Inpro finalizuje realizację pierwszego etapu osiedla Chmielna Park

Giełdowa spółka Inpro, jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów, kończy realizację pierwszego etapu budowy osiedla Chmielna Park w Gdańsku. W aktualnej ofercie pozostało się 16 ostatnich mieszkań oraz 4 lokale handlowe należące do budynku A. Zakończenie realizacji pierwszego etapu zaplanowano na koniec września br.

Inwestycja położona jest w Gdańsku na Wyspie Spichrzów przy ul. Chmielnej i Toruńskiej. Całe osiedle będą stanowiły 3 budynki, z których jeden, znajdujący się po środku, będzie posiadał dziewięciokondygnacyjną wieżę stanowiącą dominantę kompozycyjną. Jednym z atutów osiedla jest zabudowa tarasowa budynków, która została zaprojektowana w celu maksymalnego wykorzystania walorów widokowych mieszkań w kierunku Głównego Miasta. Mieszkania znajdujące się na parterze posiadają przynależne ogródki. Chmielna Park w założeniu posiada przestrzeń otwartą, z terenami zielonymi i małą architekturą. Na parterze znajdować się będą lokale usługowe i portiernia. Budynki będą posiadały hale garażowe i piwnice.

Cała inwestycja obejmuje 316 lokali. W budynku A, którego Inpro S.A. kończy realizację, w sprzedaży znajduje się jeszcze 20 z 59 lokali, w tym 4 usługowe. Powierzchnia mieszkań wynosi od 31 mkw. do 153 mkw. Ich ceny rozpoczynają się od 5.500 zł netto za mkw. Koniec realizacji całości inwestycji przewidziany jest na IV kwartał 2015 roku.

KONTAKT

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00
Kontakt z biurem sprzedaży dewelopera INPRO S.A.

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 340 03 81

Proszę o ofertę w formie:Wizyty na budowie


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Dzialka inwestycyna na sprzedaz, Mikolajki

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji w dokumencie Polityka prywatności INPRO S.A..