KOLEJNY ETAP REALIZACJI CONDOHOTELU NA WYSPIE PTASIEJ W MIKOŁAJKACH

Realizacja hotelu apartamentowego w Mikołajkach, luksusowej inwestycji giełdowej spółki Inpro S.A., wkroczyła w kolejny etap. Na zlecenie zależnej spółki Hotel Mikołajki Sp. z o.o., Inpro S.A. będzie pełnić rolę generalnego wykonawcy. Na Wyspie Ptasiej Jeziora Mikołajskiego wybuduje luksusowy kompleks czterogwiazdkowego hotelu apartamentowego z zapleczem konferencyjno-bankietowym położonym na pobliskim półwyspie. Zakończenie prac budowlanych planowane jest na koniec marca 2013 roku. Wartość zlecenia wynosi 43,26 mln zł.

„Wkraczamy w kolejny etap realizacji tej luksusowej inwestycji. Podpisana przez nas umowa z zależną spółką Hotel Mikołajki Sp. z o.o., obejmuje wykonanie całego kompleksu hotelowo-apartamentowego łącznie z pracami wykończeniowymi. Projekt condohotelu jest imponujący. Wykończenie będzie zrealizowane w wysokim standardzie czterogwiazdkowym. To unikalna inwestycja w skali kraju, z uwagi na tak doskonałą lokalizację oraz rozwiązania architektoniczne.” – mówi Piotr Stefaniak, Prezes Zarządu Inpro S.A.

Hotel w Mikołajkach to luksusowa inwestycja typu condohotel. Na Ptasiej Wyspie Jeziora Mikołajskiego, z bezpośrednim dostępem do jeziora, powstaje imponujący kompleks z 77 pokojami hotelowymi oraz 18 komfortowymi apartamentami wykończonymi „pod klucz”, które są już w sprzedaży. Ich powierzchnia będzie wynosiła od 31,6 m2 do 114,8 m2. Nabywcy apartamentów uzyskają również udziały w częściach wspólnych, takich jak: restauracja z tarasem widokowym, basen, SPA, gabinety odnowy biologicznej i kompleks saun. W tej części inwestycji powstanie również prywatna marina z 64 miejscami do cumowania. Na półwyspie Jeziora Mikołajskiego, dodatkowo powstanie kompleks z zapleczem konferencyjno-bankietowym, który będzie połączony z Wyspą Ptasią promenadą zawieszoną nad wodą. W tej części inwestycji, w drugim etapie, przewidziana jest również budowa apartamentowca z 60 apartamentami.


W hotelu w Mikołajkach zostaną zastosowane najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Fasada budynku będzie aluminiowo-szklana, tarasy i loggie pokryte deską tarasową systemową lub gresem mrozoodpornym. Luksusowy charakter inwestycji podkreślą tereny zielone zaprojektowane tuż nad wodą, łatwy dostęp do wszystkich kondygnacji budynków dla osób niepełnosprawnych oraz całodobowy system monitorowania kompleksu. Wnętrza apartamentów zostały zaprojektowane w stylu nowoczesnym, uwzględniając najnowsze trendy światowego designu, połączone z elementami marynistycznymi. Ceny ekskluzywnych apartamentów wykończonych pod klucz, kształtują się w granicach między 20.000 a 35.000 zł/m2 netto.KONTAKT

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00
Kontakt z biurem sprzedaży dewelopera INPRO S.A.

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 340 03 81

Proszę o ofertę w formie:Wizyty na budowie


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Dzialka inwestycyna na sprzedaz, Mikolajki

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji w dokumencie Polityka prywatności INPRO S.A..