Karta rabatowa w ofercie Inpro

Od 12 maja do 30 czerwca br. przy zakupie nieruchomości w ramach inwestycji Spółki Inpro, każdy z klientów otrzyma bonus w postaci karty rabatowej umożliwiającej stałe zniżki nawet do 50% w ponad 700 sklepach.

Karta rabatowa obowiązuje w wybranych sklepach branży wykończenia i wyposażenia wnętrz w całej Polsce, takich jak Praktiker, Home&You, Kler. Specjalna imienna karta Home Profit daje możliwość zaoszczędzenia tysięcy złotych na urządzenie wymarzonego mieszkania lub domu. Warunkiem uzyskania karty jest zakup nieruchomości Inpro w dniach od 12 maja do 30 czerwca 2014 roku i wpłata pierwszej raty.

Spółka Inpro jest wiodącym deweloperem na trójmiejskim rynku nieruchomości. W swojej aktualnej ofercie posiada blisko 450 mieszkań i domów. Część mieszkań z oferty Inpro objętych jest programem „Mieszkanie dla Młodych”.

KONTAKT

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00
Kontakt z biurem sprzedaży dewelopera INPRO S.A.

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 340 03 81

Proszę o ofertę w formie:Wizyty na budowie


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Dzialka inwestycyna na sprzedaz, Mikolajki

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji w dokumencie Polityka prywatności INPRO S.A..