INPRO planuje nową inwestycję w Gdańsku

INPRO, jeden z wiodących deweloperów w Trójmieście, planuje w maju br. wprowadzić do sprzedaży nową inwestycję w Gdańsku Przymorzu. W ramach projektu Kwartał Uniwersytecki II powstanie nowoczesny dziewięciokondygnacyjny budynek, będący uzupełnieniem ukończonego już osiedla Kwartał Uniwersytecki.

Nowa inwestycja położona będzie przy ul. Szczecińskiej, zaledwie 700 m od stacji SKM Gdańsk Przymorze, 900 m od Uniwersytetu Gdańskiego i centrum biurowego ALCHEMIA oraz 1000 m od centrum biurowego Olivia Business Centre. W bliskim sąsiedztwie znajdują się także popularne centra handlowe REAL i ALFA.

Kwartał Uniwersytecki II będzie nowoczesnym dziewięciokondygnacyjnym budynkiem. Modernistyczną architekturę projektu uzupełnią słoneczne i przestronne balkony. Teren wokół inwestycji zostanie częściowo ogrodzony oraz monitorowany systemem kamer. Do dyspozycji mieszkańców oddane zostaną naziemne miejsca postojowe oraz podcień rowerowy (zarówno ogólnodostępny jak i z ograniczonym dostępem). Na parterze budynku zaprojektowano także salę fitness, mediatekę i wózkarnię.
W ramach inwestycji powstanie w sumie 96 mieszkań o powierzchni od 31 mkw. do 59 mkw. Sprzedaż mieszkań i prace budowlane rozpoczną się maju. Planowany termin ukończenia budowy to 31 lipca 2018 roku. Projekt inwestycji został opracowany przez pracownię architektoniczną PROCONCEPT.
KONTAKT

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00
Kontakt z biurem sprzedaży dewelopera INPRO S.A.

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 340 03 81

Proszę o ofertę w formie:Wizyty na budowie


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Dzialka inwestycyna na sprzedaz, Mikolajki

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji w dokumencie Polityka prywatności INPRO S.A..