INPRO LAUREATEM PLEBISCYTU PRZYJAZNY WYSTAWCA NA TARGACH MIESZKANIOWYCH ERGO ARENA

Podczas wiosennej edycji Trójmiejskich Targów Mieszkaniowym ERGO ARENA w Gdańsku stoisko firmy Inpro zostało docenione przez zwiedzających za profesjonalizm i staranne zaaranżowanie przestrzeni wystawienniczej. Spółka otrzymała tytuł „Przyjazny Wystawca” w plebiscycie organizowanym przez organizatora targów, spółkę redNet Media.

Inpro S.A., podczas wiosennej edycji Trójmiejskich Targów Mieszkaniowych ERGO ARENA, zaprezentowała swoją aktualną ofertę sprzedaży mieszkań i domów, w której obecnie jest blisko 450 mieszkań i domów. Stoisko o powierzchni 65 m2, zaprojektowane przez Panią Arch. Annę Lont, zagospodarowane makietami projektów oraz wizualizacjami realizowanych budynków mieszkalnych i domów, przyciągało uwagę zwiedzających. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się inwestycje ze specjalną promocją cenową: Trzy Żagle, City Park, osiedle Jabłoniowa, Wieża Leszka Białego oraz Wróbla Staw Mieszkania i Wróbla Staw Domy. Dla wygody zwiedzających z małymi dziećmi, Inpro zorganizowało specjalny kącik zabaw dla maluchów z zabawkami i bujawkami Ikea oraz stolikiem z krzesełkami do malowania rysunków.


Zróżnicowana oferta Inpro S.A., atrakcyjnie zaaranżowanie stoisko i profesjonalna obsługa przedstawicieli firmy zostały docenione przez zwiedzających. Spółka otrzymała tytuł „Przyjazny Wystawca” w plebiscycie zorganizowanym przez organizatora targów, spółkę redNet Media.

W konkursie mogła wziąć udział każda osoba, która chciała podzielić się opinią na temat przestrzeni wystawienniczej firm. Należało wypełnić kupon otrzymany razem z biletem w kasie targów, wpisać numer stoiska lub nazwę firmy, aby zagłosować na swojego faworyta.


Uczestnictwo w targach pozwoliło nam dotrzeć do szerokiego grona osób zainteresowanych zakupem własnego mieszkania. Takie imprezy są bardzo dobrą okazją do bezpośredniego kontaktu z potencjalnymi nabywcami, zapoznania się z ich oczekiwaniami, a w końcowym etapie dostosowania oferty, tak by była jak najbardziej atrakcyjna dla naszych klientów. Otrzymany tytuł „Przyjazny Wystawca” szczególnie nas cieszy z uwagi na fakt, iż przyznany został przez zwiedzających.” – mówi Rafał Zdebski, Dyrektor handlowy Inpro S.A.

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe ERGO ARENA w Gdańsku są jednym z ważniejszych i prestiżowych targów mieszkaniowych organizowanych na Pomorzu. To miejsce spotkań ze wszystkimi deweloperami, porozmawiania z nimi i wynegocjowania najlepszych warunków umowy zakupu nieruchomości oraz skorzystania z preferencyjnych warunków finansowania nowego "M". Wiosenna edycja targów zgromadziła ponad 7,5 tysiąca osób zainteresowanych mieszkaniem, domem, elementami wykończenia i wyposażenia wnętrz. W trakcie imprezy zostało zaprezentowanych 118 inwestycji.

 

KONTAKT

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00
Kontakt z biurem sprzedaży dewelopera INPRO S.A.

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 340 03 81

Proszę o ofertę w formie:Wizyty na budowie


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Dzialka inwestycyna na sprzedaz, Mikolajki

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji w dokumencie Polityka prywatności INPRO S.A..