Kolejne domy w ramach osiedla Golf Park w sprzedaży

INPRO wprowadziło do oferty 4 nowe domy jednorodzinne w ramach osiedla Golf Park w Tuchomiu. W aktualnej ofercie pozostaje w sumie 17 domów jednorodzinnych i w zabudowie bliźniaczej. Planowany termin zakończenia budowy domów wprowadzonych do oferty to sierpień 2019 roku.

Osiedle Golf Park powstaje w znakomitej lokalizacji, zaledwie 6,5 km od Gdyni, 11,5 km od Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy i 5,5 km od pola golfowego Tokary Golf Club, wyposażonego w 18-nasto dołkowe i pagórkowe pole. Miłośnicy aktywnego odpoczynku na świeżym powietrzu docenią także bliskość malowniczego jeziora Tuchomskiego i trasy rowerowej łączącej Gdańsk Osowę z Sianowem.

Wszystkie domy w ramach inwestycji położone są na działkach o powierzchni od 514 m2 do 1.538 m2 i mają powierzchnię użytkową od 158 m2 do 200 m2. Osiedle będzie w całości ogrodzone, a dodatkowe bezpieczeństwo zapewni mieszkańcom całodobowa ochrona. Na terenie inwestycji powstaną liczne tereny zielone, plac zabaw dla najmłodszych oraz boisko wielofunkcyjne. Wszystkie domy podłączone zostaną do gminnej sieci kanalizacyjnej.

Do każdego budynku przynależy garaż i przydomowy ogródek. Dbając o komfort przyszłych mieszkańców, deweloper wybudował także drogę o szerokości 5 m z chodnikiem. Zastosowano też innowacyjne technologie, z wykorzystaniem wysokiej klasy energooszczędnych, szlachetnych i tradycyjnych materiałów budowlanych, które posiadają niski współczynnik przenikalności ciepła i spełniają wszystkie normy akustyczne.

W aktualnej ofercie osiedla Golf Park znajduje się 17 domów jednorodzinnych i w zabudowie bliźniaczej. Docelowo, w ramach  czterech etapów na osiedlu powstanie 81 domów. Ceny nieruchomości pozostałych w ofercie wraz z działką rozpoczynają się od 623 tys. zł brutto.


KONTAKT

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00
Kontakt z biurem sprzedaży dewelopera INPRO S.A.

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 340 03 81

Proszę o ofertę w formie:Wizyty na budowie


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Dzialka inwestycyna na sprzedaz, Mikolajki

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji w dokumencie Polityka prywatności INPRO S.A..