OPTIMA nadal dostępna w ramach programu MdM

INPRO z sukcesem sprzedaje kolejne mieszkania w ramach rodzinnego osiedla OPTIMA. Spółka przygotowała także specjalną ofertę dla wszystkich, którzy są zainteresowani kupnem mieszkania w Gdańsku Jasieniu, ale nie zdążyli skorzystać z limitu MdM w roku bieżącym.

Osiedle OPTIMA realizowane jest przy ul. Stężyckiej w Gdańsku Jasieniu w sąsiedztwie wjazdu na trójmiejską obwodnicę, która umożliwi przyszłym mieszkańcom dojazd do centrum w zaledwie 15 minut. Atutami inwestycji są także bliska odległość od centrum handlowego Fashion House, liczne ścieżki rowerowe i spacerowe, jezioro i tereny rekreacyjne sprzyjające odpoczynkowi na świeżym powietrzu.

Wszystkie mieszkania w ramach osiedla OPTIMA kwalifikują się do rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych. W związku z tym INPRO przygotowało specjalną ofertę dla wszystkich klientów, którzy nie zdążyli skorzystać z dopłat w bieżącym roku. Warunkiem udziału w programie jest podpisanie umowy deweloperskiej i wpłata 20% ceny mieszkania, a pozostałe 80% będzie można wpłacić na przełomie stycznia i lutego 2018 roku, ubiegając się o kredyt MdM za pośrednictwem doradcy INPRO.

OPTIMA to inwestycja skierowana dla rodzin. Na terenie osiedla powstaną dwa wielofunkcyjne boiska oraz duży plac zabaw przeznaczony dla najmłodszych mieszkańców. Inwestycja będzie się składać z cztero- i pięciokondygnacyjnych budynków. Mieszkania zlokalizowane na parterze będą posiadały ogródki, a lokale na pozostałych piętrach nowoczesne, oszklone balkony. Wokół inwestycji powstaną liczne tereny zielone, ścieżki spacerowe i rowerowe oraz staw. Osiedle będzie częściowo ogrodzone, zaplanowano także budowę hali garażowej, komórek lokatorskich i wind.

W aktualnej ofercie pozostało 166 mieszkań. Powierzchnia lokali wynosi od 31,06 mkw. do 67,10 mkw. Ceny mieszkań zaczynają się od 4.320 zł brutto za mkw.


KONTAKT

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00
Kontakt z biurem sprzedaży dewelopera INPRO S.A.

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 340 03 81

Proszę o ofertę w formie:Wizyty na budowie


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Dzialka inwestycyna na sprzedaz, Mikolajki

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji w dokumencie Polityka prywatności INPRO S.A..