INPRO sprzedało już 50% lokali na osiedlu Chmielna Park

Inpro SA, jeden z wiodących deweloperów na rynku trójmiejskim, sprzedał już 50 proc. lokali w ramach inwestycji Chmielna Park realizowanej na Wyspie Spichrzów w Gdańsku. Prestiżowa lokalizacja przyciąga klientów indywidualnych i biznesowych, którzy korzystają z oferty KUP I ZARABIAJ.

Chmielna Park to idealne miejsce dla tych, którzy stawiają na komfort i jakość życia. Prestiżowe osiedle powstaje w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Chmielnej i Toruńskiej na Wyspie Spichrzów w Gdańsku. W pobliżu znajduje się zabytkowa starówka, a lokalizacja w centrum miasta zapewnia dostęp do wszelkich atrakcji i udogodnień. Deweloper kieruje swoją ofertę również do osób, które chcą ulokować swoje oszczędności w nieruchomości. Dla takich klientów Inpro proponuje zakup apartamentu z opcją KUP I ZARABIAJ z możliwością wykończenia pod klucz. Oferta zapewnia kompleksową obsługę apartamentu i wynajęcie go za pośrednictwem firm, które specjalizują się w zarządzaniu luksusowymi nieruchomościami.

Chmielna Park będzie kompleksem trzech budynków o nowoczesnej architekturze z górującą nad osiedlem 9-kondygnacyjną wieżą, w otoczeniu przyrody i zielonych terenów wzdłuż rzeki Motławy. Docelowo inwestycja będzie posiadła przestrzeń otwartą, z terenami zielonymi i małą architekturą. Wszystkie mieszkania, nawet te najmniejsze, zaprojektowano tak, by w pełni wykorzystać ich przestrzeń, wyposażając je w duże okna i zabudowę tarasową. Takie rozwiązanie pozwala na maksymalne wykorzystanie walorów widokowych mieszkań w kierunku Głównego Miasta. Mieszkania znajdujące się na parterze mają przynależne ogródki. W ramach inwestycji powstają również hale garażowe oraz piwnice i pomieszczenia do przechowywania wózków i rowerów.

Spółka Inpro z początkiem br. rozpoczęła sprzedaż budynku C, ostatniego już etapu inwestycji, którego zakończenie budowy planowane jest 30.10.2016 r. Cały projekt obejmuje łącznie 292 lokale, z czego deweloper sprzedał już 50 proc. W aktualnej ofercie pozostało 113 mieszkań, w tym gotowe do odbioru 2 mieszkania w budynku A oraz 26 mieszkań w budynku B, którego zakończenie planowane jest na 30.10.2015 r. Powierzchnia mieszkań w inwestycji wynosi od 31,50 mkw. do 152,20 mkw. Ich cena zaczyna się od 5.900 zł netto za mkw.

W ramach inwestycji Chmielna Park powstają również lokale usługowe i powierzchnie biurowe, których powierzchnia wynosi od 43,10 mkw. do 115 mkw. Ich ceny zaczynają się od 5.900 zł netto za mkw. W aktualnej ofercie pozostało 14 lokali usługowych, w tym 2 gotowe do odbioru w budynku A oraz 4 lokale w budynku B, którego koniec budowy przewidziany jest w IV kw. br. Wszystkie lokale przeznaczone na usługi zostały usytuowane na parterach budynków, dzięki czemu posiadają wejście zewnętrzne bezpośrednio z poziomu chodnika. W sprzedaży znajduje się również 13 lokali w budynku B przeznaczonych na powierzchnie biurowe.

KONTAKT

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00
Kontakt z biurem sprzedaży dewelopera INPRO S.A.

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 340 03 81

Proszę o ofertę w formie:Wizyty na budowie


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Dzialka inwestycyna na sprzedaz, Mikolajki

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji w dokumencie Polityka prywatności INPRO S.A..