Inpro w Polskim Związku Firm Deweloperskich

Inpro SA zostało przyjęte do grona ponad 100 członków PZFD. Związek skupia blisko 40% wszystkich firm deweloperskich na polskim rynku nieruchomości.

PZFD poprzez swoje działanie stara się budować partnerskie relacje deweloperów z rynkiem oraz czuwa nad bezpieczeństwem i profesjonalnym przebiegiem procesu zakupu mieszkania. Organizacja skupia rzetelne i wiarygodne firmy deweloperskie, które stosują nie tylko Kodeks Dobrych Praktyk, ale również są świadome konieczności budowania partnerskiego i otwartego dialogu z klientem. Firmy zrzeszone przykładają wagę do jakości tych kontaktów oraz jakości mieszkań i osiedli, które oferują klientom. Zarząd PZFD uznał, że Spółka Inpro spełnia wszystkie wymogi Związku.

„Przynależność do Związku bardzo nas cieszy. Jest to nie tylko potwierdzenie pozycji i wiarygodności firmy, ale daje także możliwość aktywnego udziału w tworzeniu organizacji służącej rozwojowi całego rynku deweloperskiego w Polsce. Mamy nadzieję, że Inpro będzie mogło służyć innym członkom Związku swoją wiedzą i doświadczeniem.”
– powiedział Rafał Zdebski, Dyrektor handlowy Inpro S.A.

Inpro zostało założone w 1987 roku. Jest jedną z najbardziej uznanych i liczących się firm deweloperskich działających na polskim Wybrzeżu. W swojej ofercie posiada zarówno mieszkania z segmentu popularnego, jak również apartamenty o podwyższonym standardzie oraz domy jednorodzinne. Zajmuje się także realizacją inwestycji komercyjnych, takich jak hotele i biurowce oraz świadczy usługi budowlane. Od 2011 roku akcje Inpro S.A. notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Spółka kładzie nacisk przede wszystkim na doskonałe lokalizacje swoich inwestycji oraz wysoką jakość wykonania, dzięki czemu od wielu lat znajduje się w czołówce firm deweloperskich na rynku trójmiejskim. Inpro zrealizowało dotychczas blisko 40 inwestycji i oddało do użytku ok. 4 tysiące lokali.

KONTAKT

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00
Kontakt z biurem sprzedaży dewelopera INPRO S.A.

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 340 03 81

Proszę o ofertę w formie:Wizyty na budowie


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Dzialka inwestycyna na sprzedaz, Mikolajki

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji w dokumencie Polityka prywatności INPRO S.A..