Inpro wprowadza do sprzedaży kolejny etap inwestycji Wróbla Staw Domy

Grupa Kapitałowa Inpro, jeden z wiodących trójmiejskich deweloperów notowanych na GPW w Warszawie, wprowadziła do sprzedaży etap D osiedla Wróbla Staw Domy. Do aktualnej oferty dołączono 20 budynków.

Wróbla Staw Domy to inwestycja obejmująca łącznie 84 domy w zabudowie bliźniaczej i szeregowej, położone w malowniczej okolicy przy jeziorze Wróbla Staw w Gdańsku. Osiedle znajduje się 5,5 km od centrum Gdańska i jest świetnie skomunikowane z innymi dzielnicami. To również idealne miejsce do spacerów i rekreacji, gdzie panuje cisza i spokój.

Należące do osiedla domy, budowane są z zachowaniem najwyższych standardów, z użyciem materiałów najlepszej jakości. Każdy z budynków będzie posiadał garaż oraz ogródek. Przy projektowaniu obiektów zadbano o ich maksymalną funkcjonalność oraz o komfort i wygodę przyszłych mieszkańców. Dodatkową korzyścią są uwzględnione w standardzie wyposażenia kolektory słoneczne. W ramach osiedla powstają tereny zielone, mała architektura, plac zabaw, parkingi naziemne oraz wielofunkcyjne boisko. Osiedle będzie ogrodzone, a spokój mieszkańcom zapewni całodobowa profesjonalna ochrona.

Inwestycja jest realizowana w 4 etapach. Obecnie w sprzedaży są zakończone już etapy B i C oraz rozpoczęty właśnie etap D. Zakończenie budowy tego etapu zaplanowano na 30.12.2014 roku. Powierzchnia domów wraz z garażem, w zabudowie bliźniaczej i szeregowej, wynosi od 139,8 mkw. do 170,5 mkw. Powierzchnia działek, na których postawione są domy wynosi od 338 mkw. do 1276,3 mkw. Ceny domu z działką zaczynają się od 815.000 zł brutto. Dwa pierwsze etapy budowy (B i C) obejmują 46 domów, z których w sprzedaży pozostało już tylko 5. Uruchomiona właśnie sprzedaż etapu D wzbogaca ofertę o dodatkowe 20 budynków. W latach 2014-2015 planowana jest realizacja ostatniego etapu osiedla.

Do 31.10.2013 roku obowiązuje specjalna promocja. Zakupione do końca tego miesiąca domy objęte są 5-letnią gwarancją, w cenie domu zawarte są również kolektory słoneczne do podgrzania ciepłej wody użytkowej.

KONTAKT

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00
Kontakt z biurem sprzedaży dewelopera INPRO S.A.

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 340 03 81

Proszę o ofertę w formie:Wizyty na budowie


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Dzialka inwestycyna na sprzedaz, Mikolajki

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji w dokumencie Polityka prywatności INPRO S.A..