SPECJALNE ŚWIĄTECZNE PROMOCJE W INPRO

Giełdowa spółka Inpro S.A., jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów, wprowadziła specjalne, świąteczne promocje dla swoich czterech flagowych inwestycji. W zależności od osiedla, akcja promocyjna obejmuje rabat cenowy 5% na wszystkie mieszkania i lokale handlowe lub piwnicę w cenie mieszkania. Specjalna oferta Inpro S.A. obowiązuje dla wszystkich umów sprzedaży podpisanych od 21 listopada do 22 grudnia br.

„Nasze mieszkania sprzedają się bardzo dobrze, jednakże zdecydowaliśmy się wprowadzić specjalną, świąteczną promocję dla tych klientów, którzy są mniej zdecydowani, a cena stanowi istotny czynnik przy wyborze nieruchomości”.– mówi Rafał Zdebski, Dyrektor Handlowy Inpro S.A.


Trzy Żagle

W tej inwestycji Spółka proponuje specjalny 5% rabat na wszystkie mieszkania i lokale w budynkach A, B i C. Do dyspozycji kupujących zostało już 21 lokali mieszkalnych oraz 5 lokali handlowych. Trzy Żagle to imponujący kompleks trzech 18-kondygnacyjnych budynków wielorodzinnych zlokalizowany w starannie wyselekcjonowanym punkcie na Gdańskim Przymorzu w odległości tylko 1,5 km od piaszczystej plaży.

Osiedle Jabłoniowa

Specjalna świąteczna oferta promocyjna Inpro dotycząca Osiedla Jabłoniowa uwzględnia piwnicę w cenie mieszkania w I i II etapie inwestycji. W aktualnej ofercie sprzedaży jest 123 lokali mieszkalnych.Osiedle Jabłoniowa to kompleks dziesięciu czterokondygnacyjnych budynków zlokalizowanych w Gdańsku, z doskonałym dojazdem do centrum miasta oraz trójmiejskiej obwodnicy.


Wróbla Staw mieszkania

W inwestycji Wróbla Staw mieszkania Inpro proponuje specjalny 5% rabat na wszystkie mieszkania i lokale handlowe.

W sprzedaży pozostało już tylko 28 lokali mieszkalnych. Osiedle Wróbla Staw mieszkania położone jest w Gdańsku Jasieniu w przepięknej otulinie lasu przy jeziorze Wróbla Staw, w odległości 5,5 km od centrum Gdańska. Z uwagi na panujący spokój i ciszę, inwestycja jest idealnym miejscem do spacerów i rekreacji.

City Park

Dla tej inwestycji, rozpoczętej w maju br. Inpro przygotowało specjalny 5% rabat na wszystkie mieszkania w budynkach A, B i C.Do dyspozycji kupujących jest 111 lokali mieszkalnych.Osiedle City Park to imponujący kompleks sześciu 11-kondygnacyjnych budynków mieszkalnych, zlokalizowany w atrakcyjnej części Gdańska Zaspa w odległości 2,5 km od Zatoki Gdańskiej i blisko popularnych centrów handlowych.

 


 


KONTAKT

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00
Kontakt z biurem sprzedaży dewelopera INPRO S.A.

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 340 03 81

Proszę o ofertę w formie:Wizyty na budowie


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Dzialka inwestycyna na sprzedaz, Mikolajki

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji w dokumencie Polityka prywatności INPRO S.A..