Specjalne ceny mieszkań w INPRO

INPRO wprowadziło specjalne ceny na wybrane mieszkania w trzech inwestycjach w Gdańsku: Wróbla Staw Mieszkania, Czwarty Żagiel i Kwartał Uniwersytecki. W specjalnej ofercie każdy klient znajdzie coś dla siebie: atrakcyjną lokalizację, przestronne balkony i tarasy, przynależne ogródki, hale garażowe, czy wielofunkcyjne boisko i siłownię. INPRO proponuje niższe ceny również dla osób poszukujących mieszkań w programie MdM.

Specjalne ceny obejmują łącznie 71 mieszkań o powierzchniach od 33 mkw. do 96 mkw., w zależności od inwestycji. Wśród nich w ramach osiedla Wróbla Staw Mieszkania znajdują się dwu, trzy lub czteropokojowe lokale, zarówno z ogródkiem, jak i dwupoziomowe. Ich cena zaczyna się od 4.100 zł netto za mkw. Niektóre z tych mieszkań objęte są również programem MdM. W Kwartale Uniwersyteckim mieszkania z niższymi cenami są jedno, dwu lub trzypokojowe, niektóre z przynależnym ogródkiem. Ich cena zaczyna się od 6.400 zł netto za mkw. W inwestycji Czwarty Żagiel ze specjalnymi cenami można znaleźć mieszkania trzypokojowe od 5.200 zł netto za mkw.

Wróbla Staw Mieszkania w Gdańsku Jasieniu to osiedle położone w malowniczej otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, idealne miejsce dla osób poszukujących ciszy i spokoju, a jednocześnie w doskonałej lokalizacji pozwalającej na szybki dojazd do aglomeracji miejskiej. Inwestycja znajduje się 600 m od Pomorskiej Kolei Metropolitalnej, dzięki której mieszkańcy osiedla będą mogli w ciągu kilkunastu minut komfortowo dojechać zarówno na lotnisko w Rębiechowie, jak i do innych dzielnic Gdańska. Mieszkania znajdują się zaledwie 5,5 km od centrum i są bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi dzielnicami miasta, dzięki dynamicznie rozwijającej się w tym rejonie sieci dróg. Całe osiedle składa się z czternastu trzy i czterokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych. W ramach inwestycji powstało wielofunkcyjne boisko, siłownia na świeżym powietrzu, plac zabaw, a także piwnice, parkingi naziemne oraz hala garażowa.

Czwarty Żagiel to nowoczesny budynek zlokalizowany na Gdańskim Przymorzu blisko Parku Reagana i w odległości 1,5 km od morza. Do centrum Sopotu i Gdańskiej Starówki jest zaledwie 5 km. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę oraz zagospodarowane terany zielone, idealne na spacery z dziećmi, dla rowerzystów, rolkarzy i biegaczy. Tuż obok osiedla znajduje się szkoła, przychodnia, sklepy, centra handlowe oraz przystanek autobusowy, pozwalający m.in. na szybki dojazd do stacji SKM. Niewątpliwym udogodnieniem dla rodziców jest żłobek i przedszkole, które znajduje się na terenie sąsiadującego osiedla Trzy Żagle i przeznaczone jest w pierwszej kolejności dla najmłodszych mieszkańców inwestycji INPRO. Mieszkania wyposażone są w przestronne i nasłonecznione tarasy, które zapewnią przepiękny widok na Zatokę Gdańską oraz wzgórza morenowe Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Dla wygody mieszkańców zaprojektowano dwie hale garażowe i indywidualne piwnice w podziemnych kondygnacjach. Na terenie inwestycji powstały również naziemne miejsca parkingowe, z których będą mogli korzystać mieszkańcy i ich goście.

Kwartał Uniwersytecki to najnowsza inwestycja Spółki INPRO. Osiedle znajduje się w Gdańsku Przymorzu, dzielnicy w centrum, świetnie skomunikowanej z innymi częściami miasta. Inwestycja położona jest 5 minut od stacji SKM, w sąsiedztwie Kompleksu Alchemia, Alfa Centrum i innych popularnych obiektów handlowych. Osiedle znajduje się 1,2 km od biznesowego centrum miasta Olivia Business Centre oraz 5,5 km od morza. Okolica, w której powstaje nowa inwestycja to niska zabudowa, zielone tereny i domy jednorodzinne. Kwartał Uniwersytecki położony jest 900 m od Uniwersytetu Gdańskiego, w sąsiedztwie znajdują się również liczne szkoły i przedszkola. Osiedle składać się będzie z dwóch budynków, trzy, pięcio i ośmiokondygnacyjnych, których nowoczesną architekturę uzupełniać będą duże nasłonecznione balkony oraz tarasy i przynależne ogródki. Budynki będą wyposażone w hale garażowe oraz piwnice. Na terenie osiedla znajdować się będzie wózkarnia oraz rowerownia. Dla jednośladów deweloper przeznaczył również miejsce na zewnętrzny parking.

KONTAKT

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00
Kontakt z biurem sprzedaży dewelopera INPRO S.A.

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 340 03 81

Proszę o ofertę w formie:Wizyty na budowie


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Dzialka inwestycyna na sprzedaz, Mikolajki

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji w dokumencie Polityka prywatności INPRO S.A..