Inpro uzyskało pozwolenie na budowę nowej inwestycji

Osiedle Wróbla Staw Mieszkania etap II to kolejny projekt, na który giełdowa spółka Inpro SA uzyskała pozwolenie na budowę. W pierwszej fazie realizacji osiedla wybudowanych zostanie 118 lokali mieszkalnych.

Inpro S.A., jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów, dostał pozwolenie na budowę kolejnej inwestycji. Wróbla Staw Mieszkania etap II to osiedle położone w Gdańsku Jasieniu przy jeziorze, w odległości 5,5 km od centrum Gdańska. Będzie składało się z czternastu budynków. To idealne miejsce do spacerów i rekreacji, ponieważ w okolicy panuje cisza i spokój. Osiedle będzie ogrodzone i chronione. Do mieszkań na parterze zaprojektowane zostały ogródki. Na terenie osiedla będzie dużo zieleni, a także mała architektura, plac zabaw, parkingi naziemne oraz hala garażowa wraz z piwnicami. Powierzchnia mieszkań wynosi od 33 mkw. do 120 mkw. W pierwszej fazie realizacji osiedla oferowanych jest 118 lokali mieszkalnych, które zostaną wybudowane do końca IV kwartału 2014 roku. Ceny zaczynają się od 4.200 zł netto za mkw.

KONTAKT

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00
Kontakt z biurem sprzedaży dewelopera INPRO S.A.

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 340 03 81

Proszę o ofertę w formie:Wizyty na budowie


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Dzialka inwestycyna na sprzedaz, Mikolajki

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji w dokumencie Polityka prywatności INPRO S.A..