Spółka Inpro wprowadziła do sprzedaży kolejny etap inwestycji Chmielna Park

Inpro SA, jeden z czołowych trójmiejskich deweloperów notowany na GPW w Warszawie, wprowadza do sprzedaży 130 nowych mieszkań i lokali z budynku C inwestycji Chmielna Park. Osiedle powstaje na Wyspie Spichrzów w Gdańsku. Projekt został opracowany przez DOMUS Studio Projektowe S.C. Sieniawski & Sieniawski, natomiast generalnym wykonawcą jest Inpro S.A. Cała inwestycja obejmuje 314 lokali mieszkalnych. Ceny mieszkań z budynku C zaczynają się od 5.100 zł netto za m2.

„Wprowadzenie do sprzedaży nowych mieszkań i lokali z budynku C osiedla Chmielna Park to naturalny krok w celu powiększenia oferty w tej inwestycji. Mieszkania z budynku A sprzedają się na zakładanym poziomie, stąd zwiększamy ilość lokali, aby klienci mieli szeroki wybór. Po wprowadzeniu nowych lokali do dyspozycji kupujących będzie 149 mieszkań. Już dzisiaj można na stronie www.inpro.com.pl zobaczyć i zarezerwować wybrane lokale z budynku C” – mówi Rafał Zdebski, dyrektor handlowy Inpro SA.

Inpro SA wprowadziła do sprzedaży 122 mieszkania z budynku C o powierzchni od 31,5 m2 do 153,9 m2 oraz 8 lokali użytkowych. Łączna, mieszkalna powierzchnia użytkowa razem z powierzchnią usługową budynku C będzie wynosiła 8.006 m2, natomiast całej inwestycji 21.556 m2. Ceny mieszkań zaczynają się od 5.100 zł netto/m². Budowa inwestycji rozpoczęła się wiosną 2012 roku. Oddanie pierwszego budynku A planowane jest na koniec III kwartału 2013 roku. Rozpoczęcie budowy budynku C planowane jest na wiosnę 2013 roku, natomiast zakończenie we wrześniu 2015 roku.

Chmielna Park to kompozycja trzech budynków zlokalizowanych na Wyspie Spichrzów przy ulicach Chmielnej i Toruńskiej. Charakteryzuje się nowoczesną architekturą wyróżniająca się na tle zabudowy Gdańska dzięki dziewięciokondygnacyjnej wieży w budynku B, wyraźnie dominującej nad całym kompleksem i zabudową Starego Przedmieścia. Zabudowa tarasowa inwestycji została zaprojektowana w celu maksymalnego wykorzystania nasłonecznienia oraz walorów widokowych w kierunku Głównego Miasta. Wysoką klasę projektu podkreślą również tereny zielone, elementy małej architektury, a także dostosowanie budynków do wymagań osób niepełnosprawnych.

KONTAKT

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 34 00 381
codziennie 8:00 - 17:00
oraz sobota 10:00 - 14:00
Kontakt z biurem sprzedaży dewelopera INPRO S.A.

Zapytaj o ofertę

DZIAŁ SPRZEDAŻY
tel. 58 340 03 81

Proszę o ofertę w formie:Wizyty na budowie


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Dzialka inwestycyna na sprzedaz, Mikolajki

Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji w dokumencie Polityka prywatności INPRO S.A..