 mieszkań o powierzchni od 31 m2 do 105 m2 (z możliwością łączenia). Budynki nawiązują architekturą do kształtu stylizowanych żagli. Wyższe kondygnacje z przestronnymi i nasłonecznionymi tarasami oraz balkonami dają przepiękną perspektywę na Zatokę Gdańską oraz wzgórza morenowe Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Mieszkańcy kompleksu Trzy Żagle będą mieli do dyspozycji liczne tereny rekreacji. W rejonie nadmorskim znajdują się trzy parki: Reagana, Jelitkowski i Brzeźnieński, połączone ścieżkami spacerowymi oraz rowerowymi. W najbliższej okolicy jest również Park Jana Pawła II, a nieco dalej zalesione wzgórza Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego i ZOO.

W promieniu półtora kilometra znajdują się liczne obiekty handlowo-usługowe (Galeria Przymorze, Alfa Centrum z Kinopleksem, Leclerc i Real). W tym rejonie znajduje się również realizowana na Euro 2012 Baltic Arena. Niewątpliwą korzyścią lokalizacji Trzy Żagle są blisko usytuowane dwie szkoły podstawowe, dwa przedszkola oraz 1 przedszkole, które buduje Inwestor w ramach inwestycji, Szpital Specjalistyczny oraz doskonale rozwinięta infrastruktura komunikacyjna.

W realizowanej inwestycji zastosowano najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Elewacje Trzech Żagli są pomalowane farbami produkowanymi w oparciu o osiągnięcia nanotechnologii. Nanocząsteczki zwiększają gładkość struktury, dzięki czemu powierzchnie są wyjątkowo wytrzymałe mechanicznie, odporne na zabrudzenia oraz mają właściwości ekologicznego samo-oczyszczania, przez czynniki atmosferyczne. W każdym z trzech budynków do dyspozycji mieszkańców są dwie bezpieczne (szczególnie w razie pożaru), szybkobieżne (1,6 m/s) i ciche windy firmy KONE MonoSpace Luxury, w systemie Eco Disc, który nie wymaga maszynowni
i zużywa dwa razy mniej energii niż tradycyjne windy. W budynkach zastosowano także specjalne rozwiązania zasilania i ewakuacji wody – są to niskoszumowe i trwalsze rury kanalizacyjne, gwarantujące redukcję hałasu do poziomu 20dB, zgodnie z normą europejską. Dla każdego mieszkania zastosowano stacje typu LOGOTERMA wyposażone w elektroniczne programatory, umożliwiające indywidualne ustawienie zakresu temperatur i okresu grzewczego dla poszczególnych lokali.

Trzy Żagle posiada ogrodzony i monitorowany teren z zielenią, placami zabaw, sklepem i przedszkolem. Dla wygody mieszkańców zadbano też o hale garażowe i indywidualne piwnice w podziemnych kondygnacjach, a w parterach znajdą się obiekty handlowo-usługowe.

Średnia cena mieszkań wynosi 5.500 zł za mkw netto. W ofercie Osiedla Trzy Żagle znajdują się mieszkania spełniające kryteria rządowego programu „Rodzina na swoim”, który umożliwia skorzystanie z dofinansowania zakupu ze środków państwowego Funduszu Dopłat.


 

KONTAKT

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00
Kontakt z biurem sprzedaży dewelopera INPRO S.A.

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 340 03 81

Proszę o ofertę w formie:Wizyty na budowie


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Dzialka inwestycyna na sprzedaz, Mikolajki

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji w dokumencie Polityka prywatności INPRO S.A..