Inpro sprzedało ponad 99% domów na Osiedlu Nowiec

Inpro SA, jeden z wiodących deweloperów na rynku trójmiejskim, sprzedał 214 domów na Osiedlu Nowiec. W aktualnej ofercie pozostał ostatni dom wolnostojący z przepięknym widokiem na las i morenowe wzgórza.


Osiedle Nowiec to kompleks domów jednorodzinnych, bliźniaczych i szeregowych w Gdańsku Matemblowo przy ul. Dolne Młyny. Lokalizacja gwarantuje doskonały dojazd
do centrum Gdańska, Wrzeszcza i Oliwy. Osiedle zostało zaprojektowane z myślą o mieszkańcach, którzy cenią aktywny wypoczynek w bliskim kontakcie z przyrodą. Domy znajdują się w doskonałym miejscu przy Trójmiejskim Parku Krajobrazowym, w dolinie
Rzeki Strzyży, z przepięknym widokiem na lasy i morenowe wzgórza. Całe osiedle jest ogrodzone i monitorowane, deweloper zadbał również o tereny zielone, plac zabaw oraz wielofunkcyjne boisko. Cała inwestycja obejmuje 215 domów. W sprzedaży pozostał już tylko jeden wolnostojący dom.

Powierzchnia całkowita domu razem z garażem i tarasem wynosi 212,9 mkw. i stoi na działce o powierzchni 651,9 mkw. Od południowego wschodu wokół domu rozciąga się duży taras i przestronne okna. Całkowity koszt nieruchomości to 1.550.000 zł brutto.

W aktualnej ofercie domów jednorodzinnych Inpro SA znajdują się również domy na osiedlu Golf Park przy jeziorze Tuchomskim oraz na osiedlu Wróbla Staw domy przy jeziorze Wróbla Staw.

KONTAKT

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00
Kontakt z biurem sprzedaży dewelopera INPRO S.A.

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 340 03 81

Proszę o ofertę w formie:Wizyty na budowie


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Dzialka inwestycyna na sprzedaz, Mikolajki

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji w dokumencie Polityka prywatności INPRO S.A..