Inpro rozwija system informatyczny

Firma informatyczna MapSolutions wdrożyła oprogramowanie Symfonia Handel Forte w Inpro S.A., jednej z najbardziej uznanych i liczących się firm deweloperskich działających na rynku trójmiejskim.

Notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych spółka Inpro S.A. w swojej ofercie ma przede wszystkim apartamenty i mieszkania o podwyższonym standardzie oraz domy jednorodzinne. Spółka realizuje także inwestycje komercyjne, takie jak hotele apartamentowe i biurowce oraz świadczy usługi budowlane. Inpro funkcjonuje w ramach Grupy Kapitałowej, a siedziba firmy znajduje się w Gdańsku.

Wdrożenie wykonane przez MapSolutions składało się z kilku etapów i trwało 12 miesięcy. Zostało poprzedzone dokładną analizą obejmującą zdefiniowanie potrzeb firmy, harmonogram oraz charakterystykę wdrożenia. System wspiera pracowników działu sprzedaży, aranżacji, rozliczeń, aktów notarialnych oraz nieruchomości.

„Głównym motywem rozbudowy systemu informatycznego był wzrost efektywności funkcjonowania działu handlowego i sprawny kontakt z klientami. System został powiązany z korporacyjną stroną internetową oraz wyszukiwarką lokali. Dzięki temu każdy klient ma dostęp do aktualnej oferty oraz bieżących cen mieszkań i domów. System doskonale się sprawdza i w najbliższej przyszłości mamy zamiar go rozwijać o nowe funkcje.” – powiedział Rafał Zdebski, Dyrektor handlowy w Inpro S.A.

W trakcie wdrożenia zostały zainstalowane moduły: sprzedaży, aranżacji, rozliczeń, aktów notarialnych, kontroli płatności oraz zestawień i raportów. Uruchomiony system ma szereg udogodnień usprawniających procesy w firmie. Zainstalowane funkcjonalności obejmują m.in. wprowadzanie inwestycji, cenników i rezerwacji, rejestrowanie umów, tworzenie harmonogramów i kart klientów, tworzenie bazy danych, rejestrowanie wykonanych działań związanych z obsługą klientów, raportowanie sporządzanie, wydruków danych. Nowy program pozwala także na błyskawiczną komunikację z klientami poprzez wysyłanie mailingów. Oprogramowanie jest również zintegrowane z funkcjonującym już w Inpro systemem Symfonia finanse i księgowość.KONTAKT

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00
Kontakt z biurem sprzedaży dewelopera INPRO S.A.

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 340 03 81

Proszę o ofertę w formie:Wizyty na budowie


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Dzialka inwestycyna na sprzedaz, Mikolajki

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji w dokumencie Polityka prywatności INPRO S.A..