Osiedle Chmielna Park ma pozwolenie na budowę

Osiedle Chmielna Park, najnowsza inwestycja giełdowej spółki Inpro S.A., otrzymało pozwolenie na budowę. Na Wyspie Spichrzów, Starego Przedmieścia w Gdańsku, powstanie kompozycja trzech budynków (kwartałów). Według projektu, cała inwestycja obejmie 314 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 27 m2 do 165 m2. Do dyspozycji kupujących pozostało już 38 mieszkań spośród pierwszych 55 lokali z etapu A wprowadzonych do sprzedaży we wrześniu br. Ceny mieszkań kształtują się od 5.500 zł netto za m2.

Osiedle Chmielna Park to najnowsza inwestycja Inpro S.A., wyróżniająca się nowoczesną architekturą oraz starannie wyselekcjonowaną lokalizacją. Forma architektoniczna tej inwestycji wyróżnia się na tle zabudowy Gdańska dzięki dziewięciokondygnacyjnej wieży w budynku B, wyraźnie dominującej nad całym kompleksem. Zabudowa tarasowa Osiedla Chmielna Park została zaprojektowana w celu maksymalnego wykorzystania nasłonecznienia oraz walorów widokowych w kierunku Głównego Miasta. Wysoką klasę tej inwestycji podkreślą również tereny zielone, elementy małej architektury, a także dostosowanie budynków do wymagań osób niepełnosprawnych.

„Osiedle Chmielna Park jest naszą najnowszą, bardzo ciekawą inwestycją. Charakterystyczna nowoczesna architektura będzie dominowała nad zabudową Starego Przedmieścia, a jednocześnie wpisywała się w styl charakterystyczny dla Gdańska. Inwestycja cieszy się sporym zainteresowaniem. Sprzedaliśmy już ponad 30% z aktualnej oferty mieszkań etapu A, które zostały wprowadzone do sprzedaży we wrześniu br.” – mówi Rafał Zdebski, Dyrektor handlowy Inpro S.A.

Łączna, mieszkalna powierzchnia użytkowa razem z powierzchnią usługową Osiedla Chmielna Park będzie wynosiła 21.556 m2. Ceny mieszkań kształtują się od 5.500 zł/m² do 8.500 zł/ m² (za lokale z dużymi tarasami na górnych kondygnacjach). Zakończenie budowy budynku A planowane jest 30.09.2013 r., a realizacja całej inwestycji powinna zakończyć się do końca 2015 roku.

KONTAKT

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00
Kontakt z biurem sprzedaży dewelopera INPRO S.A.

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 340 03 81

Proszę o ofertę w formie:Wizyty na budowie


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Dzialka inwestycyna na sprzedaz, Mikolajki

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji w dokumencie Polityka prywatności INPRO S.A..