Medal Europejski dla Kwartału Kamienic

Kwartał Kamienic, kompleks luksusowych apartamentów zlokalizowanych na Głównym Mieście w Gdańsku, został wyróżniony tegorocznym Medalem Europejskim dla Wyrobów i Usług. Jest to kolejna nagroda dla tej inwestycji.

Luksusowa inwestycja giełdowej spółki Inpro SA została doceniona przez Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny oraz Business Centre Club. Nagrody wręczono na Stadionie Narodowym. Zgodnie z ideą Medalu Europejskiego, w tej edycji wyróżnione zostały wyroby i usługi, których jakość odpowiada standardom europejskim. Celem przedsięwzięcia jest upublicznienie przykładów dobrej jakości i promocja metod jej osiągania. Nagrodą wyróżnieni zostali przedsiębiorcy z całej Polski reprezentujący wszystkie branże. Medal Europejski przyznawany jest od 13 lat.

„Wyróżnienie tak prestiżową nagrodą naszej inwestycji Kwartał Kamienic znajdującej się w centrum Gdańska potwierdza, że Inpro stara się posiadać w swojej ofercie apartamenty i mieszkania z gwarancją wysokiej jakości wykonania i zgodnie z najwyższymi standardami, odpowiadającymi europejskim wymogom, uwzględniając przy tym doskonałe lokalizacje.” – podkreśla Rafał Zdebski, dyrektor handlowy Inpro SA.

Kwartał Kamienic to imponujący kompleks luksusowych apartamentów znajdujący się przy ulicach Szerokiej, Świętojańskiej i Tandety w Gdańsku. Forma architektoniczna nawiązuje do stylu historycznej zabudowy miasta. Luksusowy charakter inwestycji podkreślają zielone tereny oraz całodobowy system monitorowania kompleksu. Mieszkańcy do dyspozycji mają również sale fitness, saunę, siłownię oraz bilard z pokojem wypoczynkowym. Przy projektowaniu kompleksu Kwartału Kamienic zadbano także o lokale usługowe. Inwestycję zakończono jesienią 2012 roku. Ceny kształtują się od 9.900 zł netto za mkw. Inpro posiada w aktualnej ofercie ostatnie 27 apartamentów i 6 lokali usługowych.

KONTAKT

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00
Kontakt z biurem sprzedaży dewelopera INPRO S.A.

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 340 03 81

Proszę o ofertę w formie:Wizyty na budowie


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Dzialka inwestycyna na sprzedaz, Mikolajki

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji w dokumencie Polityka prywatności INPRO S.A..