Ponad 60% mieszkań sprzedanych na osiedlu Azymut

Osiedle Azymut to nowoczesna inwestycja, która powstaje w Gdyni w dzielnicy Mały Kack. Postępy na budowie przekładają się na wysoką sprzedaż mieszkań – już ponad 60% z nich znalazło nowych właścicieli. Planowany termin zakończenia projektu to czerwiec 2019 roku. Osiedle Azymut jest zlokalizowane przy ulicy Strzelców w Gdyni, zaledwie 3,5 km od orłowskiego molo, gdzie znajdują się najpiękniejsze trójmiejskie plaże. Okolica jest świetnie skomunikowana z Gdańskiem i Sopotem, dzięki nowo powstałej stacji Polskiej Kolei Metropolitalnej – Karwiny. Przyszli mieszkańcy z łatwością dostaną się do lotniska w Rębiechowie, Wrzeszcza czy Centrum Handlowego Matarnia. Inwestycja będzie składała się z siedmiu budynków o trzech, czterech i pięciu kondygnacjach. W centralnym punkcie kaskadowego układu osiedla powstaną schody, które umożliwią mieszkańcom wygodną komunikację. Niska zabudowa tworzy kameralny charakter inwestycji, a jej wyjątkowość podkreśla otoczenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Niepowtarzalny urok okolicy oraz zauważalne postępy na budowie sprawiły, że już ponad 60% mieszkań na osiedlu Azymut zostało sprzedanych. W szerokiej ofercie znalazły się lokale o powierzchni od 34,6 do 96,1 mkw. i rozkładzie od 1 do 4 pokoi. Wszystkie mieszkania zostały zaprojektowane tak, aby zmaksymalizować ich funkcjonalność i ułatwić ich urządzenie. Do każdego lokalu na piętrze przynależeć będą nasłonecznione balkony, a dla mieszkań na parterze zaplanowano duże ogródki o powierzchni nawet 150 mkw. Mieszkańcy zakupionych lokali będą cieszyć się codziennym widokiem z okien na lasy i Zatokę Gdańską.

Zieleń jaka znajduje się na terenie i wokół osiedla zachęca do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Okolica umożliwia uprawianie sportów takich jak bieganie czy jeżdżenie na rowerze. Dodatkowo dla mieszkańców zostały zaplanowane zewnętrzne urządzenia do ćwiczeń, a także dwa place zabaw dla najmłodszych. Właściciele dużych ogródków będą mogli spędzać czas na zabawie z dziećmi na własnej zielonej i bezpiecznej przestrzeni oraz organizować grille w ciepłe letnie wieczory.  

Jednym z atutów inwestycji jest jej nietuzinkowy design, który będzie się widoczny nie tylko w budynkach, ale i w częściach wspólnych. Efektowne ściany oporowe z kamienia tzw. gabiony nadadzą nietypowego charakteru osiedlu. Dodatkowym elementem artystycznym będą unikalne grafiki zaprojektowane na czterech wybranych elewacjach, a wykorzystanie betonu architektonicznego nada inwestycji surowości. Klatki schodowe zostaną wykończone kolorowym gresem na podłogach i eleganckimi materiałami na ścianach. O bezpieczeństwo mieszkańców zadba profesjonalna ochrona oraz system monitoringu na terenie inwestycji. Dodatkowo osiedle Azymut będzie częściowo ogrodzone.

W sprzedaży zostało 77 mieszkań o zróżnicowanych metrażach. W ramach całej inwestycji powstaną w sumie 193 mieszkania. Ceny lokali zaczynają się od 7.668 zł brutto za mkw. Planowany termin zakończenia budowy to 30 czerwca 2019 r.


 

KONTAKT

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00
Kontakt z biurem sprzedaży dewelopera INPRO S.A.

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 340 03 81

Proszę o ofertę w formie:Wizyty na budowie


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Dzialka inwestycyna na sprzedaz, Mikolajki

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji w dokumencie Polityka prywatności INPRO S.A..