Inpro rozpoczął budowę Czwartego Żagla

Inpro SA, jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów notowany na GPW w Warszawie, rozpoczął budowę nowej inwestycji Czwarty Żagiel na Gdańskim Przymorzu. Autorem projektu jest Stalprojekt S.C., natomiast generalnym wykonawcą Inpro S.A. Budynek obejmuje 136 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 29,5 mkw. do 115,6 mkw. Jest to pierwsza inwestycja Spółki z rachunkiem powierniczym otwartym.

Budowa Czwartego Żagla rozpoczęła się pod koniec marca br. Obecnie trwają prace nad przygotowaniem podłoża pod fundamenty. „Jest to pierwsza nasza inwestycja z rachunkiem powierniczym otwartym. Sprzedaż mieszkań rozpoczęliśmy w IV kwartale 2012 roku, czyli po wejściu w życie ustawy deweloperskiej. W bieżącym roku ruszymy też z ofertą nowych mieszkań z dwóch innych inwestycji, które zostaną objęte rachunkiem powierniczym otwartym. Będą to Kwartał Uniwersytecki w Gdańsku z 215 mieszkaniami oraz Wróbla Staw mieszkania II etap z 118 lokalami mieszkalnymi” – mówi Rafał Zdebski, Dyrektor handlowy Inpro SA.

Czwarty Żagiel będzie położony blisko wybudowanego osiedla Trzy Żagle. Inwestycję wyróżnia doskonała lokalizacja na Gdańskim Przymorzu, niewielka odległość od piaszczystej plaży Zatoki Gdańskiej - 1,5 km oraz zaledwie 5 km od centrum Sopotu i Gdańskiej Starówki.
Przestronne i nasłonecznione tarasy na wyższych kondygnacjach zapewnią przepiękny widok na Zatokę Gdańską oraz wzgórza morenowe Trójmiejskie¬go Parku Krajobrazowego. Dla bezpieczeństwa mieszkańców Spółka zadbała o całodobowy monitoring, a dla wygody zaprojektowano dwie hale garażowe i indywidualne piwnice w podziemnych kondygnacjach. Niewątpliwym udogodnieniem dla rodzin z dziećmi będzie bliskość niepublicznego przedszkola, który funkcjonuje od ubiegłego roku w jednym z budynków osiedla Trzy Żagle. Czwarty Żagiel będzie miał 136 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 29,5 mkw. do 115,6 mkw. PUM wynosi 7.889,50 mkw. Ceny mieszkań rozpoczynają się od 5.778 zł brutto za mkw. Zakończenie inwestycji zaplanowane jest na IV kwartał 2014 r.

KONTAKT

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00
Kontakt z biurem sprzedaży dewelopera INPRO S.A.

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 340 03 81

Proszę o ofertę w formie:Wizyty na budowie


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Dzialka inwestycyna na sprzedaz, Mikolajki

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji w dokumencie Polityka prywatności INPRO S.A..