INPRO PARTNEREM IKEA FAMILY

INPRO S.A., jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów, notowany na GPW w Warszawie, rozpoczął współpracę partnerską z programem lojalnościowym IKEA FAMILY. Uczestnicy programu mają możliwość zakupu mieszkania z oferty INPRO z 3% rabatem.W klubie IKEA FAMILY jest już ponad 830 000 członków. Klienci sklepu IKEA Gdańsk mogą skorzystać ze specjalnego rabatu na zakup mieszkania z aktualnej oferty INPRO. Przykładowo dla mieszkania o wartości brutto 500 000 zł kwota upustu wynosi 15 000 zł.

„Współpraca INPRO z programem IKEA FAMILY może się doskonale uzupełniać, gdyż każde mieszkanie wymaga odpowiedniego, indywidualnego umeblowania. Dodatkowo nasze firmy wyróżniają się długoletnim doświadczeniem. Spółka INPRO w tym rok będzie obchodziła 25-lecie działalności. Od początku istnienia naszej firmy, zrealizowaliśmy blisko 30 inwestycji mieszkaniowych. Z kolei IKEA w ostatnim czasie zakończyła obchody 50-lecia współpracy z Polską. Nasz kraj znalazł się na trzecim miejscu, po Rosji i Chinach, pod względem dynamiki wzrostu sprzedaży produktów IKEA na świecie. W roku 2011 polskie sklepy IKEA odwiedziło ponad 18 milionów osób, co było dla nas istotnym argumentem przemawiającym za współpracą.” – powiedział Rafał Zdebski, Dyrektor handlowy w INPRO S.A.

 

 

 

KONTAKT

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00
Kontakt z biurem sprzedaży dewelopera INPRO S.A.

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 340 03 81

Proszę o ofertę w formie:Wizyty na budowie


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Dzialka inwestycyna na sprzedaz, Mikolajki

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji w dokumencie Polityka prywatności INPRO S.A..