Inpro wprowadza promocję dla inwestycji City Park

Spółka Inpro rozpoczęła sprzedaż mieszkań w dwóch ostatnich budynkach Osiedla City Park. Od 15 września br. miejsca postojowe w hali garażowej tej inwestycji zostały objęte promocją – jedno miejsce postojowe można kupić za 12.000 zł netto.

Jeden z wiodących trójmiejskich deweloperów notowanych na GPW w Warszawie, 9 września br. wprowadził do oferty 173 mieszkania w dwóch ostatnich budynkach E i F należących do inwestycji City Park. Osiedle znajduje się w Gdańsku Zaspa przy al. Jana Pawła II. Pod 11-kondygnacyjnymi budynkami znajdują się hale garażowe, które od 15 września br. objęte zostały promocją. Przy zakupie mieszkania deweloper proponuje zakup jednego miejsca postojowego w cenie 12.000 zł netto. Istnieje również możliwość dokupienia miejsca do już posiadanego mieszkania w cenie 15.000 zł netto. Promocja potrwa do końca października 2013 roku.

Mieszkania osiedla City Park, położonego w centrum miasta, cieszą się dużym zainteresowaniem. W niedalekim sąsiedztwie znajdują się centra handlowe, szpital, przystanek autobusowy. Działka zlokalizowana jest w idealnym miejscu do spacerów i rekreacji. Nowoczesna architektura budynków wzbogacona została o przestronne i nasłonecznione tarasy oraz balkony. Na parterze większość mieszkań posiada przynależny ogródek. Według projektu, osiedle będzie częściowo ogrodzone z całodobowym monitoringiem oraz portiernią wewnątrz budynków. Pod każdym budynkiem, oprócz hali garażowej, znajdują się piwnice. W budynkach na parterze znajduje się portiernia, pokój pocztowy i wózkarnia. Dla wygody mieszkańców zadbano także o aranżację terenów zielonych, plac zabaw dla dzieci, a także centrum rekreacyjne i dwa boiska wielofunkcyjne.

Powierzchnia mieszkań wynosi od 33,4 mkw. do 112,7 mkw. z możliwością łączenia. Ceny mieszkań zaczynają się od 5.100 zł netto za mkw. Prace budowlane Osiedla City Park rozpoczęły się w maju 2011 roku. Budynki A i B z pierwszego etapu budowy zakończono już na początku br., natomiast budynki C i D z drugiego etapu będą gotowe w IV kwartale 2013 roku. Zakończenie budowy budynku E przewidziane jest na II kwartał 2015 roku, a budynku F na IV kwartał 2015 roku.


KONTAKT

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00
Kontakt z biurem sprzedaży dewelopera INPRO S.A.

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 340 03 81

Proszę o ofertę w formie:Wizyty na budowie


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Dzialka inwestycyna na sprzedaz, Mikolajki

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji w dokumencie Polityka prywatności INPRO S.A..