Inpro realizuje zgodnie z planem inwestycję City Park. Trwa przekazywanie mieszkań w budynku B

Inpro SA, jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów notowany na GPW w Warszawie, uzyskał zgodę na użytkowanie drugiego budynku (B) w ramach osiedla City Park w Gdańsku. Trwa przekazywanie kluczy nowym właścicielom mieszkań. Spośród 84 lokali zaprojektowanych w etapie B, 81% zostało już wydanych klientom, a w aktualnej ofercie sprzedaży pozostało 5 ostatnich mieszkań.

Decyzja o pozwoleniu na użytkowanie budynku B osiedla City Park została wydana 1 marca 2013 roku. Inpro przekazało dotychczas nowym właścicielom łącznie 68 lokali mieszkalnych, spośród 79 sprzedanych. W aktualnej ofercie sprzedaży jest 5 ostatnich mieszkań z budynku B.

Lokale mieszkalne z budynku A były przekazywane właścicielom na przełomie 2012 i 2013 roku, zgodnie z otrzymaną decyzją o pozwoleniu na użytkowanie tego budynku z grudnia 2012 r. Obecnie do dyspozycji kupujących w budynku A są ostatnie 4 mieszkania. Natomiast w pozostałych dwóch budynkach (C-D), które są w trakcie realizacji, Inpro zaproponowało klientom łącznie 167 lokali, z czego już 62% zostało sprzedanych.

„Realizacja inwestycji City Park przebiega zgodnie z założonym planem. Zostało wydanych większość lokali z budynku A, teraz przekazujemy mieszkania z kolejnego budynku B. Osiedle cieszy się sporym zainteresowaniem wśród klientów. Poziom sprzedaży mieszkań w pierwszych czterech budynkach jest bardzo dobry, do tej pory sprzedaliśmy blisko 80% spośród 334 lokali.” – mówi Rafał Zdebski, Dyrektor Handlowy Inpro S.A.

Osiedle City Park jest strategiczną i jedną z największych inwestycji w ponad 25-letniej historii Spółki. Obejmie łącznie sześć budynków, z czego 334 lokale w budynkach A-D, które są już oferowane do sprzedaży oraz 173 lokali w budynkach E i F, które są planowane do realizacji. Powierzchnia mieszkań waha się od 35 m2 do 113 m2 (z możliwością łączenia). PUM (łącznie z lokalami usługowymi) całej inwestycji wynosi 27.582 m2. Osiedle zlokalizowane jest na Gdańskiej Zaspie, w odległości tylko 2,5 km od Zatoki Gdańskiej oraz blisko popularnych centrów handlowych. Prace budowlane rozpoczęły się w maju 2011 roku.

Budynki C i D będą gotowe w drugiej połowie br., odpowiednio we wrześniu i październiku. Mieszkania z tego etapu są już dostępne w ofercie sprzedaży Inpro. Z kolei mieszkania w planowanych budynkach E i F nie są jeszcze oferowane do sprzedaży.

Osiedle City Park zapewni mieszkańcom wysoki komfort i bezpieczeństwo. Nowoczesna architektura budynków wzbogacona zostanie o przestronne i nasłonecznione tarasy oraz balkony. Według projektu, osiedle będzie częściowo ogrodzone z całodobowym monitoringiem oraz portiernią wewnątrz budynków.

Dla wygody mieszkańców zadbano także o aranżację terenów zielonych, plac zabaw dla dzieci, a także centrum rekreacyjne i boiska wielofunkcyjne. Bezpośrednia lokalizacja osiedla przy Parku im. Jana Pawła II zapewni mieszkańcom komfort rekreacyjny, a bliskie otoczenie centrów handlowych - nieocenioną wygodę.


KONTAKT

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00
Kontakt z biurem sprzedaży dewelopera INPRO S.A.

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 340 03 81

Proszę o ofertę w formie:Wizyty na budowie


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Dzialka inwestycyna na sprzedaz, Mikolajki

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji w dokumencie Polityka prywatności INPRO S.A..