Oferta publiczna Inpro S.A. zakończona sukcesem

W dniu 1 lutego 2011 roku dokonano przydziału akcji inwestorom, którzy złożyli zapisy na akcje Inpro S.A. w trakcie Oferty Publicznej. W Transzy Detalicznej inwestorzy indywidualni objęli 1.300.000 Akcji Serii B, a stopa redukcji w tej transzy wyniosła około 32,66%. W Transzy Dużych Inwestorów przydzielono 8.710.000 Akcji Serii B. Spółka Inpro S.A. planuje zadebiutować na rynku głównym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie jeszcze w lutym 2011 r.

Wartość przeprowadzonej Oferty Publicznej wyniosła 66,07 mln zł. Nowi akcjonariusze będą posiadać 25% akcji i głosów na Walnym Zgromadzeniu Inpro S.A.

„Jesteśmy zadowoleni z sukcesu Oferty Publicznej naszej Spółki. Cieszyła się powodzeniem wśród inwestorów, którzy zwrócili szczególną uwagę na pozycję i potencjał Inpro. Już niebawem zadebiutujemy na Giełdzie plasując się wśród liderów reprezentujących rozwijającą się branżę deweloperską. Wierzymy, że Inpro będzie rosła dynamicznie razem z rynkiem.” - powiedział Piotr Stefaniak, Prezes Zarządu Inpro S.A.

Środki pozyskane z emisji akcji posłużą zrealizowaniu strategii rozwoju Grupy Inpro, która zakłada przyśpieszenie procesu umacniania silnej pozycji w zakresie budowy apartamentów oraz mieszkań o podwyższonym standardzie, atrakcyjnie zlokalizowanych w Trójmieście. Inpro zamierza również sfinansować wkład własny planowanych inwestycji, a także realizować proces rozbudowy banku gruntów pod przyszłe projekty inwestycyjne. Strategia Inpro uwzględnia również nabycie 51% udziałów w Spółce Domesta, co przełoży się na wzmocnienie pozycji Grupy Inpro w segmencie mieszkań popularnych.


KONTAKT

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00
Kontakt z biurem sprzedaży dewelopera INPRO S.A.

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 340 03 81

Proszę o ofertę w formie:Wizyty na budowie


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Dzialka inwestycyna na sprzedaz, Mikolajki

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji w dokumencie Polityka prywatności INPRO S.A..