Inpro przekazuje mieszkania w ostatnim etapie inwestycji Trzy Żagle

Inpro S.A., jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów, notowany na GPW, finalizuje inwestycję Trzy Żagle. Trwa przekazywanie lokali mieszkalnych z ostatniego etapu C tego osiedla zlokalizowanego na Gdańskim Przymorzu. Do końca 2011 roku zostało oddanych ponad 75% mieszkań. Do dyspozycji kupujących pozostało tylko 22, spośród 406 lokali i mieszkań zaplanowanych w całym kompleksie trzech budynków Trzy Żagle.

W listopadzie i grudniu 2011 roku Inpro S.A. oddała do użytkowania 151 lokali mieszkalnych, spośród wszystkich 200 zaprojektowanych w budynku C inwestycji Trzy Żagle. Równocześnie w analizowanym okresie Spółka przekazała 85 miejsc postojowych. W aktualnej ofercie sprzedaży pozostało 17 mieszkań oraz 5 lokali handlowych.

Trzy Żagle to imponujący kompleks trzech 18-kondygnacyjnych budynków wielorodzinnych zlokalizowanych na Gdańskim Przymorzu, przy ulicy Olsztyńskiej, w odległości 1,5 km od piaszczystej plaży oraz zaledwie 5 km od centrum Sopotu i Gdańskiej Starówki. Inwestycja obejmuje 406 lokali o powierzchni od 31 m2 do 105 m2 (z możliwością łączenia). Budynki nawiązują architekturą do kształtu stylizowanych żagli. Wyższe kondygnacje z przestronnymi i nasłonecznionymi tarasami oraz balkonami dają przepiękną perspektywę na Zatokę Gdańską oraz wzgórza morenowe Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.


Mieszkańcy osiedla Trzy Żagle mają do dyspozycji liczne tereny rekreacji. W rejonie nadmorskim znajdują się trzy parki: Reagana, Jelitkowski i Brzeźnieński, połączone ścieżkami spacerowymi oraz rowerowymi. W najbliższej okolicy jest również Park Jana Pawła II, a nieco dalej zalesione wzgórza Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego i ZOO.

W promieniu półtora kilometra znajdują się liczne obiekty handlowo-usługowe (Galeria Przymorze, Alfa Centrum z Kinopleksem, Leclerc i Real). W tym rejonie mieści się również Baltic Arena realizowana na Euro 2012. Niewątpliwą korzyścią lokalizacji Trzy Żagle jest doskonale rozwinięta infrastruktura komunikacyjna, blisko usytuowane dwie szkoły podstawowe oraz dwa przedszkola, a także Szpital Specjalistyczny.

W realizowanej inwestycji zastosowano najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Elewacje Trzech Żagli są pomalowane farbami produkowanymi w oparciu o osiągnięcia nanotechnologii. Nanocząsteczki zwiększają gładkość struktury, dzięki czemu powierzchnie są wyjątkowo wytrzymałe mechanicznie, odporne na zabrudzenia oraz mają właściwości ekologicznego samo-oczyszczania, przez czynniki atmosferyczne. W każdym z trzech budynków do dyspozycji mieszkańców są dwie bezpieczne (szczególnie w razie pożaru), szybkobieżne (1,6 m/s) i ciche windy firmy KONE MonoSpace Luxury, w systemie Eco Disc, który nie wymaga maszynowni

i zużywa dwa razy mniej energii niż tradycyjne windy. W budynkach zastosowano także specjalne rozwiązania zasilania i ewakuacji wody – są to niskoszumowe i trwalsze rury kanalizacyjne, gwarantujące redukcję hałasu do poziomu 20dB, zgodnie z normą europejską. Dla każdego mieszkania zastosowano stacje typu LOGOTERMA wyposażone w elektroniczne programatory, umożliwiające indywidualne ustawienie zakresu temperatur i okresu grzewczego dla poszczególnych lokali.

Osiedle Trzy Żagle posiada ogrodzony i monitorowany teren z zielenią, placami zabaw, sklepem i przedszkolem wybudowanym przez inwestora w ramach całej inwestycji. Dla wygody mieszkańców zadbano też o hale garażowe i indywidualne piwnice w podziemnych kondygnacjach oraz obiekty handlowo-usługowe w parterach budynków.

Ceny mieszkań kształtują się na poziomie od 5.500 zł netto za m2. W ofercie Osiedla Trzy Żagle znajdują się mieszkania spełniające kryteria rządowego programu „Rodzina na swoim”, który umożliwia skorzystanie z dofinansowania zakupu ze środków państwowego Funduszu Dopłat.
KONTAKT

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00
Kontakt z biurem sprzedaży dewelopera INPRO S.A.

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 340 03 81

Proszę o ofertę w formie:Wizyty na budowie


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Dzialka inwestycyna na sprzedaz, Mikolajki

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji w dokumencie Polityka prywatności INPRO S.A..