Okazje last minute z oferty Inpro

Inpro S.A., jedna z najbardziej liczących się firm deweloperskich działających na rynku trójmiejskim, posiada w swojej ofercie ostatnie mieszkania w zakończonych już inwestycjach z doskonałą lokalizacją. To już ostatnia okazja na zakup na Osiedlu Trzy Żagle i Osiedlu Jabłoniowa.

„Nasze mieszkania cieszą się dużym zainteresowaniem na wczesnym etapie budowy. Klienci dokonują również wstępnych rezerwacji jeszcze przed uruchomieniem sprzedaży. Dlatego ostatnie mieszkania w zakończonych inwestycjach to niewątpliwa okazja. Sporym atutem jest możliwość naocznego przekonania się do swojego wyboru przez nabywcę. W rozpoczętych dopiero inwestycjach, kupujący nie ma możliwości obejrzenia lokalu i widoku rozciągającego się z okien mieszkania” – mówi Rafał Zdebski, dyrektor handlowy Inpro S.A.

Ostatnie mieszkanie na Osiedlu Trzy Żagle może być atrakcyjną ofertą dla osób preferujących lokal w centrum miasta i jednocześnie miłośników widoku na polskie morze. Zespół trzech 18-kondygnacyjnych budynków znajduje się w Gdańsku Przymorze przy ul. Olsztyńskiej. Osiedle zlokalizowane jest w odległości 1,5 km od Zatoki Gdańskiej i 1,5 km od stadionu Baltic Arena oraz blisko popularnych centrów handlowych. Mieszkańcy mają do dyspozycji liczne tereny rekreacji. W rejonie nadmorskim znajdują się trzy parki: Reagana, Jelitkowski i Brzeźnieński, połączone ścieżkami spacerowymi oraz rowerowymi.

Imponujący kompleks budynków nawiązuje architekturą do kształtu stylizowanych żagli. Wyższe kondygnacje, z przestronnymi i nasłonecznionymi tarasami oraz balkonami, dają przepiękną perspektywę na Zatokę Gdańską oraz wzgórza morenowe Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Osiedle Trzy Żagle posiada ogrodzony i monitorowany teren z zielenią, placami zabaw, sklepem i przedszkolem wybudowanym przez inwestora w ramach całej inwestycji. Dla wygody mieszkańców zadbano też o hale garażowe i indywidualne piwnice w podziemnych kondygnacjach oraz obiekty handlowo-usługowe.

W aktualnej ofercie sprzedaży znajduje się ostatnie, z 406 lokali, mieszkanie zlokalizowane na szóstym piętrze o powierzchni 105 mkw. Jego cena wynosi 538.650 zł brutto.

Spółka Inpro posiada również 6 ostatnich mieszkań w niedawno zakończonej inwestycji Osiedle Jabłoniowa. Kompleks dziesięciu czterokondygnacyjnych budynków mieści się przy ul. Morelowej w Gdańsku, z doskonałym dojazdem do centrum oraz trójmiejskiej obwodnicy. Inwestycja wyróżnia się ciekawie zaprojektowanymi terenami zielonymi i rekreacyjnymi z placem zabaw oraz boiskiem funkcyjnym. Dla wygody postojowe oraz osobne pomieszczenie do przechowywania rowerów i skuterów. Osiedle jest wyposażone w ogrodzenie systemowe oraz instalację telewizji przemysłowej z możliwością dozoru z pomieszczenia dla ochrony.

Inwestycja została zaprojektowana z myślą o osobach niepełnosprawnych. Mieszkańcy, w szczególności poruszający się na wózkach inwalidzkich, mają zapewniony łatwy dostęp do budynków, dzięki bezpośredniemu, z poziomu parteru, wejściu do klatek schodowych. Osoby niepełnosprawne mogą również, bez ograniczeń technicznych, korzystać z terenów rekreacyjnych osiedla.

W aktualnej ofercie sprzedaży znajduje się 6 ostatnich mieszkań z 264 lokali całości inwestycji. Dwa z nich zlokalizowane na parterze posiadają ogródki. Ich powierzchnia wynosi od 34,6 mkw. do 60,5 mkw. Ceny mieszkań zaczynają się od 3.950 zł netto za mkw.


KONTAKT

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00
Kontakt z biurem sprzedaży dewelopera INPRO S.A.

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 340 03 81

Proszę o ofertę w formie:Wizyty na budowie


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Dzialka inwestycyna na sprzedaz, Mikolajki

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji w dokumencie Polityka prywatności INPRO S.A..