Inpro wprowadza do sprzedaży kolejny etap osiedla Wróbla Staw Mieszkania

Inpro SA, jeden z wiodących trójmiejskich deweloperów, na początku kwietnia wprowadził do sprzedaży 109 nowych mieszkań w ramach kolejnego etapu inwestycji Wróbla Staw Mieszkania. Rozpoczęcie budowy zaplanowano na kwiecień br., a jej ukończenie ma nastąpić w III kwartale 2015 roku.

W ramach II etapu inwestycji wprowadzono do sprzedaży łącznie 109 mieszkań w pięciu budynkach. Koniec realizacji przewidziany jest 30 września 2015 r. W aktualnej ofercie znajdują się jeszcze 29 mieszkania należące do III etapu, który zostanie ukończony z końcem br. Powierzchnia mieszkań wynosi od 26 mkw. do 95 mkw. Ich cena zaczyna się od 4.600 zł netto za mkw. Mieszkania w ramach inwestycji są objęte programem dopłat „Mieszkanie dla Młodych”.

Inwestycja Wróbla Staw Mieszkania położona jest w Gdańsku Jasieniu przy jeziorze Wróbla Staw w malowniczej otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Według projektu całe osiedle będzie składać się z czternastu trzy i czterokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych. Realizacja inwestycji podzielona jest na 3 etapy. 

Niska zabudowa inwestycji powoduje, że budynki nie konkurują z otaczającą je przyrodą i nie przytłaczają jej, oferując mieszkańcom poczucie wolności i niezależności. Wróbla Staw Mieszkania to idealne miejsce dla osób poszukujących ciszy i spokoju, a jednocześnie doskonałej lokalizacji pozwalającej na szybki dojazd do aglomeracji miejskiej. Osiedle znajduje się zaledwie 5,5 km od centrum Gdańska i jest bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi dzielnicami miasta. Do mieszkań na parterze zaprojektowane zostały ogródki. Zaletą osiedla są mieszkania dwupoziomowe, nieczęsto spotykane w budynkach mieszkalnych. W ramach nowej inwestycji zostaną wybudowane tereny zielone, mała architektura, plac zabaw, piwnice, parkingi naziemne oraz hala garażowa. Osiedle będzie ogrodzone i chronione.

KONTAKT

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00
Kontakt z biurem sprzedaży dewelopera INPRO S.A.

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 340 03 81

Proszę o ofertę w formie:Wizyty na budowie


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Dzialka inwestycyna na sprzedaz, Mikolajki

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji w dokumencie Polityka prywatności INPRO S.A..