INPRO wprowadziło do sprzedaży II etap osiedla Debiut

INPRO rozpoczęło sprzedaż II etapu nowoczesnego osiedla Debiut w Pruszczu Gdańskim. Inwestycja cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów, którzy chcą zamieszkać blisko dużej aglomeracji, a jednocześnie cenią spokój. Do oferty trafiło 89 mieszkań o powierzchni od 35 do 110 m2.

Osiedle Debiut powstaje przy ul. Dybowskiego, zaledwie 10 km od centrum Gdańska. Jest to pierwsza inwestycja INPRO w Pruszczu Gdańskim. W ramach osiedla powstaną eleganckie części wspólne, piwnice i nowoczesna hala garażowa, połączona bezpośrednio z mieszkaniami windą.
Do lokali na parterze będą przynależeć ogródki przydomowe. Ponadto, do wszystkich mieszkań na wyższych piętrach zaprojektowano słoneczne balkony i loggie.

Aby zwiększyć bezpieczeństwo mieszkańców osiedle będzie monitorowane i dodatkowo zabezpieczone automatycznie sterowanym na pilota szlabanem wjazdowym. Na terenie inwestycji powstanie wielofunkcyjne boisko, duży plac zabaw, zewnętrzna siłownia, tereny rekreacyjne oraz bezpieczne przestrzenie dla najmłodszych mieszkańców. W ramach zagospodarowania terenu zostaną również wykonane naziemne miejsca postojowe dla samochodów oraz rowerów. W bliskiej odległości od osiedla władze miasta planują wybudować zagospodarowany zbiornik wodny.

Powierzchnia lokali wprowadzonych do sprzedaży wyniesie od 35 m2 do 110 m2, ceny zaczynają się od 5292 zł brutto za m2. Budowa II etapu osiedla Debiut rozpoczęła się 1 czerwca, a planowany termin zakończenia inwestycji to 30 października 2019 roku.

Pruszcz Gdański jest doskonale skomunikowany z Trójmiastem. W miejscowości bardzo dobrze rozwinięta jest sieć komunikacji miejskiej i kolejowej, dzięki której szybko i komfortowo można dotrzeć do dowolnego miejsca w regionie. Z roku na rok miasto staje się coraz bardziej istotnym ośrodkiem na Pomorzu i jest coraz częściej wybieranym miejscem do życia.
KONTAKT

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00
Kontakt z biurem sprzedaży dewelopera INPRO S.A.

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 340 03 81

Proszę o ofertę w formie:Wizyty na budowie


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Dzialka inwestycyna na sprzedaz, Mikolajki

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji w dokumencie Polityka prywatności INPRO S.A..