Inpro otrzymało pozwolenie na użytkowanie II etapu Osiedla Jabłoniowa

Inpro SA, jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów notowany na GPW w Warszawie, otrzymał pozwolenie na użytkowanie trzech budynków z II etapu inwestycji Osiedle Jabłoniowa wybudowanej przy ulicy Morelowej w Gdańsku. Rozpoczęto przekazywanie 81 sprzedanych mieszkań. W aktualnej ofercie sprzedaży są 34 mieszkania, spośród 264 zaprojektowanych w całej inwestycji.


Decyzja o pozwoleniu na użytkowanie trzech budynków F, G i H, spośród wszystkich pięciu, z II etapu inwestycji Osiedle Jabłoniowa ma datę 14 grudnia br. Inpro rozpoczęło już przekazywanie 81 sprzedanych lokali mieszkalnych. Do dyspozycji kupujących pozostały 34 mieszkania z całej inwestycji zaprojektowanej na 264 lokali, w tym tylko 3 z I etapu. 

Osiedle Jabłoniowa to kompleks dziesięciu czterokondygnacyjnych budynków zlokalizowanych w Gdańsku, z doskonałym dojazdem do centrum miasta oraz trójmiejskiej obwodnicy. Cała inwestycja obejmuje 264 mieszkania o powierzchni od 34 m2 do 77,5 m2 (z możliwością łączenia), z czego w I etapie jest 120 lokali a w II – 144. Ceny mieszkań kształtują się w granicach między 3.800 zł a 4.550 zł netto za m2 ze specjalnym rabatem 3%. 

Osiedle Jabłoniowa spełnia kryteria rządowego programu „Rodzina na Swoim”. 

Inwestycja wyróżnia się ciekawie zaprojektowanymi terenami zielonymi i rekreacyjnymi z placem zabaw oraz boiskiem funkcyjnym. Dla wygody mieszkańców zadbano o naziemne miejsca postojowe oraz osobne pomieszczenie do przechowywania rowerów i skuterów. Osiedle będzie wyposażone w ogrodzenie systemowe oraz instalację telewizji przemysłowej z możliwością dozoru z pomieszczenia dla ochrony. 

Osiedle Jabłoniowa zostało zaprojektowane z myślą o osobach niepełnosprawnych, którzy będą mieli zapewniony łatwy dostęp do budynków, dzięki bezpośredniemu, z poziomu parteru, wejściu do klatek schodowych. 

I etap (budynki A-E) inwestycji Osiedla Jabłoniowa został zakończony w październiku br. Budynki F-H uzyskały pozwolenie na użytkowanie w grudniu 2012 r., natomiast oddanie budynków I i J zostało zaplanowane na II kwartał 2013 r. 


KONTAKT

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00
Kontakt z biurem sprzedaży dewelopera INPRO S.A.

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 340 03 81

Proszę o ofertę w formie:Wizyty na budowie


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Dzialka inwestycyna na sprzedaz, Mikolajki

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji w dokumencie Polityka prywatności INPRO S.A..